Maratón Medzihorím - Memoriál Radovana Kaufmana

23.04.2011
2. kolo - Cyklomaratónska séria
2. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Partizánske - Malé Bielice (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
andrej25CraObsFlinkerftakopyskGreywolficemanivodrnojakub023jasopetoJezusjurajko1975kalcokrtko333kubasLubiklubos73Manusmartin190martinantoni13matotopemibajkmilsuMiMiNomipo13mirec33miro80mishoxmismesmysteryoborPa3kPipikovicR-u-d-erichardleromanesromanxRoskotigeragontmaxunigenavankesVladko1vulpeculayojo
hej budes pekne privitany, neboj
24.05.2007 - 21:21:47
00
no ja idem tiez...ale ak budem na tom tak ako teraz tak moja put konci kolapsom na Plesovici...Kaso, dufam ze mas kurz prvej pomoci...
24.05.2007 - 21:29:05
00
Tak na koniec idem aj ja.Musim vylepsit celkove postavenie. :lol:


svoje postavenie nedam :lol: , aj ked sedmicka alebo trinastka je krajsie cislo :lol:
24.05.2007 - 22:00:31
00
matt, zachvilu som u teba, ti to pekne vyhovorim od pluc... tak cakaj :!: :arrow:
25.05.2007 - 13:04:43
00
no takze, maraton sa vydaril velmi dobre

pocasie - bolo krasne cely den, od rana uz palilo ako ma byt, este ze som stal v hore, ale na lukach to bol otras, tomu verim

organizacia - jemnucko popadavalo znacenie ked sa nejaky ludia stracali a nemohli dostat dole z vrchhory na kliz a peto CBckar sa stazoval na lesnikov, ktori mu pri aute v lese navazali stromy :lol: a troska olino bol nervozny, ked mal hlavu ako balon, ale zvladol to na 1111111

trat: bola uplne super, aspon co som podla vsetkych reci a svedkov pocul a videl na ich tvarach, boli pochvalene krasne zjazdy s krasnymi trailami a aj vyslapy troska

bufet/obcerstvenie: ked bola odstartovana druha runda a za 25-35 minut som ich videl vsetkych na plesovici, vedel som ze na obcerstvovacke bude bordel, a tak aj bolo. proste sa vobec nestihalo, co malo ruky, to tam pomahalo, cize brutal. a este v takom teple, som musel aj ja na plesovici zachranovat par ludi, ktori uz od smadu a dehydratacie ani nevideli.

stanoviste plesovica/kaso: nebol ani taky problem, len ked som videl tych bikerov smadnych ako tavy, tak mi ich bolo luto, ze by som im aj posledne dal, proste som im aj dal. jednemu som tam pomohol opravit defekt (sorry ze sme sa nestretli, ale to pivo plati :) ) dalsich som obdaril vodou, a rozne ine servisne veci na stanovisti riesil, jeden chcel srobovak nieco na saltri mal, ale nemal som a nespravil to ani klucami, ani nozikom ani nicim. A DOKONCA jeden si odomna pytal ze ci nemam centrovaci kluc, no tak to ma zaklincoval

celkovy sumar: maraton to bol krasny s dobrou a serioznou ucaastou. pekne do toho ladilo pocasie a vsetko v jednom, som velmi rad, ze som spoznal aj ked len narychlo novych clenov fora /bikerov/, ktori ma hned spoznali na 200 metrov, za co som im vdacny, uz ani neviem kto vsetko :lol: :oops: chalani pardon, ale ozvite sa....

zdar o rok.... /uvidim, asi sa budem ucit na matury :roll: /
26.05.2007 - 18:02:33
00
ja som ta spoznal uz od 300 m :lol: trat bola krasna krasne zjazdy ale aj brutalne vyslapi . Bol to pekny maraton mozno mala chy/iba bola ta obcerstvovacka bola iba jedna prechadzalo sa ceznu vsak dva krat mohla by byt trocha skor lebo vela ludi malo problemi s pitim nastastie pre niektorych bol asi 5 km pred druhov obcerstvovackou taky ujko s hadicou - mohol ten prud vody pustit trocha rycheljsie ale co uz .
Bol to pekny maraton ktory preveril vsetkych zucastnenych Chcem sa podakovat Organizatorom za pekny vyber trasi a znacenie ktore bolo v poho neviem kde mali oci tí co pobludili . Ak budem môct pridem aj o rok .
26.05.2007 - 18:34:25
00
no takze poporiadku :
prezentacia, parkovanie, start a podobne veci myslim ze v pohode :)
co sa tyka trate tak som vybral vsetko co sa dalo a aj nedalo po okoli Partizanskeho najst...takze vsetku kritiku typu...ty hajzel chlpaty, co si to vybral za trat a podobne prosim smerujte na mna
co sa tyka znacenia, trosku veci mi tam chybalo...osobne ma sklamalo ne-znacenie po asfalte z Kliza na Vrchhoru kde sa ludia spolahli na minulorocne ktore uz nebolo dobre vidiet...ale to sme si snad teraz vecer pri pivku snad vydiskutovali
:oops:
...inak ostatne myslim ze pomaly nad pomery co sa tyka slovenskych maratonov...
co sa tyka mojho posobenia na dlhej trati...zoparkrat som si dobre ponadaval naco som si zvolil dve kola, zopar krat som rezignoval, ani raz nelahol :) , prekonal som sam seba a aj Oskara, dokonale vyplienil obcerstvovacky...ale celkom som s tym v konecnom dosledku spokojny...
jedlo v ciely...skoda toho kofoloveho a pivoveho caju co sa capoval vonku na volnom preslnenom priestranstve, gulasik bol vyborny :)
vyhlasovanie a tombola : krasne pohare, najma ten co dostal ten mlady chlapec co bol najlepsi na 20km trati do 18 rokov...tombola...myslim ze dost cien aj ked drobnosti...takze skoro kazdy si prisiel na svoje
atmosfera v cieli pohodova az velmi priatelska, takze ja som spokojny...o rok opat...vsetkych ktorych som Vas dnes stretol pozdravujem :)
ps : dakujem kasovi za dodatocnu obcerstvovacku na Plesovici :wink:


