Co by ste povedali na taketo nieco?
mam v hlave taky projekt a neviem kedy sa mi ho podari uskutocnit...najlepsie keby uz buduci rok...k tomu vsak potrebujem hlavne ludi ktori sa budu podielat na organizacii a na ktorych je spolahnutie...na com sa samozrejme tiez uz pracuje.

Chcel by som urobit bikeweekend...miesto uz vybrate je...rekreacne stredisko v Hornej Vsi (byvali pioniersky tabor:)...cize 100% zazemie ) a perfektne traily pohoria Vtacnik. Hruba predstava vikendu znie :
Piatok poobede : casovka do vrchu ( tabor - pod Zadne Luky ...cca 6km/400m )
Sobota : cca 110km/3500m a 55km/1750m maraton a polmaraton v pohori Vtacnik ( najvyssi bod trate - Rubany vrch s vyskou 1198mnm ), nedaleko strediska je aj zjazdovka, takze tam by sa dalo urobit nejake mensie DH...ale do toho sa vsak moc ja tlacit nechcem...nemam skusenosti )
Nedela : cyklotury - 1.skupina smer Vtacnik 1346mnm ( narocnejsie )...2.skupina na Hrusovsky hrad ( vlastne zrucaninu ) Nedela vecer : rozchod domov...
Samo ze kazdy vecer nejaka pasta party,opekanie,pokec atd...

Samozrejme na to hladam termin a vhodnych reklamnych partnerov, sponzorov...aky termin by bol podla Vas najlepsi, kedze ten kalendar je uz tento rok riadne nabity? Co by ste radi este doplnili?

Majte sa zatial a dajte vediet Vas nazor...
29.06.2006 - 15:24:40
00
Pozrel som link na to rekr. zariadenie Medika. Vypadá to veľmi slušne a už som sa v podstate rozhodol, že ak dožijem a toto stretnutie by z nejakého dôvodu nevyšlo, pôjdem tam na pár dní inividuálne.
05.09.2006 - 08:18:14
00
v podstate plan je vymysleny, termin cca tiez...uz iba silneho sponzora...nejaka telekomunikacna spolocnost by nebola na skodu :wink:
05.09.2006 - 09:12:05
00
v podstate plan je vymysleny, termin cca tiez...uz iba silneho sponzora...nejaka telekomunikacna spolocnost by nebola na skodu :wink:


Ak už máš predstavu koľko by to stálo skús pustiť iba takú informatívnu hlášku aký by bol medzi nami záujem. Hlasovanie, alebo čo ja viem ako.
05.09.2006 - 10:26:24
00
sponzori by skor mohli byt nejaki bike vyrobcovia - mozu si tam urobit nejaku predstavovacku apod.
05.09.2006 - 15:49:44
00
to by mohli...keby na Slovensku nie je taka "biedna" kupna sila...aj keby tam vystavovali neviem co...v podstate na tom budu v minuse...treba brat peniaze od firiem, ktorym nebudu chybat :wink:
05.09.2006 - 15:53:11
00
www.sse.sk , podľa výročnej správy sme mali zisk asi 1,7 miliardy, len treba dať dokopy všetky podklady, snáď sa nejaká koruna nájde. v predstavenstve je holanďan čo rád jazdí na biku. :D 8)
05.09.2006 - 16:03:31
00
to by mohli...keby na Slovensku nie je taka "biedna" kupna sila...aj keby tam vystavovali neviem co...v podstate na tom budu v minuse...treba brat peniaze od firiem, ktorym nebudu chybat :wink:


hehe mam lepsi napad. napis Fickovi, ze ked je taky solidarny, ci by nedal nejake prachy aj na takuto akciu :lol: :lol: :lol: kto vie ako by sa tvaril...
05.09.2006 - 16:06:04
00
PaliG, to sa ti ťahá do príspevkov fickova veľkohubá politika, keď ťa už nemá kto scenzurovať!
05.09.2006 - 19:49:31
00
vidis katko...to by slo :lol: ...len aby sa to k tomu holandanovi aj dostalo...ale za pokus to stoji! 8)
06.09.2006 - 10:57:39
00
Ja myslím, že by to mohlo prejsť, pýtal som sa kolegu, ktorého dcéra jazdí za Scania Apache, či by nebolo možné podporiť cykl. tím Cys Žilina, Povedal, že to asi nie, ale že ten Slov. pohár v XC čo bol v Žiline mohli podporiť, z toho mi vychádza, že radšej dajú cash na jednorázovku ako by mali dlhodobejšie sponzorovať. V tom vidím perspektívu. Len treba slušnú prezentáciu. :D
06.09.2006 - 11:03:07
00
PaliG, to sa ti ťahá do príspevkov fickova veľkohubá politika, keď ťa už nemá kto scenzurovať!


ako ze nie? ved su tu traja mods...samozrejme to bola len sranda.

k teme: neviem preco, ale mam pocit, ze na Slovensku sa takato akcia neujme. bodaj by som sa mylil...
06.09.2006 - 15:28:18
00
Len treba slušnú prezentáciu. :D


Zober Holanďana na slovenské špeciality do krčmy, tam sa prezentuje najlepšie. Po 10. borovičke ti už prikývne aj na to že každý biker dostane na ten víkend svojho pilota s helikoptérou aby nemusel šlapať kopce.

www.sse.sk , podľa výročnej správy sme mali zisk asi 1,7 miliardy


Hlavne že sa elektrina bude zase zdražovať :)
06.09.2006 - 15:37:40
00
katko...nemas nejaky kontakt na toho nizozemce? :oops: ...lebo jediny mail co som nasiel bol sse@sse.sk ...a to sa tak trochu bojim ze sa niekde strati...
07.09.2006 - 15:16:45
00
keyboard_arrow_up