..zlate online shopy a Mirkove sikovne servisne rucicky.. :D
17.05.2007 - 17:45:38
00
Ja mam s kaktus bikom dobre skusenosti. Je sice pravda, ze ked som tam bol prvykrat, tak som mal trochu pocit, ze sa mi chlapik snazil tak trochu vnutit iny bike ako som chcel, ale nakoniec sme nasli spolocnu rec. Vysledkom bolo, ze mi dal cenniky od vyrobcov bikov s tym, ze mam o tom v pokoji popremyslat a potom sa rozhodnut. Po dvoch tyzdnoch som tam prisiel s tym ze chcem bike KONA Fire Mountain, chlapik mi o nom povedal viac, bike mi zlozili a ja som na nom odisiel domov. Minuly tyzden som bol na garancnej, servisak sa ma spytal, ci som spokojny, co treba podla mna upravit a tak.
Takze v konecnom dosledku som s pristupom personalu maximalne spokojny.
20.05.2007 - 22:07:54
00
Byl jsem v Kaktuse minuly tyzden, zahledl jsem se 180mm kotouc. Kupil jsem ho, a rovnou me to nainstalovaly na predne kolo. Pokud se to instalovalo, nasel se aj blatnicek na ochranu tlumice pre Specialized Stumpjumper. Ked' ho davali na bike, zjistilo se ze se da odstranit "V-Brake boss", ktery me zustali po upgrade na kotouce, a nemohl jsem se to sam odvrtat. Tak to odstranili, a dali tam zaslepki.

Odesel jsem spokojenej, s novym prednim kotoucem, a kosmeticky upravenym bikom :)

A ted', ked' je uz konecne upravena cesta z centra do Kaktusu - budu tam chodit castej :) Ruzny drobnosti, obleceni, casopisy... Mozno zase zahlednu neco krasneho na upgrade :)

To bolo akym jazykom napisane? :lol:
21.05.2007 - 10:11:59
00
To bolo akym jazykom napisane? :lol:


Byl to mix češtiny, slovenštiny a ruštiny :)
21.05.2007 - 11:27:42
00
kaktus ma u mna velke plus, vcera poobede mi bez problemov na pockanie vycentrovali koleso, a to som tam doteraz az tolko penazi neminul, takze nie som vazeny zakaznik, ani nic podobne...
23.05.2007 - 11:56:23
00
kaktus je vcelku fajn shop az na to ze ked som od nich chcel kupit bike tak s nimi bola taka rec ehm mi to pripadalo ze mozem robit hocico ale ajtak by som s tym nepohol :) ale inak pohoda zohnal som si iny shop kde som bike kupil o 14 papierov menej co ho mali v akcii a este som vypruzil zlavu :-B
24.07.2007 - 12:30:24
00
ja som si u nich kupila bike za 70 tis. a ked som si prisla zvysit vidlu, povedali, ze nech pridem na jesen...
24.07.2007 - 12:48:15
00
ja som si u nich kupila bike za 70 tis. a ked som si prisla zvysit vidlu, povedali, ze nech pridem na jesen...

Tak to by ma asi ***** a viac krát by som tam nepáchol :!:
24.07.2007 - 12:52:39
00
chcelo by to konkurenciu!
24.07.2007 - 13:13:00
00
chcelo by to konkurenciu!
To určite áno ale tak skoro asi nebude, Biskupice sú síce fajn ale nemajú tam všetko, bohužiaľ. Ine obchody v Ba by som ako konkurenciu nepovažoval.
24.07.2007 - 13:54:17
00
chcelo by to konkurenciu!


uz davno je... www... :shock:
24.07.2007 - 14:27:31
00
jj na www ti zmenia zdvih vidlice.. www.zdvihomenic.sk posles cez usb do compu a uz to ide.. ;-)
24.07.2007 - 15:05:00
00
:oops:

myslel som pohladat na webe...
24.07.2007 - 15:33:30
00
chcelo by to konkurenciu!


tak to by bolo najlepšie pre zákazníka ale na SR - myslím teraz komplexne o konkurencii. je to trošku horšie kým sa sem nevtrepe nejaký zahraničný investor s TROSKU lepšími možnosťami a kapitálom ako slovenský obchodníci ktorý si stanovujú ceny ako chcú.
a také dačo ako: SUPER bomba AKCIA VYPREDAJ a podobné debiliny sú len žiaľbohu oblbovačky na SR ľúdí - nie na všetkých...
Príklad: pojem ako VYPREDAJ u nás znamená s cenou o 30 - max 40% dole, ale v zahraničí je to % niekde medzi 70-80% tak trošku inde žiaľbohu :(
24.07.2007 - 15:36:33
00
chcelo by to konkurenciu!


tak to by bolo najlepšie pre zákazníka ale na SR - myslím teraz komplexne o konkurencii. je to trošku horšie kým sa sem nevtrepe nejaký zahraničný investor s TROSKU lepšími možnosťami a kapitálom ako slovenský obchodníci ktorý si stanovujú ceny ako chcú.
a také dačo ako: SUPER bomba AKCIA VYPREDAJ a podobné debiliny sú len žiaľbohu oblbovačky na SR ľúdí - nie na všetkých...
Príklad: pojem ako VYPREDAJ u nás znamená s cenou o 30 - max 40% dole, ale v zahraničí je to % niekde medzi 70-80% tak trošku inde žiaľbohu :(

...to mas pravdu ..oblbovacky jak svina.priklad...pri zakupeni biku tachometer zadarmo..to uz davnesjie bolo.kupil som bike a tachometer samozrejme nikde..pytal som sa co je dnim , zeminuly sa zasoby...tak ma to vytocilo...
26.07.2007 - 13:16:47
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
cron
keyboard_arrow_up