Naposledy upravil matt dňa 28.05.2007 - 17:22:27, celkovo upravené 1 krát.

26.05.2007 - 21:50:24
00
tak pekne poporiadku:

1. trat bola super, aspon co som z ust a tvari pretearov cital, kazdy si prisiel na super zjazdy, vyslapy a podobne,
2. mne tam smerom na plesovicu tiez nieco chybalo, neviem, ale bolo to akesi chudobne, a kedze kriky a stromy su zalistnate, niektore tie biele bodky pretrete cervenou a mensou, boli dost o nicom, myslim ze biely velke boli 100%, na vrchhore som nebol, ale mohli to este raz nastriekat, hlavne ze po meste bolo skoro na kazdej ze MTB a sipka, ale budis...
3. tak videl som ked si prvy krat vysiel na sedlo plesovica, jazyk 4-krat omotany na velkej pile, :lol:
4. obcerstvovacky som videl len 4,3 sekundy, ked som v 40tke letel dole na kolacno. kukali ako debili na mna, ajked som nezahol na to pole tam
5. trocha bolo blbe, ze im naraz dosla kofola, a gulas som ani nemal, troska oliver padol, ze nedal listky, nevadi, prezil som
6. ceny veru boli naozaj krasne, aj pohare a vsetko s tym, skoda ze sa viacej sampanskych nebuchlo a viacej ludi a ZIEN neoblialo, nabuduce
7. hej hej v cieli to bolo super, myslim si.... az teraz zacinam banovat preco som si nedal gulas, mett uz vie preco :roll: ako jedna velka stastna rodina :)
PS: co by som nespravil pre matta :)
26.05.2007 - 22:05:50
00
Nieco odomna: matta musim pochvalit za super trat a seba potrestat ze som sa na nu nepripravil a tak som si ju nemohol uplne vychutnat. Organizacia bola dostacujuca, vsetko co bolo treba bolo splnene.
Pripajam nejake ochutnavkove fotos

Prílohy:

Komentár súboru: dijck mi zapozoval :D
DSC_5272.jpg
DSC_5272.jpg 740.56 KiB thumb_up0thumb_down

26.05.2007 - 22:23:58
00
...

Prílohy:

DSC_5278.jpg
DSC_5278.jpg 552.37 KiB thumb_up0thumb_down

26.05.2007 - 22:24:57
00
...

Prílohy:

DSC_5297.jpg
DSC_5297.jpg 730.53 KiB thumb_up0thumb_down

26.05.2007 - 22:25:40
00
...

Prílohy:

DSC_7924.jpg
DSC_7924.jpg 497.79 KiB thumb_up0thumb_down

26.05.2007 - 22:26:11
00
musim suhlasit, prekrasna akcia, perfektna trat (konecne nieco ine ako sama "rovinka" co bola v pravenci a vlkanovej), trat bola znacena ok(aj ked sa musim priznat ze obcas som vahal ci idem dobre),teplo neznesitelne (osviezenie v podobe hadice pred druhou obcerstvovackou a dve male povzbudzujuce deti padli vhod), kofola tepla :lol:, gulaš som neochutnal :oops: , umiestnenie slusne (len skoda, ze na poslednu chvilu zrusili vyhlasovanie juniorov :cry: , keby som to vedel tak by som mozno isiel aj na 20 :oops: )a fotky dufam ze budu pekne (Dijck :wink:)
26.05.2007 - 22:37:22
00
orsigo a teraz sa priznaj, stretol som ta alebo nie? uz som z toho taky blby a zmateny, ze ani neviem.....
26.05.2007 - 22:43:19
00
no do trtky..uz by som mal ist na daky maraton aj ja..kedy je daky v blave? :oops:
26.05.2007 - 22:44:21
00
keyboard_arrow_up