Kedze sa cez vikend stretne u nas dobra partia budeme sa venovat jazdeniu len tak pre radost z pohybu :lol: Takze ak sa budes nudit kludne sa pridaj. Na maraton sa vykasli a tych usetrenych 250.,Sk ti ostane na pivo :lol: A co sa tyka samotneho maratonu som zvedavy na report a hodnotenie ucastnikmi :wink:
01.10.2008 - 08:54:50
00
ja idem( ved sa pojde okolo mojho domu :lol: ), tiez som zvedavy na kvalitu podujatia ako aj na pocet startujucich, tych lepsich ale asi prilaka financna odmena ako tomu bolo aj minuli rok a ostatných neznalých fóra mozno reklama na googli

Dufam ze pocasie vide ;)
01.10.2008 - 11:11:44
00
ja idem( ved sa pojde okolo mojho domu :lol: ), tiez som zvedavy na kvalitu podujatia ako aj na pocet startujucich, tych lepsich ale asi prilaka financna odmena ako tomu bolo aj minuli rok a ostatných neznalých fóra mozno reklama na googli

Dufam ze pocasie vide ;)
Dufam ze MilanB si pride zasutazit s hobikmi a ukazat im ako sa zarobia 10 litre za cca 4 hod :evil: . Napis potom ako bolo som fakt zvedavy :wink:


Naposledy upravil drotar dňa 01.10.2008 - 11:56:55, celkovo upravené 1 krát.

01.10.2008 - 11:38:40
00
MB?
01.10.2008 - 11:54:06
00
MB?
to je jedenpan ktory chodi na maratona a vyhrava
01.10.2008 - 11:59:23
00
uz som v obraze 8)
01.10.2008 - 12:03:06
00
profikovi sa medzi amatermi lahko vyhrava :roll: jeho ucast je vzdy "dobrou motivaciou"...
01.10.2008 - 12:04:35
00
profikovi sa medzi amatermi lahko vyhrava :roll:
To ze vyhral je OK ved bol najrychlejsi :lol: ale mne ide o hodnotu sportoveho vykonu :roll: Ja kedy som porazil teba :wink: to by som si inac vazil aj bez financnej odmeny :wink:
01.10.2008 - 12:07:31
00
To ze vyhral je OK ved bol najrychlejsi :lol: ale mne ide o hodnotu sportoveho vykonu :roll: Ja kedy som porazil teba :wink: to by som si inac vazil aj bez financnej odmeny :wink:


aby sme sa rozumeli, ja sa ho vobec nezastavam, prave naopak...
a porazit mna? ja som pre Teba asi taka konkurencia ako hobbik pre MB :oops: :lol: (sorry za OT)
01.10.2008 - 12:11:03
00
a porazit mna? ja som pre Teba asi taka konkurencia ako hobbik pre MB :oops: :lol: (sorry za OT)
Toto je pekne od teba, ale obaja vieme kto aku ligu jazdi :wink: a drzim ti palce aby si aj buducu sezonu mala taku uspesnu, ked nie lepsiu.
01.10.2008 - 12:24:50
00
Toto je pekne od teba, ale obaja vieme kto aku ligu jazdi :wink:

no ved prave preto som napisala, co som napisala... :twisted:

a drzim ti palce aby si aj buducu sezonu mala taku uspesnu, ked nie lepsiu

diky naozaj :!: ale nasu CMS tymto stylom uz asi ee :roll: no ale vsak uvidime... (ale uz sme naozaj v inej teme)
01.10.2008 - 12:39:55
00
takze ideme (ak rano nebude silno pršať)... som zvedavý ako bude :|
03.10.2008 - 22:09:18
00
Komorna atmosfera, dazd tisko pada, vietrik pofukuje...
na starte v dvoch kategoriach cca 20 a 15 startujucich.... :D

a tu je niekolko ultrafans bikovania v dazdi... :)

Prílohy:

Start.jpg
Start.jpg 325.66 KiB thumb_up0thumb_down

Start1.jpg
Start1.jpg 288.91 KiB thumb_up0thumb_down

Start2.jpg
Start2.jpg 246.76 KiB thumb_up0thumb_down

04.10.2008 - 12:40:10
00
ufff, určite to chcelo poriadny kus odvahy sa postaviť na štart :shock:

btw. matt by mohol orsigovi zasponzorovať nejaké návleky na nohy...v takýchto teplotách a počasí sa nejazdí s holými nohami... :roll:
04.10.2008 - 13:31:36
00
heh..aj mňa tam vidno... najhoršie bolo postaviť sa na štart, potom to už išlo samo. Na štart som sa postavil ešte suchý,surový, rovno z auta, kedže sme prišli až tesne pred štartom cca 9:05.šiel som na 45km. Pár sekúnd po štarte som na sebe nemal suchého miesta. prvý kilometer mi bola zima... dalších pár som sa išiel uvariť... potom sa to stabilizovalo aj s dažďom po cca 30 km nepršalo. V prvom dlhšom zjazde som poriadne vymrzol a potom mi bolo teplo (rozumej nie zima) len na stehnách a na zadku (sedlo sa trením tak krásne vyhrialo, že som z neho nechcel zosadnúť ani po pár kopancoch :mrgreen: ) Dosť často som vôbec nevedel či idem dobre, kedže som celý čas šiel sám a značenie nie že bolo slabé, ale bolo zle umiestnené(až za križovatkou). No možno to bolo spôsobené len mojimi orosenými a zablatenými okuliarmi. Po 25 km som prišiel k občerstvovačke... horúci čaj výrazne pomohol a značne vyhriaty som sa vybral dalej tiahlim stúpaním kde som som sa zase príjemne rozohrial. No potom nasledoval dlhý,rýchli a hlavne studený zjazd. Na jeho konci som si už necítil prsty a nemohol som ani brzdiť a zaradzovanie rýchlostí bolo utrpením :( . V tejto chvíli som toho mal plné zuby a mal som 100 chutí to zabaliť ale vpred ma poháňala vidina teplej sprchy v cieli. Tak som to nevzdal a posledných pár kilometrov som do toho dal všetko aby som tam nezmrzol. Kilometer pred koncom som ešte predbehol jedného chalana a rýchlosťou maniaka bažiaceho po teplom čajíku a vysnívanej sprchy :twisted: som sa dovalil do cieľa. Tam mi hneď ponúkli horúci čajíček, ktorý ma zahrial zvnútra. Hneď na to som sa odobral do spŕch a vzhľadom na môj relatívne skorý príchod som sa tam mohol čľapkať cez 30min :twisted: a veru tá sprcha stála za to.
potom ešte potešilo neobmedzené množsto guľášu a čaju a zaújmavé vyhlasovanie tomboly.
chýbali mi však vycapené výsledky (celkom by ma zaújmalo ako som skončil)

celkovo to bol príjemne strávený deň... len nemusela byť taká kosa :idea:
04.10.2008 - 18:44:00
00
keyboard_arrow_up