Shickmo na to asi zostal vcera sam :evil:

Mohol som az poobede, tak som bol prebehnut usek Kolacin - Kamenne vrata - Baracka - Klepac - Baracka, a je mi jasne, ze HARD bude naozaj hard...
25.08.2008 - 08:51:06
00
Shickmo na to asi zostal vcera sam :evil:

Mohol som az poobede, tak som bol prebehnut usek Kolacin - Kamenne vrata - Baracka - Klepac - Baracka, a je mi jasne, ze HARD bude naozaj hard...

tak tomu ver/-te!!!
po mojej vcerajsej skusenosti http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?p=200033#200033
mozem povedat len tolko-co sa tohoto maratonu tyka-ze jeho meno mu plne prislusi.
ako finisher horalu si dovolim povedat,ze Hard,je pre mna naozaj tym najtazsim maratonom na sk!-len moj nazor a skusenost-som zvedavy ci bude niekto po sobote somnou suhlasit.
horal bol fakt sialeny,ale keby neodisla technika,tak krasne jazditelny,a aj napriek dazdu sa dalo skoro vsetko "pohodovo" slapat,zvolen bol brutal=naozaj psycho-kvoli svojim vystrednym pasazam..ok,ale Hard je fakt tazky!!!!a to nie som patriot :?
tolko tlacenia som uz davno nemal...sice sa zaradujem do nejakej quazyskupiny "trocha trenovanych vyletnikov" :lol: ,ale toto je fakt moral a kondicka ...
ty co idu klasik prichadzaju o krasne zjazdy-hlavne z vrat do teplic-to je moj top,z machnaca tiez krasa,a nejaky ten softdownhil dole do omsenia (skoro)po 1PO....ale zaroven su usetreny od sialenych vyslapov-ako (moje oblubene-je to na zaciatku a prijemne technicky hore) teplicke serpentinky,...tlacka na machnac (neviem kto to slape-mozno MB,PK,&co),
a nechutne stupanie po zelenej s teplic na vrata (kde je ale prekrasna priroda-krasny trail cez les...ale moooc dlhy-pre mna!)...a este ten posledny pridavok nad ilavou-ale to uz sa da..skor psychicky narocne,ked clovek vie,ze pridu este krasne luky :twisted:
...hard je fakt hard...a keby nebodaj zaprsalo...tak neviem..konnky sice povedal,ze nevie kde by tam bolo blato..ale-vratami by tiekol vodopad,a kym sa tam hardaci dostanu uz by tadial preplulo asi 300klasikov :twisted: ,serpentiny by boli asi ako stupanie bahnopadom,luky za baskym si neviem predstavit,ako aj najhnusnejsi zjazd maratonu (pre mna)
zrazovy vrch,stupania a zjazdy po homolku ani nehovorim...a to je len polovica hardu!!.. :roll: ....

co sa tyka trate-tak rubaci aspon odstranili väcsinu stromov leziacich v serpentinach (2 zostali)...aj na zelenej (1 zostal-taky riadny na prenasanie),..znaciek na stromoch nebolo(teda nejake sa este nasli z mni.roku-fakt par-a nove asi 3-4),celkovo trasa asi bude znacena az piatok
:?: alebo ako :roll: ..
...prechod cez luku nad omsenim po 1pitnu je hrozny,oblubena prhlava :evil: nechyba na mnohych usekoch,ale hlavne na "oblubenom" prechode z hor.poruby tunelikom (tam je to teraz skoro neslapatelny-trail je ako koryto riecky po burkach-takze technicky zdatny to asi daju-ja nie..som nadaval jak pes... :evil: ) ...a zjazdik od homolky (ten kratky prudky kusok)je zarasteny brutalne....takze suma sumarum,predpokladam,ze sa bude tento tyzden na trati pracovat-alebo budeme mat o zazitky a emocie postarene :twisted: !
...takze som zvedavy...uz len par dni!
25.08.2008 - 09:16:10
00
Prečo ma takto strašíš? :cry:

jedine na čo sa teším je vyšlap iliavky...
25.08.2008 - 09:41:56
00
to shickmomber:

....."spomiínaš tých, ktorí idu na klasik ako prichádzajú o krasne zjazdy"......no, rozpraval som sa s viacerými bikermi a od tejto trate ich odrádza hlavne časový limit 9h od štartu......myslím, že keby že sa štartuje o 8:00 a limit je 10 hod, tak by bolo ok....stačí defekt, malá kríza a už si na hrane limitu( hovorim o rekre bikeroch, ktorí by si na to trúfli)...jasné treba mať riadne našlapane,......ale nie sa obavať uprostred trate, že tretina bikerov bude mať pri mene DNF.........a preto idem zľahka KLASIK
.....inač GL na HARDE!
25.08.2008 - 10:17:42
00
Prečo ma takto strašíš? :cry:

jedine na čo sa teším je vyšlap iliavky...

..ty si mi hovoril ,ze to je malina-rychly maraton...som vcera stravil na trati 7:32h a mal doooost!-bez ilavy! :roll: :shock:
25.08.2008 - 10:18:05
00
to littlefox: nezer tolko spekacky a trenuj pekne :)
http://the.mtbiker.sk/bfoto/EndOfSeason_E.jpg
25.08.2008 - 10:24:54
00
http://www.bikemagazin.sk/clanok-1208-T ... bnici.html

...pre tých ktorí idú BASIC, odporúčam moje resumé z tejto trate z minulého roka 2007..ako inšpiráciu:-)...... :lol:
25.08.2008 - 10:27:46
00
Som maraton panic. Tazko nesiem ked ma niekdo obieha ked sa mam vliect za niekym a nevydim pekne pred seba ked ma niekdo blokuje v zjazdoch atd som zvedav ako budem znasat davy ... no a na to aby som usiel a isiel si one man show nemam natrenovane. Pretotok BASIC :-D
25.08.2008 - 11:19:04
00
Ale no! neprekrucuj to .. Povedal som "Za sucha je dubničák rýchly" ...
25.08.2008 - 12:28:53
00
Ale no! neprekrucuj to .. Povedal som "Za sucha je dubničák rýchly" ...

mas recht- povedal si "za sucha"-a malina si nepovedal :oops: :lol: -to som uz tak s toho vyrozumel ....ale vsak vcera bolo sucho...a rychlo som sa citil len zo zaciatku a potom hlavne v zjazdoch-tie su naozaj rychle a krasne...ale vzdy su po nich vyjazdy-a tie su väcsinou hodne vyzivne :shock: !..ale videl som ta jeden s nich ist ten ja vzdy tlacim!...ale to sme nesli tu slucku naviac! ...no bude sranda-som zvedavi na tie ksichtiky v cieli! :twisted:
kto vlastne idete z fora???
25.08.2008 - 12:54:12
00
no, ja idem ak nebude bordel pocasia
25.08.2008 - 13:20:11
00
Zatial sa tiez tvarim ze idem Hard, ak vsak bude co i len malicky naznak dazda, prehlasujem sa na nieco kratsie... 8)

Podla intenzity dazda to mozno bude nakoniec Baby :lol:
25.08.2008 - 13:25:06
00
Zatial sa tiez tvarim ze idem Hard, ak vsak bude co i len malicky naznak dazda, prehlasujem sa na nieco kratsie... 8)

Podla intenzity dazda to mozno bude nakoniec Baby :lol:


...no ja idem aj za slnka či dažda na KLASIKA...... :D ...keˇže už mam zaplatené štartovné....
25.08.2008 - 13:31:26
00
este jedna-myslim dolezita vec :arrow: Hardaci zoberte si zo sebou nejaku tycinku -kazdy podla svojho spalovania :idea: -po 1KO-omsenie je to 32-velmi vyzivnych kilometrov!! :twisted: ..-ja to urcite urobim(nutrend power bar to isti-aj ked sa to ko otsky prezuva,ale doda co treba :wink: ).

..a prsat nesmie-tolko DNF nemaju na sklade :lol:
25.08.2008 - 13:58:38
00
No ja idem KLASIK, na HARD si ešte netrúfam, možno o rok :-) Aspoň porovnám čas s minulým rokom (okolo 4:15)
25.08.2008 - 14:09:49
00
keyboard_arrow_up