Tento víkend som strávil v Sl. raji, druhý deň sme šli smerom na Dedinky a kúsok pred Geravami ma v lese na zvažnici míňala partia bikerov - na 100% som vedel, že to boli aj hoši z fóra - Danix-a som spoznal podľa biku a Milvera takisto. To ste išli na tú Havraniu skalu? Bolo to okolo 14.00 mám dojem. 8)
Inak na margo Sl. raja musím povedať (bol som tam 1. krát tak dlhšie), že príroda super, ale služby 0 bodov, ubytovanie bieda, reštauračné služby ešte horšie - takto tých turistov z cudziny určite neprilákame, resp. neudržíme. Moja skúsenosť - Kláštorisko - príchod okolo 19.30 v sobotu (počítam, že cez týždeň tam nie je narváno, v reštaurácii už nič nevaria, majú len kapustovú polievku za 50 SK, pivo 40 SK kofola 40 SK, o 21.00 zatvárame). Hmm kedy začína sezóna neviem ale snáď čoskoro. :cry:
21.05.2007 - 10:32:01
00
...ale služby 0 bodov, ubytovanie bieda, reštauračné služby ešte horšie - takto tých turistov z cudziny určite neprilákame, resp. neudržíme...

mozno pomoze investicia Dorschester group. Na spiši by sa malo niečo diať. Maju postaviť lyžiarske vleky, hotely atď. Určite zrobia aj novu cestu. (dufam)
21.05.2007 - 14:25:18
00
Tento víkend som strávil v Sl. raji, druhý deň sme šli smerom na Dedinky a kúsok pred Geravami ma v lese na zvažnici míňala partia bikerov - na 100% som vedel, že to boli aj hoši z fóra - Danix-a som spoznal podľa biku a Milvera takisto. To ste išli na tú Havraniu skalu? Bolo to okolo 14.00 mám dojem. 8)
Inak na margo Sl. raja musím povedať (bol som tam 1. krát tak dlhšie), že príroda super, ale služby 0 bodov, ubytovanie bieda, reštauračné služby ešte horšie - takto tých turistov z cudziny určite neprilákame, resp. neudržíme. Moja skúsenosť - Kláštorisko - príchod okolo 19.30 v sobotu (počítam, že cez týždeň tam nie je narváno, v reštaurácii už nič nevaria, majú len kapustovú polievku za 50 SK, pivo 40 SK kofola 40 SK, o 21.00 zatvárame). Hmm kedy začína sezóna neviem ale snáď čoskoro. :cry:


slovensky raj bol do nedavna velmi prisne strazeny pred bajkermi mohlo sa sem chodit len na prechadzky preto su tu kake sluzby ake su turisti sa nebudu trepat niekde 20km do kopca na klastorisku to pomlcim tam to bola bieda stale a zdierstvo este vecie v nedelu sme skoncili na podlesku bolo nieco pred 20 a dali sme si este parky a klobasky aj casnicky boli mile a krasne
21.05.2007 - 14:39:52
00
Tento víkend som strávil v Sl. raji, druhý deň sme šli smerom na Dedinky a kúsok pred Geravami ma v lese na zvažnici míňala partia bikerov - na 100% som vedel, že to boli aj hoši z fóra - Danix-a som spoznal podľa biku a Milvera takisto. To ste išli na tú Havraniu skalu? Bolo to okolo 14.00 mám dojem. 8)
Inak na margo Sl. raja musím povedať (bol som tam 1. krát tak dlhšie), že príroda super, ale služby 0 bodov, ubytovanie bieda, reštauračné služby ešte horšie - takto tých turistov z cudziny určite neprilákame, resp. neudržíme. Moja skúsenosť - Kláštorisko - príchod okolo 19.30 v sobotu (počítam, že cez týždeň tam nie je narváno, v reštaurácii už nič nevaria, majú len kapustovú polievku za 50 SK, pivo 40 SK kofola 40 SK, o 21.00 zatvárame). Hmm kedy začína sezóna neviem ale snáď čoskoro. :cry:


ta čo si sa neozval,radi by sme si s tebou pokecali,škoda!!
no a boli sme na tej HAVRANKE,bolo super!!
a k tým službám!,maš v niečom pravdu,hlavne to ***** KLAŠTORISKO,ale poznám veľa,veľa dobrých zariadení na spanie,na jedenie a hlavne utulných krčmyčiek(pivo-20 až 25 SK)v slovenskom raji v ktorých už davno začala sezona!!!
druhýkrat daj o sebe vedieť
21.05.2007 - 22:16:32
00
...ale služby 0 bodov, ubytovanie bieda, reštauračné služby ešte horšie - takto tých turistov z cudziny určite neprilákame, resp. neudržíme...

mozno pomoze investicia Dorschester group. Na spiši by sa malo niečo diať. Maju postaviť lyžiarske vleky, hotely atď. Určite zrobia aj novu cestu. (dufam)


a ty emko29,čo ši še,zavzdušnil abo co?,že ce net!!
21.05.2007 - 22:19:50
00
tak takýto je výhľad z Havranej skaly smer-severovýchod

Prílohy:

H0012399-P_exposure.JPG
H0012399-P_exposure.JPG 117.57 KiB thumb_up0thumb_down

22.05.2007 - 05:55:01
00
ta čo si sa neozval,radi by sme si s tebou pokecali,škoda!!
no a boli sme na tej HAVRANKE,bolo super!!
a k tým službám!,maš v niečom pravdu,hlavne to ***** KLAŠTORISKO,ale poznám veľa,veľa dobrých zariadení na spanie,na jedenie a hlavne utulných krčmyčiek(pivo-20 až 25 SK)v slovenskom raji v ktorých už davno začala sezona!!!
druhýkrat daj o sebe vedieť


no veru mohol som sa ozvať, len kým si mozog spočíta jedno s druhým, tak už je neskoro, najmä keď ste išli dole kopcom, inak mám dojem, že pred vami zhruba 10 minút preletel lesom Jano Špak (aspoň myslím, že to bol on) a bez prilby, to by som od takého jazdca nečakal :oops:
nabudúce keď sa vyberiem do raja tak sa ozvem a nechám si radšej poradiť zopár tipov od miestnych 8)
22.05.2007 - 07:50:03
00
bol som vcera v squash centre v smizanoch a nasiel som plagat. V sobotu sa kona akcia na Ciernom bociane staci sa tam dostavit to je jedno odkial tam prides ci z krompach, sloviniek, z poracaa atd tam sa zaplati 20SK a mozes vyhrat bike, neviem aky ale bolo napisane ako za starych cias :)
22.05.2007 - 08:22:02
00
Caute bikeri. Prajem pekný deň.
Dovolte aby som sa Vám představil! :D
Bajkujem na hornom Spiši, a to v regiónoch Vysoké Tatry, Pieniny a Zamagurie (aj oblast Spiša v Polsku – Niedzica, Lapsze a okolie) a celá podtatrasnská oblasť, od Tatranskej Štrby až po takmer Starú Ľubovňu. Tento rok sa zameriavam aj na Levočské vrchy, kde sa nedávno otvorili nové cesty a zákutia (zrušením :P vojenského obvodu Javorina - VOJ) pre nás cyklistov a cykloturistov. Minulý rok som VOJ navštívil niekoľko krát. Napr. Chatu Gehuľu, Vinná, tzv. Václavák, Krížový vrch, bývalú turistickú chatu Sklenár, a doliny ako Ľubická, Kamenná, Zadná dolina. Všimol som si, že sa na túto oblast zameriava via ľudí, vidď aj fotky a príspevky na tomto fóre. Vracej informácií nájdete na mojom webe: http://www.bikerxnx.tym.sk :!:
Zároveň hľadám niekoho na spoločnú bajkovačku a aj na cyklotúry, ktoré by som chcel tento rok absolvovať, napr: na Královu hoľu. :lol: Ale tých miest na Spiši je veľmi veľa, ktoré stoja za to ich navštíviť na bajku :P
22.05.2007 - 15:15:32
00
Zároveň hľadám niekoho na spoločnú bajkovačku a aj na cyklotúry, ktoré by som chcel tento rok absolvovať, napr: na Královu hoľu. :lol: Ale tých miest na Spiši je veľmi veľa, ktoré stoja za to ich navštíviť na bajku :P


