toho rychlo obsluzil Littlefox :lol:

:lol: nechajme to tak, mam aj nejake exkluzivne fotky z nocnej zurky na osmicke ale to tu nedam :lol: nebudeme vas mladych kazit a ukazovat nezdravy sposob zivota :lol: :lol:
28.04.2008 - 20:23:48
00
Najhorsie na tom je, ze sme tam stali asi 30 minut na razcesti lesackych ciest, oddychovali, kochali sa vyhladmi.

Respekt, aj o tomto je krasa bikovania a neverim ze je niekto koho pekny vyhlad nepotesi.
A okrem toho aj s radostou nicili prirodu, samozrejme. Bez toho to nevieme..

ked musis tak musis. no neodolaj dropu vedla cesty po ktorej si prisiel.
Fakt neviem co Ti lezi na srdci..

skoda... hned z prveho prispevku Ti to mohlo byt jasne.

AM.ENu lesne chodniky nestacia, hold asi sa s tym budem musiet zmierit. takto zajde SLOMBA na Slovensku daleko. Aj tak drzim palce :?
28.04.2008 - 20:23:59
00
a nam Spisiakom sa neuslo? :evil: aspon mne isto nie a tebe Dodo :?:

No mne ano. Dijck sa rozdelil :wink:
28.04.2008 - 20:26:12
00
No mne ano. Dijck sa rozdelil :wink:


a kde som sa flákal ja :?: :roll:
28.04.2008 - 20:44:08
00
Čau LULU - čo robí bok?


Hallo Kinetik, no nie je to ziadna SLáVA........,ale inak pohoda :D!!!
A ty ako? dala si si vcera relax???
28.04.2008 - 20:47:29
00

AM.ENu lesne chodniky nestacia, hold asi sa s tym budem musiet zmierit. takto zajde SLOMBA na Slovensku daleko. Aj tak drzim palce :?


Stax, vsetko co sme jazdili tento weekend bolo po lesnych chodnikoch, dokonca po znacenych trasach. Ani raz sme nesli mimo cesticku/chodnik.

Dobra bola, ze Drotar;) Ale ved to kolovalo vsade okolo stola, najviac vypil podla mna Katko! :))
28.04.2008 - 21:13:12
00

Hallo Kinetik, no nie je to ziadna SLáVA........,ale inak pohoda :D!!!
A ty ako? dala si si vcera relax???


MTBajkerki Kinetik a Lulu

Prílohy:

Snímka133.jpg
Snímka133.jpg 102.13 KiB thumb_up0thumb_down

28.04.2008 - 21:13:49
00
konecne som sa dostala k netu, tak napisem aj ja nieco :
- thx Lapierrovi za sobotnajsiu trasu (hoci hnal jak blazen :shock: :D )
- Sladi za ubytko (hoci sme sa videli len skoro rano a neskoro vecer)
- Foxovi za startovne cislo (hoci som nezaplatila, sooory :oops: ) a za slivku, po ktorej som sla ukradnut Katka zo svadby 8)
- vsetkym za super atmo :wink:
- Turbimu za neprekonatelny vykon s Tulenom (dik za nalepky :wink: )
- Kirimu za sobotnajsi cellodenny sparring (thx very much :wink:, take pomaha, hlavne pri tygroch :shock: )
.
vysnivanym muzom Varina moze byt jednoznacne Katko, ked dovalil sobotu do senku v nabliskanom cierno-pasikavom saku s bielou kyticikou :D :oops: . skoda len, ze si nesiel nedelu (Root s Dutchom boli sklamani :roll: ).
2 katko: he, ziadne zasadne zablokovanie vydle NEEXISTUJE! to ja som len skusala ci si to vsimnete!!! 8) :D
.
nedelu sme dali s Dutchom, Girom, Icemanom, Bercom, a ciastocne s Rootom (ktory sa na velke sklamanie oddelil, skooooda :roll: ), peknych 42km s krasnym prevysenim a este krajsim zjazdom. hehe a (Staxov) NoFear nepadol (!!! pozoooor 8) ). by sme aj pojazdili vácej, :evil: problem bol len v tom, ze mne sa chcelo bikovat, a chlapcom klábosiť :twisted: :twisted: ...
(tymto dakujem Icemanovi, ze sa nechal nakoniec na 70-ty pokus presvedcit aby siel s nami, a Girovi, ktoreho sme museli presviedcat za kazdou zakrutou :twisted: :twisted: )
jediny bezproblemovy/dokonaly biker, a tymto aj vyherca nedelneho podujatia, bol ten s tymi kraaaasnymi novucickyyyymi bielymi Sidami! :D 8)
28.04.2008 - 21:19:28
00
ja ponukam dokoncenie mojej retazovej story .. vysvetlenie preco sa trhala pre tych co nepoculi ked som ulomil patku minulu nedelu spravil som z biku singlespeed koli 10 km dojazdu domov doma ma napadlo ze mi retaz blokuje zadnu stavbu cize dostala v zjazde zabrat ... prekvapilo ma kolko vydrzala v sobotu a aj vcerajsiu chatu pod suchym vydrzala aj ked som jej dal nazrat 8) to aby sa nesirili klebety (aj vdaka foxikovi) ze neviem nitovat ..dokazem to dost rychlo za vikend sam to robil 7x :lol: 5x na mojej retazi

