súhlas, napr. taký society blog. 8)
13.08.2006 - 10:34:30
00
pre zarytých kelly'sákov mám jednu nepeknú správu.. ujo si od nich kúpil bike Kellys Blade, a mal krivo navarenú hlavovú trubku.. tak ho dal reklamovať, najprv mu reklamáciu neuznali, potom sa naštval a zavolal priamo do kellysu slovakia, a pýtal sa vedúceho, že či jazdí na biku.. on povedal že jazdí. tak sa ho ujo spýtal, že keby mal viditeľne vychýlené koleso, či by mu to nevadilo.. povedal že ano vadilo by mu to.. tak mu ujo povedal, že nech sa na to láskavo pozrie on, a nie ten ich "technik". tak to poslali zase späť.. ako si toto môžu dovoliť? veď krivo navarené je krivo navarené.. to musia reklamovať aj keby nechceli.. kellys sa mi vždy protivil, ale po tomto sa mi protiví fest..


Naposledy upravil lio dňa 15.09.2006 - 22:25:25, celkovo upravené 1 krát.

15.09.2006 - 13:10:52
00
To lio04: To ma dost zaujalo, neviem si to poriadne ani predstavit. Ak mas hod foto mozno si to tu pozre este niekto z kellysu a pohne s tym :roll:
15.09.2006 - 19:49:18
00
To lio04: To ma dost zaujalo, neviem si to poriadne ani predstavit. Ak mas hod foto mozno si to tu pozre este niekto z kellysu a pohne s tym :roll:


foto nemám, lebo znovu to poslali do kellysu po tomto telefonáte.. proste bolo to tak, že predné koleso nebolo rovno, ale bolo viditeľne uhnuté doľava.. a myslím, že by bola drzosť, keby mu to nezreklamovali už teraz.. síce drzo sa už zachovali, ale ak sú magori, urobia to isté.. :roll:
15.09.2006 - 22:22:44
00
inak ja okolo seba nepoznam ludi co jazdia kellis.A ich nazory su take ze tiez nic moc,mne sa nepaci uz len ten ich nazov.Ja by som si nekupil bajk od firmy ktora nema tradiciu.
15.09.2006 - 23:14:23
00
DEma...Kellys :lol: ... no pani....skusme nieco ine FELT?...CUBE?....ROCKY MOUNTEIN?.....GARY?????? to nic nevravi...i ked jeden z vas ma pravdu tu najviac "fičí" MADE IN TESCO.... :lol:
16.09.2006 - 16:16:45
00
no neche sami to cele citat.. ale v piatok som sa bavik z chlapikom co predava meridu v BB a on mi tvrdil ze merida vyraba ram pre mnohe "lepsie" znacky .. napr aj scott ;-] asi tak ku kvalite spojov a pod ... tym samozrejme nic nehovorim o dizajne a geometrii

.. a mozte ma aj roznosit na kopytach
03.10.2006 - 16:43:48
00
Raz som to tu uz pisal ale musim znova. Merida urcite nerobi ramy pre Scott :evil: Scott sa robi sice na Taivane ale v tovani hodaka(neviem ci to je meno ci co) a merida ma svoju tovaren kde robi ramy aj pre ine znacky, OK? A tak ako Trampovi neni sympaticky kellys tak mne neni merida(rovnako ako napr.FSA) Mam proste radsej znacky ktore aspon sidlia v europe alebo amerike.
03.10.2006 - 16:58:50
00
Raz som to tu uz pisal ale musim znova. Merida urcite nerobi ramy pre Scott :evil: Scott sa robi sice na Taivane ale v tovani hodaka(neviem ci to je meno ci co) a merida ma svoju tovaren kde robi ramy aj pre ine znacky, OK? A tak ako Trampovi neni sympaticky kellys tak mne neni merida(rovnako ako napr.FSA) Mam proste radsej znacky ktore aspon sidlia v europe alebo amerike.


ta tovaren sa vola tusim Topeak :?: a je to normalna taiwanska produkcia takze neviem preco by mali byt Scotty lepsie ako Merida. S trochou nadsazky sa da povedat ze vsetky bicyklove ramy na svete sa vyrabaju v jednej Taiwanskej tovarni :lol: Iba na Cannondale ramoch mas napis HAND MADE IN THE USA :lol: (ale potom aj tak tie ceny vyzeraju)
03.10.2006 - 17:45:35
00
hehe môj názor na kellysi a meridy tu radšej ani nebudem prezentovať lebo by ste museli nasadiť cenzúru :D, v poslednej dobe sa mi začínajú páčiť Treky a sám som úplne spokojný so Superiorom, zatiaľ som na ňom nenašiel žiadnu chybičku. 8)
03.10.2006 - 22:40:39
00
hehe môj názor na kellysi a meridy tu radšej ani nebudem prezentovať lebo by ste museli nasadiť cenzúru :D, v poslednej dobe sa mi začínajú páčiť Treky a sám som úplne spokojný so Superiorom, zatiaľ som na ňom nenašiel žiadnu chybičku. 8)


kamoš si kúpil trek , už aj on ho reklamuje :D:D:D zadná stavba krivo zvarená.. všetci tu majú dototo bike, len ja mam meridu, nemám problém :D:D
04.10.2006 - 18:59:46
00
Neviem ale myslím že v každej značke sa nájdu nepodarky a je to len náhoda :), ja so svojím superiorom okrem toho že sa mi nechce ho umývať a udržiavať problémy nemám :D, navyše čo som si stihol všimnúť tak na Slovensku je Superiorov ako šafránu takže si pripadám ako originál :D
04.10.2006 - 20:45:26
00
Neviem ale myslím že v každej značke sa nájdu nepodarky a je to len náhoda :), ja so svojím superiorom okrem toho že sa mi nechce ho umývať a udržiavať problémy nemám :D, navyše čo som si stihol všimnúť tak na Slovensku je Superiorov ako šafránu takže si pripadám ako originál :D

hehe, no máš pravdu, veď ešte žiadny superior som tu nevidel.. :-)
05.10.2006 - 06:37:25
00
nekvalitne vyrobky na slovensku je normalne, ved sme smetisko pre zapad, predava sa u nas vacsinou druhotriedny tovar, ktory na zapade nikto nekupi, pochybujem, ze nemec kupi do obchodu ram s krivo navarenou hlavovou trubkou, aby to dalej predaval
ja som mal dlhe troky meridu a bola bez problemov, aj preto mam zase druhu
13.10.2006 - 09:15:18
00
Podla mna je Trek dobra znacka az na to ze setria na farbe. Novy Trek po mesiaci mal pod logom osuchanu farbu a to iba z jedneho mizerneho bowdenu(na prednu kotucovku) :x Minule sa mi dokonca stalo ze som isiel zjazdom po strku- malych kamenoch a prisel som domov a co nevidim :?: z R na rame som mal odlupenu farbu a to z jedneho silnejsieho narazu kamenom :wink:
30.11.2006 - 21:26:10
00
keyboard_arrow_up