bol som otestovat sluzby servisu v bajkshope v Pezinoku, ziadne dlhodobe objednavanie, osobny pristup, slusne jednanie, super ceny - bol som proste spokojny. Nie som spravna vzorka na nakupy, ale mat poruke spolahlivy servis "na pockanie" je fajn...

a predstavte si, uplne nahodou tam maka Turbi... :twisted:
03.03.2008 - 00:40:40
00
a predava tam aj feny? (pocul som, ze rasto ma zaujem:)
03.03.2008 - 00:54:53
00
bol som otestovat sluzby servisu v bajkshope v Pezinoku, ziadne dlhodobe objednavanie, osobny pristup, slusne jednanie, super ceny - bol som proste spokojny. Nie som spravna vzorka na nakupy, ale mat poruke spolahlivy servis "na pockanie" je fajn...

a predstavte si, uplne nahodou tam maka Turbi... :twisted:


A kdeze to je v PK?
Poznam tam Vario, co je vedla Konika a smerom na Cajlu ma predajnu ten co vozi(l?) Klimatex a Schwinn, Paiger ci ako sa vola...

A idu s dobou = maju aj biky Kenzel? :)
03.03.2008 - 07:44:42
00
Chaloši toto mi nerobte. Dudo vieš velmi dobre že niekedy sa odvzdušňuje u mňa aj na dva krát a popri tom sa aj nadáva. hehe
Palo Vario je vyše roka Turbike. Čo to sa zmenilo, ale hovoriť tu o tom ja nemôžem..... hehe
03.03.2008 - 10:22:43
00
Palo Vario je vyše roka Turbike. Čo to sa zmenilo, ale hovoriť tu o tom ja nemôžem..... hehe

Dobre vediet, sa zastavim ked niekedy pojdem okolo.
Btw. A ked tu "zabehnuty" forista v rozumnej miere spomenie vlastny biznis/alebo biznis kamarata nevidim v tom problem.
03.03.2008 - 10:52:24
10
Vacsinou ludia postuju zle skusenosti a staznosti na bajkove obchody, ja pre zmenu uvediem tu pozitivnu. A hadam sa majitel nebude hnevat, je to obchod ako kazdy iny.

Dnes rano som sa rozhodol, ze vyskusam trpezlivost servisakov u Turbiho so zahrdzavelou sedlovkou na cca 10-15rocnej "pracovnej" meride. Cakal som jeden pokus a potom, kedze to nejde, ze dovidenia a budem vybaveny. Som velmi prijemne prekvapeny pristupom, ochotou a snahou hladat riesenie.
Vo finale to skoncilo urezanim sedlovky, lebo ani hasak, klieste, zverak - nic s tym nepohlo. Kupil som si uzsiu a povodna je ako "redukcia" ;o) Vsetko je super, funguje a hlavne drzi. Nakupil som este zopar drobnosti za vyhodne ceny a vysmiaty isiel domov.
Kiez by to takto fungovalo vsade, aj ked boli momenty ked bolo vela zakaznikov, chalanisko v servise bol stale velmi priatelsky.
Urcite som tam nebol posledny krat :idea:
30.07.2009 - 17:24:33
00
Ja mám takú skôr negatívnu skúsenosť spred mesiaca-dvoch... Konečne som si dal na hlavu novú prilbu a keďže doma nemám modernú digitálnu váhu, na ktorej by sa prilba dala aj odfotiť, tak som zašiel do Pezinoku a cestou som natrafil na TurBike. Teda, veľmo som musel hľadať, lebo obchod je dobre schovaný a nevýrazne označený - dvakrát som prešiel okolo, kým som ho našiel podľa čísla domu.
A druhý problém - nemali digitálnu váhu. Vraj doma piekli buchty, tak ju majiteľ odniesol domov na kuchynské použitie... Predstavte si...

No a teraz sa tam preventívne neukážem rok-dva...
30.07.2009 - 20:26:01
00
Ja mám takú skôr negatívnu skúsenosť spred mesiaca-dvoch... Konečne som si dal na hlavu novú prilbu a keďže doma nemám modernú digitálnu váhu, na ktorej by sa prilba dala aj odfotiť, tak som zašiel do Pezinoku a cestou som natrafil na TurBike. Teda, veľmo som musel hľadať, lebo obchod je dobre schovaný a nevýrazne označený - dvakrát som prešiel okolo, kým som ho našiel podľa čísla domu.
A druhý problém - nemali digitálnu váhu. Vraj doma piekli buchty, tak ju majiteľ odniesol domov na kuchynské použitie... Predstavte si...

No a teraz sa tam preventívne neukážem rok-dva...


A teba to nepobavilo? Lebo mna hej. Zajtra ten obchod vyhladam.Aj negativna reklama je reklama, ale tu sa o negativnom zazitku hovorit neda. :D
30.07.2009 - 20:40:00
00
Kackaj, JoKo si robi prdel, ale kedze nepouziva smajliky, vyznieva to dvojzmyselne... :P
30.07.2009 - 22:51:34
00
haha...

treba uz len dodat ze ked dojdete s bajkom ***** tak pumpickou do slabin....

inak cumim :shock: ze ake mena ozili foristicke ze paliG a dudo, som myslel ze ste presedlali na windsurfing a zavesili bajky na klinec

take ze pivko s bajkom alebo aj bez v BA 16-21 aug ?

ja vim ze to sem moc nempatri ale tipujem ze dudo si tuto temu hlida :-) hehe
31.07.2009 - 08:29:19
00
Prislo mi to tak, ze joko nema zmysel pre humor. sorry
31.07.2009 - 12:28:18
00
Všetko je na porádku furt som na dovolenke. hehe
Sogi, vidíš keby si prišiel po dovolenke tak by sme možno našli aj iné riešenie na Tvoje hrdzavé zábradlie. hehe
Joko Velice sa Ti ospravedlňujem. Buchty už nepečieme. Váha bude na stálo v predajni. hehe
Kačkaj prídi až po dovolenke, čiže od pondelka.
31.07.2009 - 21:05:36
00
www.turbike.sk
Dúfam, že môžem.
11.02.2010 - 11:52:37
00
do poradne si si mohol pejstnut svoje clanky uverejnene na mtbiker...
...a stale mi tam chyba zalozka "o mne" s podorbnym popisom svojich bajkov
+ podporujes nejake akcie - mtb maratony, to by som tam tiez zvyraznil...
cmuk

a do buducna uz chyba iba RadOn... he he
11.02.2010 - 13:54:47
00
Do tohto obchodu v Pezinku som zavítal prednedávnom a už sa tam nikdy nevrátim!!!
Dôvod? Vraj tam niekto u nich jazdí v ružovom :P
11.02.2010 - 16:46:13
01
keyboard_arrow_up