Srdečne Vás pozývame na 4. ročník BBB Vlko-Hron MTB maratónu, informácie a propozície čoskoro... :-) www.ckwitzenmann.sk

Prílohy:

Komentár súboru: IV. ročník BBB Vlko - Hron MTB maratónu - informačný plagát
Cyklo_Maraton_Vlko_Hron.jpg
Cyklo_Maraton_Vlko_Hron.jpg 169.96 KiB thumb_up0thumb_down

03.02.2009 - 12:13:10
00
dalsi potvrdeny datum do kalendaru, hned je den krajsi :D
03.02.2009 - 13:28:55
00
ak sa nic vazne nestane tak urcite pojdem, moj prvy maratonik 8)
03.02.2009 - 15:21:13
00
vidime sa :)
03.02.2009 - 16:36:07
00
Pred rokom sa mi zda ze kratka bola 1 kolo dlha 3 ... teraz je to pomer 2:3 ale nevadi aj tak sa vidime ... pride aj mikulas ?
03.02.2009 - 17:46:44
00
urobit tak hnusny plagat chce istotne velke nasadenie. keby som sa o ucasti mal rozhodnut na zaklade plagatu...
03.02.2009 - 18:04:15
00
Pred rokom sa mi zda ze kratka bola 1 kolo dlha 3 ... teraz je to pomer 2:3 ale nevadi aj tak sa vidime ... pride aj mikulas ?

nie, bolo to takto 2 kratka a 3 dlha (1 bola nejaka juniorska ci co)


no a plagat.. :cry: (v kazdom pripade snaha sa ceni a urcite pridem)
03.02.2009 - 18:08:14
00
Jaaj lebo som pozeral vysledky juniorov z minuleho roku .... som myslel ze bola kratka ... teraz podla pravidiel CMS juniori pojdu asi 2 kola nie ?
03.02.2009 - 18:10:40
00
NERIESTE PLAGAT :!:

ide sa bikovat a nie kukat na plagaty :evil:
03.02.2009 - 18:12:05
00
Mam otazku na niekoho kompetentneho ako to bude s juniormi ... ? s tou kategoriou su len problemy uz nech mam 19 ... :roll: v pravidlach CMS je ze juniori startuju na kratkych tratiach resp POLMARATONoch a kedze BBBvlkohron sa dostal do CMS mal by mat aj pravidla v sulade s touto seriou (a to sa tyka kazdeho preteku ...) aj F1 ma viac pretekov a vsade su rovnake pravidla ... no dost bolo obkecavania ide mi o toto ... (skopirovna zo stranky BBB-VH)

Kategórie: MD, MK - muži 19 – 39 rokov.
ŽK – ženy 19 – 39 rokov.
SD , SK – seniori 40 – 49 rokov
DK - dámy 40 – 49 rokov
VD, VK , LK – veteráni – ladies 50 – 60 rokov
WK - veteráni nad 60. rokov
HM - hobby muži 19 a viac rokov
HŽ - hobby ženy 19 a viac rokov
KK - kadeti a kadetky od 15 do 16 rokov
JR - juniori a juniorky od 15 do 19 rokov
RD - rodinné družstvo ( rodič + dieťa, manželia, súrodenci, pokrvní príbuzní.

Dĺžka trate: Jeden okruh trate = 27 km
maratón MD+SD+VD+ŽD = 81 km
polmaratón MK+SK+VK+WK+LK+DK = 54 km
1. okruh HM+HŽ+JR+KK = 27 km
RD = 6 km

kedze polmaraton podla pravidiel CMS a vlkohronu znamena 2 kola a kategoria Junior je zaradena ako 1 kolo ... cize aj napriek tomu ze dodorzim pravidla a pojdem 1 kolo ako junior nebudem v CMS bodovany vobec ? to uz rovno mozem ist dlhu a budem natom lepsie ...
04.02.2009 - 20:45:29
00
choď dlhú a kašli na nejaké body...mám pocit, že už ti z tej CMS trošku hrabe...všade furt tie isté otázky dookola... :roll:
04.02.2009 - 21:24:41
00
nie je to ta ista otazka ... len sa normalne pytam nie mne z toho hrabe ale oni v tom maju bordel ... ked sa nieco organizuje tak poriadne ... aky ma vyznam potom cela CMS ? to ani nemusi fungovat len nejaky zoznam pretekov na slovensku a uz nie ? naco su tam kategorie aby sa nato kazdy vykaslal a aj tak isiel co chce ? a keby som pohladal tak takych foristov co sa pytaju 100x to iste a ovela vacsie hluposti je to xy .... a toto bola otazka na konkretny pretek .... obcas to tu nechapem ... nesnazim ani nechcem nikoho urrazat ale mam pocit ze clovek musi 10x prehodnotit co napise aby sa nahodou niekoho nedotkol alebo aby nedal moznost niekomu aby si rypol ... tu beru vazne asi len ludi co maju nad 2000 prispevkov... :x
04.02.2009 - 21:58:58
00
pozri, toto je čisto môj osobný názor, ja neriešim, či máš 5 alebo 1000 príspevkov a nikde nepíšem, že tvoja otázka je mimo témy...jednoducho sa to pýtaš pri každom maratóne, ktorý je v CMS...podľa mňa to tu na fóre ťažko vyriešiš...ja osobne by som to riešil v prvom rade telefonátom, resp. e-mailom na organizátora celej série (čo už si snáď aj urobil) pretože body rozdeľujú oni a nie organizátori jednotlivých maratónov a nepredpokladám, že tu číhajú na to kedy sa niekto podobnú vec opýta... :wink:
05.02.2009 - 08:11:27
00
Gekon, mas moj suhlas... Som rad ze taky mlady chalan ako ty, ides za vecou a snazis sa riesit nespravnosti....
Este moj comment: ako som videl tvoje vysledky v CMS za minuly rok - nebolo by lepsie vzhladom k veku jazdit radsej kratke? Setri sa este, na dlhe mas dost casu... :wink: Ale je to samozrejme len na tebe!
A CMS? Je to tazke, kazdy ma nejake vlastne predstavy - mozno by sa stacilo pozriet na bodovanie podobnych sutazi v Cesku, alebo v Rakusku a niektore dobre odskusane veci prevziat... Ale Vlko-Hron maraton je dobra nahanacka, ja rad znovu pridem...
05.02.2009 - 08:36:50
00
Dakujem aspon niekto ... tuto sezonu pojdem celu CMS kratke narozdiel od minulej... na vlkohron tiez, nemam nic proti preteku ... len som chcel podotknut ked je tu tato tema ze je tam ten problem .... katko trochu som nepochopil tvoju narazku ze mi z CMS hrabe ... ked niekto nieco riesi lebo je v tom bordel uz mu z toho hrabe ? kde by sme boli keby kazdy s prepacenim sral na vsetko ?!(tym co rozoberaju par gramov v milion prispevkoch nikto nepovie ze im z toho hrabe... aj ja obcas nieco odvazim pre zaujimavost ale niektorym by toto slovo sedelo viac ako mne si myslim) ... nevravim ze je to urobene naschval s tou kategoriou ale chcel som upozornit a dufal ze si to vsimne niekto z organizatorov v tejto teme....
05.02.2009 - 14:50:39
00
keyboard_arrow_up