Práve som sa vrátila zo Stráňav, vládne tam tvorivá pracovná atmosféra, kopec fóristov je už odprezentovaných, hlavne tí z okolia.
Držím všetkým štartujúcim päste, dávajte si pozor a nech nám neprší.
05.06.2009 - 21:29:35
00
A my s Bercom sme sa zase vrátili z taktickej porady pri pivku :D
05.06.2009 - 22:03:20
00
juuu 7:30 odjazd z blavy :P tesim sa jak maly az nato ze ma bolia nohy od stredajsieho koncertu :D
05.06.2009 - 22:09:38
00
Posledná predpolnočná informácia: DEMA FATRANSKÝ MTB MARATÓN 2009 sa práve začal !.
Trať je vyznačená a prekontrolovaná. Jedlo je uvarené. Všetkým zaplateným sme nachystali tašky. Pozor, budú prednostne vybavení, sledujte vývesky-tabuľky pri prezentácii. Tento rok je dvojnásobok počítačov a obslužného personálu. Cezpoľní bikeri už sú ubytovaní v Stráňavách, niektorí v Strečne a Žiline. Od poobedia Vám už vyhrávala moderná hudba. A postupne prichádzali prví fóristi - Giro, Berco, Iceman, Saldi, Zino...a z organizátorov Terry, alena zdravotačka, Skicool, Yombayz, Stic, Drobec.
A to najdôležitejšie, v Žiline bol dnes pekný deň, trochu chladnejšie a teraz v noci ešte vidím hviezdičky a nie je žiaden vietor. Šaman Terry ešte aj večer odháňal malé mraky...

Ráno sa uvidíme na prezantácii a potom na štarte!
05.06.2009 - 22:46:42
00
len odkaz.pre šaľeny vychod.trimem vam paľci nedajce še zahaňbic :wink: preklad: držím východniarom palce aby neostali v hanbe ;) zvlášť dvom.oni vedia ktorých mám na mysli
06.06.2009 - 00:21:34
00
Tak my teda za chvíľu odchádzame, už sa teším na štart :wink:
06.06.2009 - 07:26:29
00
Bol to skvelý maratón. Počasie ideálne - ani teplo ani zima, ani kvapka. značenie a organizácia výborné. Budúci rok sa teším zas na Mediano.
06.06.2009 - 16:45:24
00
tak posielam zopar foteciek z velmi vydarenej akcie Dema fatranskeho maratonu 2009 http://picasaweb.google.com/karol.jungmann/DemaFatranskyMaraton2009#
06.06.2009 - 19:20:33
00
opäť veľká pochvala za organizáciu, všetko klapalo ako hodinky...i keď predsa jedna chybička sa našla, kamarát sa prihlásil na dlhú a dostal číslo a čip z Mediana...Jaroza sa to snažil na poslednú chvíľu zachrániť, ale štart už nestihol...

trať tradičná, úsek do Trnového fajne zvolený, tá stojka v lese bola na krv...inak trolinku sklamanie, že sa vynechal asi najkrajší zjazdík z Dolnej Rovne a išlo sa dole po zjazdovke... :|

s výkonom aká taká spokojnosť, až na kŕče, ktoré som začal pociťovať vo Vrútkach a vyvrcholilo to v Strečne v tých serpentínach... môžem byť rád, že som to silou vôle došiel...(myslím, že dnes tých kŕčov bolo celkom veľa)

fotečky od osobných fotografov nahodím až budú k dispozícií... :mrgreen:

suma sumárum: výborný tréning pred MTBTrophy :wink:
06.06.2009 - 19:33:00
00
Velka pochvala usporiadatelom za vsetko.Dalo vam to X roboty ale stalo to za to.Ja som sa zblizil zo zemou 2x,aj tak bolo super.Tie stupania boli paradne!!!Zjazdy dangerous
06.06.2009 - 19:46:49
00
pár foto z dneška http://picasaweb.google.sk/m.vojtus/Dema_fatransky_mtb_maraton_66_2009#

inak hodnotím akciu na 1*
06.06.2009 - 20:01:25
00
opäť veľká pochvala za organizáciu, všetko klapalo ako hodinky...i keď predsa

trať tradičná, úsek do Trnového fajne zvolený, tá stojka v lese bola na krv...inak trolinku sklamanie, že sa vynechal asi najkrajší zjazdík z Dolnej Rovne a išlo sa dole po zjazdovke... :|



no ten singel bolo veeelke nedorozumenie, od nikoho kompetentneho som sa nedozvedel preco sa vlastne nesiel. so ski-coolom (ci jak sa to pise:D) sme sa akurat zhodli na tom, ze to pravdepodobne vzniklo chybou toho, kto dany usek znacil.
06.06.2009 - 20:15:46
00
Skoda som myslel, ze dnes bude prsat tak som nesiel na maraton ale ako vidim, prisiel som o vela :(
Tak snad buduci rok... ale urcite bolo lepsie ako minuly rok ked bolo riadne teplo.
06.06.2009 - 20:21:25
00
Ja som tiež spokojný so všetkým. Organizácia super, počasie ani lepšie nakoniec nemohlo byť, s výsledkom som spokojný. Mohlo byť aj lepšie, ale z Vrútok som začínal mať také náznaky kŕčov, tak som maximálne zvolnil. Na občerstvovačke mi dali proti kŕčom kilo soli, tak som si dva pomaranče do nej namočil a z odporom zjedol, ale po čase som sa cítil zase dobre a posledné asi 2 km pred Saračníkmi som už zase šiel naplno. Kus trate som šiel s Konnkym, tak kilometre celkom pekne ubiehali, a ani som neveril, že sa cez pretek dá aj toľko pokecať :D
06.06.2009 - 21:08:15
00
Tak toto je tzv. domaca klasika a som rad, ze vzdy je to na vysokej urovni..tak aj tento rok..vazne nemam co by som vytkol.

To uvodne XC mi moc nesadlo, take hore-dole vobec nemusim a celkom som sa prepadaval stale dozadu. Navyse ma hrozne bolel chrbat ktory ako-tak povolil vo Vrutkach. V prvej casti som sa stale motal okolo Icemana, nejako mi uchadzal zo zaciatku.. Pri stupani na polom som sa ale uz nastval a celkom som sa posunul avsak najviac som ziskal v stupani z Vrutok, ktore sa mi slo vazne perfektne...tam som sa posunul mozno o 10 miest dopredu, zaver uz v pohode, vedel som co ma caka takze no problem :lol: Zjazdik z polomu som si vychutnal aj ked raz som mal namale, takze som si zanadaval nech nerobim ko....iny, predsa len chcem ist na MTB trophy :lol:

Jedine co ma mrzi, ze na 5-tich obcerstvackach som zjedol dokopy 2 banany a pritom tam bolo tolko dobreho jedla :mrgreen:

No a s vysledkom som velmi spokojny, konkurencia od minuleho roku predsa len narastla...

Prílohy:

Komentár súboru: Graf...
Fatransky.jpg
Fatransky.jpg 222.86 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Imroman dňa 06.06.2009 - 21:16:00, celkovo upravené 1 krát.

06.06.2009 - 21:10:56
00
keyboard_arrow_up