Ahojte, potrebujem poradit servis v PO, chcem dat urobit biku garančku a prezut plašte, nie bycigeľ ked som davála opravovat defekt tak boli drzí že som tam bike nekúpila atd, Bike mám od Kubicu ale nechce sa mi cestovať do Žiliny.
01.09.2011 - 16:54:30
00
Najlepšie by to bolo v predajni kde predávajú CTM ale hociktorý dobrý predajca to spraví tiež, ale zadarmo to nebude, kedže garančky zdarma ti spravia tam kde si ho kúpila. Ale tam kde si bola s tým defektom ani nechoď nie že by boli radi, že budú mať stabilnú zákazničku, ale ešte aj frflú. No oprava defektu asi nie je pre nich dosť lukratívna.
01.09.2011 - 20:40:17
00
No predavac v Bicigli je arogantny clovek, tiez tam nerad chodim, aj ked vzdy maju to, co ine obchody nemaju vobec. Skus sa opytat v SG na Hlavnej. Tam su celkom ochotni ludia. Samozrejme za tu prehliadku budes musiet zaplatit. Najprv by som sa vsak dohodol s Kubicom, ci bude platit zaruka na bicykel, ak ti daju peciatku na garancku v inom obchode.
01.09.2011 - 20:45:58
00
Jaj ano Kubicovi zavolam ja viem že to nebude zadara nevadi zaplatim, lepšie ako ísť do ZA, aj tak sa mi to oplati Kubica mi ho predal za super cenu, Ja som bola v Bycikli dat len urobit defekt a ponastavovat prehadzovačky myslim že pre technika 5 minôt a boli strašne drzí už tam vážne v živote nepojdem, chcela som si u nich kupit aj tachac, prilbu a pod ale ... stratili zakazničku. SG robia ja servis?
01.09.2011 - 20:57:01
00
Robia aj servis...bez servisu by to nemalo vyznam podla mna :D aj Velomet mozes skusit.
02.09.2011 - 13:47:21
00
Janka zdielam tvoj názor aj ostatných diskutujúcich v Bicykli je ten predavac arogantny nenapomocny a mna odfajcil ked som chcel tam dat bicykel do servisu prisiel vlastne o par desiatok €. Čo sa týka servisu minule som dával opravovat bicykel do Velometu no niečo strasne po prvykrát som mal mat bicykel na druhý den a nakoniec som si ho vyzdvihol o 2 týždne a neopravený :O . Jediný ústretový a milý su v SG ale aj tam je niekedy málo tovaru aj niekedy drahsie ceny ako u konkurencii, ale čo sa týka pristupu k ludom tak v SG je to na vysokej úrovni :)
22.09.2011 - 19:54:19
00
Po velmi dlhej dobe som bol v Bicigli a suhlasim s hore napisanym. Aroganciu tam mozu rozdavat.
23.09.2011 - 19:42:46
00
Ale nechapem dovod, mohli zarobit aspon u mna, ja si dávam v servise robit všetko čo porebujem okolo biku. Ked su hlupy? teraz tam v živote nepojdem, toto by si moho prečitat majitel a troša to tam poriešit hlavne s tym predavačom, teraz som mala bike vo Velomete a pohoda
23.09.2011 - 21:13:17
00
ked si najdeš "cyklofrajera" bude po probléme :-)
23.09.2011 - 21:44:29
00
Ja som spokojný so servisom bicykla v Intersporte. Bol som tam síce ešte v apríli, prístup mechanika bol pozitívny. Opravil všetko to čo mal.
24.09.2011 - 05:49:22
00
...a troša to tam poriešit hlavne s tym predavačom, ...

Pravdepodobne by musel riesit majitel sam seba.
25.09.2011 - 18:58:42
00
dal som tam prepliest koleso, zaplatil som za kvalitne spice a dali mi tam nejake smejdy, ktore na rovnej asfaltke zacali strielat. moja chyba, ze som neskontroloval vypletene koleso.......bicigel uz nikdy viac.......SG ustretovy, kvalitna servisna praca, uz tam budem chodit stale
26.09.2011 - 18:36:17
00
keyboard_arrow_up