Len dufam, ze tentokrat to bude bez extremu..
Neviem ako a kde sa mi to podarilo..ale pri vyslape na kriz /cca 13-15km do ciela/...

Myslím, že to bolo nad Litavskou Svinnou blízko hradu, cesta išla lesom a časťou lúky do Babkova,..., a cez sedlo Patúch do cieľa.
Tento rok ideš na strednú trať?

Prílohy:

Súľov 2007 - štart 49km.jpg
Súľov 2007 - štart 49km.jpg 117.88 KiB thumb_up0thumb_down

05.06.2008 - 19:05:23
00
Myslím, že to bolo nad Litavskou Svinnou blízko hradu, cesta išla lesom a časťou lúky do Babkova,..., a cez sedlo Patúch do cieľa.
Tento rok ideš na strednú trať?


Vyzera to tak..na vrchu sa nachadzal kriz,a sedeli ta motorkari aj neaky ludia a nasledoval zjazd kde trcali dost nechutne korene na sikmom svahu..
Idem strednu trat../pre porovnanie s Fatranskym je to parametrovo skoro pododbne,sice na Deme som siel 30km,snazim sa ladit formu/ kratka je moc kratka a dlha zas opacne :roll: ta stredna mi sedi najviac..aj sa trochu ponahanam aj si uzijem krajinu..
a na Sulove to mam velmi rad..proste Sulov je moja srdcovka/po Dubnicaku,ale to bude zaujatim,ze to mam doma:)/..uz som tam zazil vsetky mozne pocasia a vzdy som startoval..ani tentoraz tomu nebude inak..ani zemetrasenia,zosuvy pody,vulkany :?: mi nezabrania :lol:
A ideme teamovo..cca 6-8 ludi v rovnakych dresoch..
06.06.2008 - 08:14:29
00

Vyzera to tak..na vrchu sa nachadzal kriz,a sedeli ta motorkari aj neaky ludia a nasledoval zjazd kde trcali dost nechutne korene na sikmom svahu..
Idem strednu trat../pre porovnanie s Fatranskym je to parametrovo skoro pododbne,sice na Deme som siel 30km,snazim sa ladit formu/ kratka je moc kratka a dlha zas opacne :roll: ta stredna mi sedi najviac..aj sa trochu ponahanam aj si uzijem krajinu..
a na Sulove to mam velmi rad..proste Sulov je moja srdcovka/po Dubnicaku,ale to bude zaujatim,ze to mam doma:)/..uz som tam zazil vsetky mozne pocasia a vzdy som startoval..ani tentoraz tomu nebude inak..ani zemetrasenia,zosuvy pody,vulkany :?: mi nezabrania :lol:
A ideme teamovo..cca 6-8 ludi v rovnakych dresoch..

Áno, za krížom sme išli doľava a zakrátko mokré korene. Pri kríži som stretol prvýkrát v živote Dutchmana z fóra. Myslel som, že sa neponáhľa, tak som ho chcel predbehnúť. Rýchlo šliapol do pedálov a vyrazil predo mnou, na mokrých koreňoch nasledoval pád z biku na hlavu. Prebil prilbu, ale to bolo všetko. Bez následkov. Odvtedy sa poznáme a "naháňame" na maratónoch. V Dubnici ma obiehal na trati KLASIK 67 km asi v polovičke, kde som mal "hnusný" pád a krvavničku a karta sa obrátila. Po vlastných som ešte prišiel do cieľa. Ošetrili mi to a doma v noci zašili. Dnes už bez následkov. Mám aj fotku.

Prílohy:

Dubnica 2007 - Po páde to bolo do cieľa ešte 37 km.jpg
Dubnica 2007 - Po páde to bolo do cieľa ešte 37 km.jpg 88.1 KiB thumb_up0thumb_down

06.06.2008 - 10:24:36
00
Prebil prilbu, ale to bolo všetko. Bez následkov.

No neviem, neviem :lol:
06.06.2008 - 10:35:35
00
Treba si davat pozor..a vediet co si kdo moze dovolit..
To sa mi na tych najvacsich svk maratonoch /Sulov,Dubnicak,Horal/ paci, ze velmi dbaju o bezpecie ucastnikov na zavodoch, maju zabezpecene sanitky/viac/ a zdravotnikov na roznych miestach..pamatam na pretazky maraton /Trenc.teplice/ bez jedinej sanitky...
Je to prijemnejsi pocit..mat taku tu istotu,ze ked to niekde nezvladnem,nemusim zrovna na tom mieste umriet :D
Nase zdravie a zivoty su to najcennejsie..nejdem na pretek aby som vyhral,,za kazdu cenu toho pomalsieho v zjade neako obehol..idem ta,aby som si mohol povedal..ze som to medzi tymi 500 ludmi zvladol v poriadku
:lol: To je vyhra..a este dojst pred mojim brachom :oops: ..noo je lepsi.. :evil:
06.06.2008 - 10:48:47
00
No neviem, neviem :lol:

