pred retarderom zvykne byt 30ka
19.10.2012 - 12:50:52
00
na retardéri si poškodí - rozbije auto len "retard...ér" :D
alebo "ignorant"
19.10.2012 - 13:40:42
00
si videl niekde retarder kde je predpisana 70km/h? ja este nie.
si mlady poplaseny sofer. neber to ako urazku, ale chapem ta ja som bol v tvojom veku taky isty :) ja som mal to "stastie" ze som nikomu neublizil. par krat budes svedkom horsej nehody, popripade budes niekomu pomahat von z vraku a zacnes inak uvazovat. toto je jedna z veci ktora niekomu otvori oci a zacne sa inak spravat na ceste. len je skoda ze ludia to pochopia az ked sa nieco stane.


sak nevravim ze tam je predpisana 70. je tam 50tka a on ide 70 a retarder je nastaveny na 50.
Za normalnych okolnosti sic porusi predpis ale nemusi sa nic stat.
Ak neocakavane vbehne do takejto diery tak sa urcite nieco stane.

Ak poskodis auto na viditelnom retardery tak si lavy urcite..Ak sa ti tato blbost odrazu "otvori" pod kolesami tak to dobre dopadnut nemoze.

Toto je praca policie dozerat na dodrziavanie predpisov a nie takejto somariny.
Preco nikto nepride z napadom na povinne obmedzovace riadene senzormi alebo GPS?


mlady mozno som ale v mojom veku si urcite nemal najazdene tolko ako ja a na take dlhe cesty ;). Nesom ziadny ucebnicovy sofer, ale ani ma nepoznas tak mozes tazko povedat.
19.10.2012 - 15:04:00
00
matvej:no s tym vytahovanim z "vraku" by som troska inak rozmyslal
19.10.2012 - 15:21:22
00
Toto je praca policie dozerat na dodrziavanie predpisov a nie takejto somariny.

Zaujímavé, že všetci pindajú keď policajti merajú rýchlosť....
19.10.2012 - 15:24:33
00
vsetci nie, pindaju nespokojny, potom su aj vecne nespokojny pindajuci zo zasady na vsetko :D
19.10.2012 - 15:35:55
00
Ak sa ti tato blbost odrazu "otvori" pod kolesami tak to dobre dopadnut nemoze.

Predpokladám, že by tam bola značka, ktoré by si mohol snáď sledovať, takže argument neobstojí.

Zaujímavé, že všetci pindajú keď policajti merajú rýchlosť....

Len keby to vždy merali na zmysluplných miestach.
19.10.2012 - 15:38:54
00
Preco nikto nepride z napadom na povinne obmedzovace riadene senzormi alebo GPS?


Super nápad, keď sa niekomu niečo stane a bude ho brať do nemocnice rodinný príslušník tak čo? Keby že niečo takéto existuje moja kamarátka by už bola dávno mŕtva, to isté moja mama...
19.10.2012 - 15:44:17
00
myslim, že je to myslené ako náhrada za klasický retardér a nie že sa to umiestni všade kde je obmedzená rýchlosť ako to tu myslím väčšina poňala.
19.10.2012 - 16:39:13
00
myslim, že je to myslené ako náhrada za klasický retardér a nie že sa to umiestni všade kde je obmedzená rýchlosť ako to tu myslím väčšina poňala.

je to určite lepší nápad ako klasické retardéry, kde si autá ničia radradom všetci bezohľadu na to či dodržujú predpisy, alebo nie. Každopádne, tu je to ajtak jedno čo na cestu dajú, keďže všetky cesty vyzerajú ako jeden veľký retardér a tankodrom.
19.10.2012 - 16:52:44
00
retardér je aj tak blbosť.. maximálne že je na ňom priamo prechod, lebo inak kopec áut ide až pred retardérom na brzdy a potom za ním plný kotol aby "dobehli" čo ich retardér spomalil..
19.10.2012 - 18:04:02
00
retardér je aj tak blbosť.. maximálne že je na ňom priamo prechod, lebo inak kopec áut ide až pred retardérom na brzdy a potom za ním plný kotol aby "dobehli" čo ich retardér spomalil..
nemozem suhlasit,co u nas mesto zrusilo retardery,kvoli nemalym financiam na udrzby tam jazdia teraz vsetci ako drbnuti
19.10.2012 - 18:11:48
00
Henten retardér by bol fajn nápad. Keby sa ti pri jeho otvorení pri ňom zjavila aj príslušná značka a po zatvorení by zmizla.
edit: toto by sa v niektorých prípadoch tiež zišlo ako soľ :)
http://www.doba.sk/wp-content/uploads/2012/10/out-of-place-robert-rickhoff-6.jpeg
19.10.2012 - 18:16:59
00
matvej:no s tym vytahovanim z "vraku" by som troska inak rozmyslal

no mna to len tak napadlo lebo som uz z auta ktore niekde pri piestanoch spravilo predo mnou par salt a kotrmelcov v poli a ostalo na streche. utekal som tam a vykopol bocne okno, povytahoval 3 ludi. zena na mna kricala ci mi je.. ze to syci, dymilo sa z motora a buchne to. este sa kolesa tocili ked som ich tahal. no neviem ako keby som mal klapky na ociach a stuple v usiach vobec som to nevnimal, bol to taky divny stav ani som si to neuvedomoval. myslim ze od vtedy som zacal inak uvazovat a menit styl jazdenia.
zakliesneneho cloveka by som von netahal ak si to myslel tak.
19.10.2012 - 21:33:06
00
..dymilo sa z motora a buchne to.

Nepopieram, ze riziko tu je, ale ver, ze auta po nehode vobec nevybuchuju tak, ako v americkych filmoch. Ovela skor zacnu horiet, ako vybuchovat. Pri poziaroch aut sa casto stava, ze streli pneumatika a ludia si to vysvetluju prilis filmovo.
20.10.2012 - 07:11:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up