Ahoj bikerxnx !

Na Kráľovu hoľu sa tiež chystáme :wink:
Ako si si mohol všimnúť tu na fóre, tak každý víkend (väčšinou sobotu, ale aj nedeľu) vyrážame na bajkoch do hôr, do lesov. Väčšinou bikujeme v Slovenskom raji. No môžme niekedy skúsiť aj Levočské vrchy. Tento rok sme boli na 14. ročníku prechodu cez Levočské vrchy a bolo to celkom fajn.
22.05.2007 - 17:08:12
00
nedela 20.5.20007 mapa kadial sme bludily

Prílohy:

nedela.JPG
nedela.JPG 248.9 KiB thumb_up0thumb_down

22.05.2007 - 19:10:13
00
Zároveň hľadám niekoho na spoločnú bajkovačku a aj na cyklotúry, ktoré by som chcel tento rok absolvovať, napr: na Královu hoľu. :lol: Ale tých miest na Spiši je veľmi veľa, ktoré stoja za to ich navštíviť na bajku :P


Ahoj bikerxnx !

Na Kráľovu hoľu sa tiež chystáme :wink:
Ako si si mohol všimnúť tu na fóre, tak každý víkend (väčšinou sobotu, ale aj nedeľu) vyrážame na bajkoch do hôr, do lesov. Väčšinou bikujeme v Slovenskom raji. No môžme niekedy skúsiť aj Levočské vrchy. Tento rok sme boli na 14. ročníku prechodu cez Levočské vrchy a bolo to celkom fajn.



Cauko danix64 :P

No ja sa chystam zatial tento vikend do Tatier, niekde na Hrebienok alebo na Štrbske, podla pocasia. Ale tento rok možno navstívim konecne aj Slovenský raj. Este som tam na bajku nebol, takze budem sa snazit aj o to. Ďalej, tu Kráľovku, tak tu si necham asi na letne prázdniny, pripadne niekedy koncom juna. Uz sneh dávno zmyzol takze nieje problem sa tam vybrat. Zatial som sam, ale uz asi pred 2 az 3 meisacmi som sa rozpraval s niektorimi clenmi Bike Team Poprad (http://www.unijunior.webzdarma.cz)ze chcú tiez ist na Královku, takze chceme nieco zorganizovat behom tejto cyklistickej sezony, ale urcite to nebude len jeden jediny na spolocny výjazd, a ze bude minimalne aspoň jeden aj do Slovenskeho raja.
22.05.2007 - 19:16:42
00
nedeľa 20.5.20007
výjazd na Havraniu skalu

fotky...

Prílohy:

Havrania slaka 0018.JPG
Havrania slaka 0018.JPG 497.45 KiB thumb_up0thumb_down

22.05.2007 - 21:49:09
00
nedeľa 20.5.20007
výjazd na Havraniu skalu

foto...

Prílohy:

Havrania slaka 0023.JPG
Havrania slaka 0023.JPG 562.34 KiB thumb_up0thumb_down

22.05.2007 - 21:50:01
00
nedeľa 20.5.20007
výjazd na Havraniu skalu

foto...

Prílohy:

Havrania slaka 0037.JPG
Havrania slaka 0037.JPG 230.9 KiB thumb_up0thumb_down

22.05.2007 - 21:50:47
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up