Či tá veselosť a vtipnosť nebola dovtedy Tvojou prirodzenou vlastnosťou :wink: ?
06.06.2008 - 19:07:29
00
Čafte! Dnes po prejazde časti dlhej trate na čele so Slavom Strečanským, partiou nadšencov a samozrejme s Jarozom, mám výbornú náladu. Bude to krásna súťaž, krásna premenlivá a zaujímavá trať. Skrátka bomba. Čistokrvné cross country ako má byť. Žiadne drncanice na celopéro alebo pre vyznávačov (pre mňa neznámej kategórie) enduro. Nejaká tá chybyčka v povrchu sa síce našla, tá však súvisí s ťažbou dreva. Ale zlepšenie je napr. na stave Roháčskeho sedla, kde je to hotová diaľnica oproti stavu 9.3. 2008 :P :wink:

Trať si dokážu vychutnať aj tí, čo to pôjdu s foťákom v rukách a turistickým tempom, aby sa mohli bezpečne obzerať vôkol seba. Nádherné výhľady, nádherná príroda!!! :wink:
07.06.2008 - 15:16:31
00
no predvcerom som bola sedlo rohac a patuch(hore na vyhlade som skoro zaspal) pocasie super ale az taka "hladka" cesta z rohaca nebola :wink: boli aj husto kameniste useky ktore zas ja moc neoblubujem ale na ceste na patuch po zltej bola fakt krasa ist :wink: no skoda ze tu nemozem dat foto ked sa mi vcera mobil kupal v potoku :cry:
07.06.2008 - 15:37:11
00
AUTHOR bikemaratón Súľovské skaly
spoznávanie trate tohtoročného maratónu - minifotogaléria

Prílohy:

Začiatok tréningu v sobotu ráno 7.6.2008 v priestore štartu maratónu.jpg
Začiatok tréningu v sobotu ráno 7.6.2008 v priestore štartu maratónu.jpg 204.47 KiB thumb_up0thumb_down

08.06.2008 - 09:49:41
00
AUTHOR bikemaratón Súľovské skaly
spoznávanie trate tohtoročného maratónu - minifotogaléria

Prílohy:

Slavo v novom cyklistickom drese zapózoval aj s úsmevom, vedľa Feri.jpg
Slavo v novom cyklistickom drese zapózoval aj s úsmevom, vedľa Feri.jpg 276 KiB thumb_up0thumb_down

08.06.2008 - 09:51:13
00
AUTHOR bikemaratón Súľovské skaly
spoznávanie trate tohtoročného maratónu - minifotogaléria

Prílohy:

Krásne lesné technické úseky, 7.6.2008.jpg
Krásne lesné technické úseky, 7.6.2008.jpg 276.16 KiB thumb_up0thumb_down

08.06.2008 - 09:52:04
00
AUTHOR bikemaratón Súľovské skaly
spoznávanie trate tohtoročného maratónu - minifotogaléria

Prílohy:

Nálada bola dobrá, išlo sa krásnou prírodou..jpg
Nálada bola dobrá, išlo sa krásnou prírodou..jpg 263.87 KiB thumb_up0thumb_down

08.06.2008 - 09:52:50
00
AUTHOR bikemaratón Súľovské skaly
spoznávanie trate tohtoročného maratónu - minifotogaléria

Prílohy:

Po náročnom technickom zjazde chvíľka oddychu a póza pre fotografa.jpg
Po náročnom technickom zjazde chvíľka oddychu a póza pre fotografa.jpg 177 KiB thumb_up0thumb_down

08.06.2008 - 09:53:22
00
AUTHOR bikemaratón Súľovské skaly
spoznávanie trate tohtoročného maratónu - minifotogaléria

Prílohy:

Roháčske sedlo 7.6.2008. Aspoň na jednej fotke sme spolu.jpg
Roháčske sedlo 7.6.2008. Aspoň na jednej fotke sme spolu.jpg 283.98 KiB thumb_up0thumb_down

08.06.2008 - 09:54:23
00
Pekneee...akurat mi to vyvolalo obrovsku slinu :lol:
Tesim tesim. Co som pozeral priebezne prihlasenie/zaplatene/ ucast bude obrovska.. :twisted:
08.06.2008 - 15:32:00
00
keyboard_arrow_up