zatial si draha vzdy kusla do jazyku za co jej patri vdaka :)
29.03.2007 - 23:46:18
00
Zatiaľ bez problémov, manželka ma sama popoháňa aby som si vyrazil že mám toho v práci dosť a tak , a ked prídem vyšantený tak sa jej môžem v pohode a s úsmevom venovať tak ako to zase chce ona, vieme si prosťe vyhovieť jeden druhému... klop, klop.
Mám doma jednu neuveriteľnú manželku!!!!


A moja sa prida ku mne ze ide aj ona sa vysantit po praci :lol: a niekedy otravuje ze chcem nove plaste ze aby som bola rychlejsia a podobne ... tak jej vyhoviem s radostou ze aj ja si daco kupim :lol:
29.03.2007 - 23:56:15
00
ja si tiez myslim ze je to normalna otazka...teda pre ludi ktory su cez den v robote a na vecer sa musia ist este vysantit na bika :) tiez uz obcas mojej "dochadza" trpezlivost ( a obcas som sa cudoval ze si este nenasla nahradu :) ...teda o ktorej by som vedel :lol: ) a celkovo ju aj chapem...ono to chce potom vecer tutuli-mutuli a vsetko je hned lepsie...a pravidelne ju zobrat ked je volno na nejaku kulturu alebo vylet...samozrejme, tak kde sa to bude lubit jej...nielen mne :)

vystizne pre zenatych a zamestnanych,
snad len dodam, ze je velmi dolezite po navrate upratat po sebe stopy - prepotene veci zavesit vonku, alebo ich vlastnorucne oprat, tretry nechat vonku vyvetrat ...
30.03.2007 - 07:32:48
00
noo, ja sa to snazim riesit tak, ze cez tyzden chodim kazdy druhy den na bike a ostatne dni, idem bud hrat squash s frajerkou, alebo sa ideme prejst...alebo idem na korcule s nou a podobne...

no a cez vikendy by som to teraz ked uz sezona zacala a mam novy bike chcel riesit tak, ze doobedu sa vysantim na biku a poobede robime daco spolu...

ale aj ona mala ziarlive chvilky, hlavne ked som dostal novy bike, a som okoo neho chodil, fotil ho, hladkal....
30.03.2007 - 08:36:00
00
pekna tema ... ja mam nastastie uplne fantasticku zienku, ktora respektuje moje zaluby. bicykel jej zatial absolutne nevadi...skor trpi, ked sa vyberiem liezt na hory, alebo tulat sa po vysokých horach a ladovcoch. To sa vzdy chudatko o mna strasne boji a napriek tomu mi to "dovoli" :wink:
Toto leto sa pokusim aj v nej prebudit vasen k bicyklovaniu...uvidime, ci sa mi to podari.
30.03.2007 - 11:25:12
00
A moja sa prida ku mne ze ide aj ona sa vysantit po praci :lol: a niekedy otravuje ze chcem nove plaste ze aby som bola rychlejsia a podobne ... tak jej vyhoviem s radostou ze aj ja si daco kupim :lol:[/quote]

Tak taku priatelku alebo zenu by som chcel mat doma 8)
30.03.2007 - 12:02:40
00
s akym odovodnenim od priatelky/snubenky/manzelky(podla vas)?


Tak taketo riesit nemusim. Ticha domacnost zatial u nas kvoli biku nebola i ked nasi tiez zo zaciatku pozerali na mna ze zas idem na bike. Po mesiaci ich to preslo a dnes sa nad tym nikto ani nepozastavi. asi si uz zvykli. Co sa tyka priatela tak ten ma absolunte v tomto neobmedzuje a na bike chodime spolu, takze uplna pohoda. :lol:
30.03.2007 - 13:21:21
00
s akym odovodnenim od priatelky/snubenky/manzelky(podla vas)?


Tak taketo riesit nemusim. Ticha domacnost zatial u nas kvoli biku nebola i ked nasi tiez zo zaciatku pozerali na mna ze zas idem na bike. Po mesiaci ich to preslo a dnes sa nad tym nikto ani nepozastavi. asi si uz zvykli. Co sa tyka priatela tak ten ma absolunte v tomto neobmedzuje a na bike chodime spolu, takze uplna pohoda. :lol:


sakra...tak predsa len ma ta bosorka frajera...

a tolki sme dufali :? :? :?
30.03.2007 - 14:22:47
00
Tak to mi je luto ze som niektorych sklamala, ale co uz :(
30.03.2007 - 14:34:00
00
K tomu manželstvu vtípek:

Aký je rozdiel medzi manželkou a hmlou?
Žiadny, keď sa ráno zdvihne a zmizne, vyzerá to na príjemný deň.

:lol:
30.03.2007 - 14:50:42
00
Ja to mam zatial v pohode bo priatelka chodi na vysku takze sa viem vzdy poriadne vybikovat a potom ked pride je to jednoduche, skratka si poviem ze aspon si dam restday. Ale ked uz bude spolocna domacnost urcite bude o nieco tazsie zorganizovat si cas, i ked moja priatelka ma porozumenie a ked uz je toho na nu vela skratka povie dnes by som bola radsej s tebou a bikovat sa pojdes zas iny dnik. Proste sme sa zatial vzdy dohodli a obaja sme sa vzdy citili dobre i ked som mozno prave nesedel na tom vytuzenom biku
30.03.2007 - 14:53:42
00
tak tak vzy sa urcite nejaka dohoda najde
30.03.2007 - 17:10:24
00
to sa tak krasne cita, ze si rozumiete a nachadzate pochopenie pre sport.... :)
30.03.2007 - 18:25:04
00
to sa tak krasne cita, ze si rozumiete a nachadzate pochopenie pre sport.... :)


tak to ma pravdu je to pekne keby aj iny maju take stastie :?
30.03.2007 - 19:08:51
00
Všetko je to o tolerancii.V tom je to umenie spolužitia a VŠ diplomacie.Neidem bikovať,ak by mala moja pipka sedieť doma a kukať do steny.To ale neznamená,že do tej steny budeme kukať dvaja.
31.03.2007 - 07:24:39
00
keyboard_arrow_up