Mne staci ked mi poslu novu zadnu stavbu, bol by som nerad keby som musel bike zasielat naspat.
Inak mi to vcera nedalo a pozeral som znova na krabicu, je na nej par sramov ako som spominal, ale v mieste kde bol ram preliaceny nie je ani jedna.
Nie je mozne aby sa ram poskodil pri prevoze, museli to tam uz take vlozit.
24.06.2014 - 23:15:04
00
tak ked si vezmes ze kym krabica pride k tebe bude poprekladana aj 40x no tak par krat to schytat musi
24.06.2014 - 23:17:41
00
tak taketo riesenie ( v podstate zatial ziadne) je naozaj smutne...Canyon-y sa mi pacia, ale asi by som takto bajk nekupoval...a po tvojej skusenosti uz vobec nie
24.06.2014 - 23:19:50
00
Nuz zrovna ja som ten "jeden zo sta" stastnych.
Inde mozes citat len o samych spokojnych majiteloch.

EDIT: mohol som kupit bajk aj niekde na SK v kamennom. No tiez ma mohla postihnut nejaka zrada a nie velka ochota predavajuceho a mal by som bajk na mesiac prec, alebo aj viac..

EDIT 2: a keby som aj kupoval bajk v kamennom tak najskor niekde v BA, lebo v mojom okoli (TT,PN,HC) nepoznam ziaden normalny obchod kde by mali nejake aktualne biky za normalne ceny. Vsade maju biky s XCM vidlami a podobnymi srandami.
Cize v pripade problemov by som sa musel zase trepat niekde s bikom autom a dalsie zbytocne riesicky.
24.06.2014 - 23:23:06
00
Už som aj ja majiteľom Nerve Al. Šťastným a smutným súčasne. Začnem z tej lepšej stránky. Bicykel mi prišiel o nejaký ten deň skôr. Komunikácia prebehla v poriadku, balenie a doručenie bez problémov. Bike vyzerá super, dizajnovo je nádherný. Cítim sa na ňom veľmi dobre. Jazdí sa super. Teraz k tej horšej stránke. Mohol prísť radšej v potvrdenom termíne, ale v poriadku. V mojom prípade mám zle primontovaný prešmykovač a prednú brzdu. Sú to nedostatky, ktoré sa dajú odstrániť, no podľa mňa mohli byť zachytené už pri konečnej kontrole. Mal som pribalený aj dokument, ktorý som síce ešte neprekladal, ale usudzujem, že je to papier v ktorom je zaškrtnuté, čo všetko bolo kontrolované. Brzda a prešmykovač je to, čo by podľa mňa malo byť kontrolované. Asi jedna osoba zaškrtávala papier a druhá robila kontrolu, resp. nerobila. Lebo inak by to kontrolou nemohlo prejsť. Beriem to ako veľké lajdáctvo z ich strany. Verím, že po odstránení týchto maličkých a možno smiešnych chýb, ale sú to chyby, bude už všetko OK. Takže pre ľudí, ktorí zvažujú kúpu Canyonu odkazujem z vlastnej skúsenosti, naozaj to dôsledne zvážte. Za mňa majú mínusové hodnotenie.
To, čo sa prihodilo Mik98 ma už úplne sklamalo. Nenachádzam slov. Ja osobne by som sa vykašľal na náhradný diel. Zabalil bike a poslal im ho nech to dajú do poriadku. Nebudem predsa bike za cca 2000 EUR ešte montovať len kvôli tomu, že oni to odflákali. Robiť prácu za nich. Prácu, za ktorú som im zaplatil. Mám z toho pocit, že do východnej Európy dodávajú tovar druhej triedy za cenu prvej. Tak ako pri iných značkových tovaroch. Majú pocit, že nám to postačuje. Veď my tu jazdíme ešte na vozoch.
25.06.2014 - 09:10:47
01
v buducnosti som planoval kupit nieco do canyon, ale po tychto skusenostiach je to taka mensia ruska ruleta :/
25.06.2014 - 09:13:49
00
pics or didn´t happen :D
25.06.2014 - 09:16:35
00
Sice som to nehladal, ale asi by bolo dobre aby to bolo niekde na nejakom velkom znamom fore ktore by si vsimli aj ludia z nemeckeho Canyonu (neviem ci ma Canyon svoje forum). Je mozne, ze tam zamestnavaju nejakych bulharov ktorych vyuzivaju a platia ich tak, ze oni seru na nejake "drobnosti" Verim, ze skor ci neskor sa taketo skusenosti nespokojnych zakakaznikov dostanu aj kompetentnym a ze s tym nieco urobia. Lebo takto im zacne ubudat pocet objednavok a budu sa cudovat preco...no a to nehovorim o tom, ze reputacia firmy sa tazko bude napravat po takychto mnoziacich sa incidentoch.
25.06.2014 - 09:28:26
00
V Canyone sú podľa mňa zodpovední, podľa mňa kontrolujú čo majú, no teraz majú toho fakt asi na seba až "moc", a tak možno nerobia všetko úplne na 100%...no u každej značky sa to môže stať.... :) len môj názor
25.06.2014 - 10:32:51
02
co "znamena zle primontovany presmykac a predna brzda"??
25.06.2014 - 10:42:39
00
že tam neboli :D
25.06.2014 - 10:49:46
00
negativne skusenosti netesia asi nikoho, tusim im poslem na mail link na toto vlakno, nech sa zamyslia, ze niesu 100%.
ale ja mam iba pozitivne skusenosti. moj bajk dosiel uplne v poriadku. po case vrzgalo sedlo, nevedel som tom poriesit. no tak mi poslali uplne nove.
+ moji 2ja kamosi si kupili Canyon (Nerve AL a LUX CF), ziaden problem.
25.06.2014 - 11:20:23
00
Ja osobne plánujem napísať priamo do Canyonu. Takéto nedostatky by sa nemali stávať. Neviem si predstaviť, že by firma z SK dodala tovar do Nemecka v takejto nekvalite. To, že toho majú veľa považujem za výhovorku. Zopakujem, bike mi prišiel skôr. Mohol prísť o týždeň neskôr, ale v poriadku. Zmontujem a jazdím. Zle primontovaný prešmykovač a brzda. Prešmykovač - namontovaný na spodnú možnú úroveň, takže pri preradení na najmenší prevod skrutka, ktorá napína lanko narazila na „spojnicu“ medzi stavbou. Čo sa týka brzdy, hadička brzdy prekrútená, to znamená, že „neprirodzene“ napnutá. Ak by niekto mal záujem, doložím foto+video. Ďalšia chyba, ktorú v Canyone urobili je voľba predstavca. Ak by som sa rozhodol cestovať často a bike baliť, dovolím si tvrdiť, že závity v predstavci dlho nevydržia. Veď ak montujem oceľovú skrutku do hliníka (a montujem to často), tak tam predsa dám oceľové závitové vložky, aby som zamedzil poškodeniu závitov.
25.06.2014 - 11:28:56
00
Ty asi nie si kompletny co sa tyka toho predstavca...
25.06.2014 - 11:33:56
04
Ak nestihaju, tak musia zamestnat viac ludi, budu mat väcsie naklady, ale nestratia meno a firma bude dalej rast. Kfero, to ta az tak serie, ten presmykac? Ved to musis zvladat aj ty, tie brzdy ok, ale ten presmykac a predstavec by som neriesil.
25.06.2014 - 11:43:22
00
keyboard_arrow_up