na foto je vidno po co som si bol dnes porovnanie dlzok retazi ma tiez prekvapilo stara retaz normalna vobec nieje dlhsia ako nova ... a stara sa sklada z HG 53 povodna retaz + dva nove clakny HG 53 + 6 clankov Sram PC991 .... inak to je ta retaz ktoru som slubil ze pri dalsom bikestretku rozam na clanky pre stastie :lol: dnes idem nahadzovat novu 8)

Prílohy:

DSC04643.JPG
DSC04643.JPG 114.58 KiB thumb_up0thumb_down

28.04.2008 - 21:28:30
00
no a k dakovaniu (trochu oneskorene ale predsa)

2 Saldi :arrow: vdaka za organizaciu a vybavovanie ATC myslim ze to dalo zabrat no nakoniec to dobre dopadlo 8) takze veelke vdaka za vsetkych
2 Littlefox :arrow: thanks za cislo a mapu ... ale tu dierku na pripevnenie cez slovo komisar ti neodpustim :lol:
2 Johny :arrow: asi nieje aktivnym clenom fora (behal na bielom biku Viper) no podaktori ho isto poznate ... pomohl mi vcera po zjazde pozical nitovacku a tych 6 clankov PC991 je jeho ...raz mu ich vratim 8)
2 Iceman, Katko, Imronman :arrow: vdaka za pomahanie s vedenim skupin jednotlivych
2 Turbi :arrow: vdaka za fotos 8)
2 BERCO :arrow: vdaka za zlte stuzky :lol:
2 all :arrow: vdaka az ucast a doveru Vasu :wink: dufam ze ste moc nednadavali no na buduce ak bude tak slubujem ze lepsie zorganizovane a oznacene
28.04.2008 - 21:48:22
00
2 papier .... jasan ani som moc nenadaval teda na trasu rozhodne nie :D to skor iba na seba som si sebe sam ponadaval.....takze tesime sa o rok a hadam aj skor a mozme ist prezmenu zas na iny smer.... :wink:
28.04.2008 - 22:14:30
00
kedze sa tu dakuje ako v americkom filme tak sa pridam aj ja :)
naozaj celkom podarena akcia. hned na uvod chcem povedat ze ak niekto cakal uplne bezvadnu akciu tak sa evidentne este o nic take nikdy nepokusil. klobuk dole pred saldi ze sa do toho pustila, lebo ako vsetcia vieme vsetkym vyhoviet bolo nemozne. takisto poklona ludom ktory sa podujali na vyznacenie trate. snazili sa, to im treba uznat. mapky, fotky na fore atd...
som rad ze som osobne spoznal kopec dalsich ludi a dufam ze to nebola nasa posledna spolocna akcia.
spisiaci mi priapadali ako ostrielana partia, ktora uz roky chodi po bike stretnutiach /len nechapem po akych ked toto myslim bolo premierove na svk :) /
ak toto stretnutie zoberieme len ako zakladny kamen na ktorom sa da stavat tak onedlho z toho mozu vzniknut bezproblemove akcie. len treba chciet...
28.04.2008 - 22:24:56
00
jediny bezproblemovy/dokonaly biker, a tymto aj vyherca nedelneho podujatia, bol ten s tymi kraaaasnymi novucickyyyymi bielymi Sidami! :D 8)

