Takze ja to mam za sebou. Uvod bol z mojej strany dost prepaleny coho dosledkom bolo, ze az do Malatinej som ledva lapal po dychu a nedokazal som zrychlit. V zjazde po prvej obcerstvovacke som sa vydychal a nasledovala druha stvrtina, ktora bola pre mna najlepsia kedze neobsahovala ziadne technicke a rychle zjazdy. Uz v nasadenom tempe som predbiehal viacero ludi pred sebou. Tretia stvrtina obsahovala vela zjazdov, kde som viditelne stracal, no vo vyslapoch som straty ciastocne dohanal. Celkovo som sa prepadol asi o dve miesta. Ti co ma v zajzdoch predbiehali mi pripadali ako samovrahovia. Poslednu stvrtinu som siel len silou vole. Tu ma predbehol len jeden pretekar, ale aj ja som jedneho v narocnom stupani na Vendelin obehol, teda v poslednej stvrtine sa moje umiestnenie celkovo nezmenilo. Z casom okolo 2:04 som spokojny avsak nie nadseny. Vzhladom na to, ze som siel bez naslapov a tretier a ze technicke a rychle zjazdy moc nemusim, je to myslim dobry cas. Z oravcov by som mal byt prvy a celkovo okolo desiateho miesta. Na buduci rok uz len v tretrach a s casom pod dve hodiny. :wink:
15.08.2009 - 14:21:59
00
No nic moc teda ;)
15.08.2009 - 15:03:39
00
noo, paci sa mi ze tu v restike pri prezentacii maju wifi :D referat az dorazim domov... Ale skratene velmi podareny maraton
15.08.2009 - 15:54:53
00
Takze nakoniec som skoncil v kat. 7. a celkovo 9. s priemerom 20,8 KM/H

No nic moc teda ;)

...na to, ze to bola moja premiera na takomto dlhom preteku som v celku spokojny :wink:

S vylomeninami podobneho typu som minimalne na rok skoncil. Uz sa tesim na vyrazne kratsie, cisto vrcharske bezecke, cyklisticke a kombinovane podujatia. :twisted:
15.08.2009 - 17:28:37
00
43 km je dlhý pretek? :mrgreen: a minulý rok si neštartoval, keď to bola tvoja premiéra? :mrgreen:
15.08.2009 - 18:14:54
00
Ist 2 hodiny na tepoch okolo 190-200 je pre mna nemozne. Na moj vkus je to teda dlhy pretek. :wink: A samotne pomenovanie "polmaraton" hovori samo za seba. Ked si ty pod dlhym pretekom predstavujes pretek trvajuci 8 a viac hodin je to tvoja vec.

Minuly rok nie som uvedeny vo vysledkovke, takze som nestartoval :!: howk


Naposledy upravil duracer dňa 15.08.2009 - 18:42:09, celkovo upravené 1 krát.

15.08.2009 - 18:27:54
00
82 km: Sýkora Michal 4:26 :shock: vynikajúco
43 km: Kandera Laco 2:07 :shock: ako víno -čím starší, tým lepší. Gratulujem.
15.08.2009 - 18:37:06
00
a opäť mi nedá...Štefan Hort...4:25:11... :wink: super :!:
15.08.2009 - 18:52:05
00
No uz som doma tak len v skratke, viacej v chystanom reporte... 8)

Tak mne sa naozaj velmi pacilo, absolutne nemam vyhradu k zabezpeceniu a pod. zalezitostiam. Trat bola pekne jazdiva, proti minulemu roku na nepoznanie :lol: Blato skoro vobec, len obcas nejaka mlacka inak sa pekne prasilo. Pretek som si vyslovene uzival, prve kolo som sa iba usmieval do fotakov a na velmi pekne dievcata pri trati :P O zavere sa to ale povedat neda, pretoze som si silou mocou chcel udrzat svoje 13. miesto :roll: tak som proste siel total hranu, za mnou 100 m stale jede racer a nechcel to vzdat. Nakonieco som sa ho v zjazde striasol....Po prichode do ciela este sa dalo, bol som strasne smadny a videl som jedine ako sa capuje kofca na listky. Jeden moj kamarat so Zvolena ked ma videl tak sa nado mnou ulutostil a kupil mi jednu, kedze moj spolujazdec s klucami este bol na trati. Ked ma ale prvy krat natiahlo, utekal som s kofolou na nedaleku lavicku a len cakal. Takto som tam sedel este snad 35 min, neskor aj s mojim kamosom Palom, ktory prisiel tiez total na kasu. A ani za svet sa niekam pohnut....zachranila ma Alenka, ked mi dalo svoju mineralku (velmi pekne dakujem)...LiviaZV mi tam tiez chvilku robila garde a tiez jej bolo asi jasne ako mi je :P Potom uz ale ok, kedze som tam zjedol cestoviny a snad 10 makovnikov...

Dneska za mna super, vidno ze si ludia, ktori to maju na starosti dali velmi zalezat...plus sa im podarilo vytvorit paradnu atmosferu.

Prílohy:

Komentár súboru: Pred startom...
P8152647 [Rozlíšenie obrazovky].JPG
P8152647 [Rozlíšenie obrazovky].JPG 269.07 KiB thumb_up0thumb_down

P8152650 [Rozlíšenie obrazovky].JPG
P8152650 [Rozlíšenie obrazovky].JPG 263.8 KiB thumb_up0thumb_down

15.08.2009 - 19:01:09
00
Dnes vcelku fajn. Vyhlady paradne, pocasie taktiez, skoda ze som sa skoro zgrcal na tom Vendelinovi. :mrgreen: Krizicka. Ale inak fakt vsetko na jednicku...

Mne sa tiez zda, ze som minuly rok na starte duracera videl... :mrgreen:
15.08.2009 - 19:19:35
00
Nuž bol to jeden super maratón, všetko bolo super zorganizované od značenia trate cez občerstvenie na trati až po super guláš. Trať - zopár malých, ale o to drsnejších stúpačikov a perfektne DH až na ten tehlový :mrgreen: . Vďaka organizátorom za super pretek.
15.08.2009 - 19:45:20
00
Vsetko super,jedina vec- nechapem PRECO v priestore ciela nebolo pitie pre dociela doslych jazdcov.????????????????????????????? Kvoli biznisu kofoly?Takmer kazdy mal prazdnu flasu a chodit po parkovisku so suchom v ustach mi nebolo prijemne.Teraz k autu po peniaze a zas naspat vystat sice nie dlhu radu.A odhanat hejno os pri ladovej kofole co mi skoro rozbila mandle ma dozralo. Nechapem to. :evil:
15.08.2009 - 20:31:08
00
.....paráááda.....kto nebol môže ľutováááť :lol:...panoramata nádhera 8) veľa veľa krásnych bikeriek :lol: ...vďaka eli , že si nás ku vám dotiahol :wink:
15.08.2009 - 20:33:12
00
No to s tym pitim mi asi jedine vadilo...najlepsie by bolo hned v cieli mat nejake mineralky ktore si moze clovek zobrat pripadne nejaky iontak....ja som tam prisiel uplne vycucnuty a az kamos ked ma videl sa na do mnou ulutostil a kupil mi to kofolu...a behat tam niekde a zhanat vodu na tom som vobec nemal silu :|
15.08.2009 - 20:39:07
00
Nejake to video štart dlhej : http://www.youtube.com/watch?v=GHJFIh7KyrU
15.08.2009 - 20:41:41
00
keyboard_arrow_up