To akoze naozaj? :oops: :lol:

Apropo, biele Sidi... Aby ste vedeli ze nie som suchar a viem sa bavit aj na vlastny ucet, musim sem zavesit dnesnu diskusiu s panom moderatorom, na ktorej sa rehocem uz od rana. :lol: Ak sa to chemickemu frflosovi nepaci, nech si to zmaze, sak to vie :evil:

[9:53:34] dutchman píše: kua Giro, Ty si vacsi manipulator verejnej mienky jak Fico
[9:53:51] giro píše: jj
[9:53:58] giro píše: pojdem mu do volebnej kampane na rok
[9:54:10] giro píše: ale dutch tam chodil jak pav
[9:54:22] dutchman píše: s tymi p**ovinami co natrepes, na 100% vyhras (y)
[9:54:29] giro píše: on, na svojom bielom papieri v bielych teniskach jak majkl dzekson
[9:54:34] dutchman píše: (rofl)
[9:54:38] giro píše: tam skrabal ten karbon o kamene
[9:54:40] matt píše: :D
[9:54:44] giro píše: s nikym sa nebavil
[9:54:54] matt píše: chlapci...dnes cakam napor papieru :P
[9:54:57] dutchman píše: prestavam to citat, lebo sa tu zase u**bavam zakaznikom do ksichtu
[9:54:58] giro píše: dosiel za nim dijck - ty si ten velky dutch
[9:55:08] giro píše: a peter: k***a pal do ***** ti vravim
[9:55:25] matt píše: husti ste tam boli, hustiiiiiiiiiii
[9:56:02] giro píše: one, henten vybielenc jak tam svietil
[9:56:18] dutchman píše: uz dooooooooooooooost (rofl)(rofl)(rofl)
[9:56:27] giro píše: na suchom si vsetci davali na oci okuliare aby im ta ziara z bielych tretier nevypalila zrak
[9:57:00] giro píše: cestou dole bolo asi 3 kila naskrabaneho karbonu z tretier,co nevedel vyslapat taky prudsi brdok
[9:57:19] giro píše: ja som to tam j***l furt na hrubej, vsak matt vies jako to my ziletkari vieme
[9:57:27] giro píše: len cumeli jak cernoch na sneh
[9:57:44] giro píše: s nikym som sa tam nej***l
[9:57:59] giro píše: vravim, ja nebudem drat karbon nadarmo
[9:58:43] giro píše: dole uz ochrananri p**ovali, ze kto im za***al kamene tymi ciernymi vlaknami
[9:59:26] dutchman píše: kkt, Ty si dostal asi upal vcera (sun):D
[10:01:17] giro píše: tato moznost nie je vylucena

:twisted:


Naposledy upravil dutchman dňa 29.04.2008 - 16:55:35, celkovo upravené 2 krát.

28.04.2008 - 22:36:44
00
to kde dava djick drop urcite :roll:

ta ryha po fleku tomu tiez pridava super dojem pre miestneho horara :)


Stax... pozri . ked tlupa diviakov rozryje plochu o vymere futbaloveho ihriska, príde ujco horár a ohradí les plotom, s tabulkou zákaz vstupu divým sviniam?
Jazdil si snami v sobotu. Prečo si radšej nebehal po inšitúciach a nehlahal zotpovedných za to lesácke barbarstvo, cez ktoré sme častokrát museli niesť bajky? A práve MY sobotnajší sme boli tí, čo si to častokrát rezali krížom cez les ked sme hladali správny smer. Tak hod prvý kamenom do rámu ak si ty nešiel! Alebo povedz, že na tých serpentínach čo som si ja dal 2 krát si v tých najprudších sekcíách ani raz nezaflekoval.

človek zo slomby nemôže brzdiť? :roll:
28.04.2008 - 22:41:10
00
spisiaci mi priapadali ako ostrielana partia, ktora uz roky chodi po bike stretnutiach /len nechapem po akych ked toto myslim bolo premierove na svk :)

MirecBB dik. :wink:


Naposledy upravil drotar dňa 28.04.2008 - 23:27:40, celkovo upravené 2 krát.

28.04.2008 - 22:42:04
00
keyboard_arrow_up