inak tým vyhodiť som mal na mysli to prasa :oops:

jooj ale co nove...platnicky ok,kotuce hm..no keby muselo byt...myslim ze nemusi..ale prasa-dofrasa-to uz radsej nasporim a kupim nove :evil:
13.08.2008 - 16:04:28
00
zaklaté prasa treba zožrať a nie vyhodiť
koniec koncov akýsi magor už raz bicykel zožral
a čo je to prasa oproti celému koňovi?
13.08.2008 - 16:34:16
00
inak tým vyhodiť som mal na mysli to prasa :oops:


Skoro si sposobil katastrofu. To nerob. Kotuce tiez nieco stoja.
13.08.2008 - 22:18:05
00
...piesty maju zabruseny ten stredny capik dorovna!

takze dnes som sa konecne odvazil priblizit k bajku... je to k :cry:

mam rovnaky problem, prikladam obrazky predna aj zadna su na tom rovnako, zaujimave je, ze sa zbrusila iba strana blizsia k tlakovej hadicke, skusim z toho vyvodit zaver, ze AJ7 nechodia pravidelne... :P

skusim sa popytat mudrych ludi a pohrabem sa na nete, Shicky-Mickey, budem na teba mysliet... :wink: a nezufaj, ked ti vycislim moje skody, tak sa :lol:

Prílohy:

AVID1.jpg
AVID1.jpg 472.29 KiB thumb_up0thumb_down

14.08.2008 - 01:26:07
00
a s povodnym piestikom

Prílohy:

AVID2.jpg
AVID2.jpg 519.18 KiB thumb_up0thumb_down

14.08.2008 - 01:28:16
00
ja by som povedal ze to asi nebude chyba brzd ale toho kto sa pustil na dostickach tesne pred vymenou na maraton... zanes to do servisu, pocitam ze v cyklo1 na avida diely mat nebudu a ked sa im to nebude chciet ani objednvat tak ti povedia ze treba cele prasa. Ale zas na druhe strane preco ho tam nedat ? Mas to komplet new a mas pokoj, v dnesnej dobe je to uz za prijatelnu cenu.
14.08.2008 - 07:46:14
00
ja by som povedal ze to asi nebude chyba brzd ale toho kto sa pustil na dostickach tesne pred vymenou na maraton... zanes to do servisu, pocitam ze v cyklo1 na avida diely mat nebudu a ked sa im to nebude chciet ani objednvat tak ti povedia ze treba cele prasa. Ale zas na druhe strane preco ho tam nedat ? Mas to komplet new a mas pokoj, v dnesnej dobe je to uz za prijatelnu cenu.

:evil: :evil: ..kamo tie dosticky boli velmi v pohode pred jazdou-asi by som nesiel na 115km len tak uz z vybrusom...ale kto nezazil nevie-takze chapem tvoju poznamku :roll: ..
to dudo: aspon na tvojej foto to vyzera ,ze mas tie capiky na pieste trochu dlhsie..anyway..-vcera uplne nahodou som sa pozeral na milacika,..zacal nevinne stlacat packu-ze "pohni sa moja" :? --a no sa zacal hybat po malinkatych kuskoch jeden zadny piest-stlacal som dalej az vyliezol von ako slimak z ulity :lol: -waw!!-a tak som zistil co je v nutri a ako vyzera piestik- na moje pocudovanie hydraulika je dost jednoducha-(v skole som mal z hydry maturitnu otazku-za 1 :lol: )...-takze som videl ten zbruseny piest ale ciste lozko.
ps:-chodia nepravidelne-to som si vsimol uz predtym -a mam aj ja tie piesty aj platnicky zbrusene viac na jednej strane.
takze predpokladam ,ze rozobratie prasata nei je ziadny hlavolam-potom vycistit a dat nove piesty-dufam ze sa to da v pohode kupit (a ze to neni az tak moc drahe-kusok umeliny :roll: -zeby 200sk?)...
z celeho usudzujem,ze olej vytiekol okolo piesta prijeho stoceni-bruseni..
hadicky su neposkodene.
dufam ,ze to zvladnem.-verim si terazky uz...
este to dat potom natlakovat (nemam tu sadu ani olej-a asi to vide v cykle1 lacnejsie-ako to cele kupovat-momentalne) :idea:
14.08.2008 - 08:19:03
00
dudo: co to tam mas za oiest na tej prvej fotke-si uz raz menil...-ty tunner! :twisted:
ja mam taky ako na tej druhej-hovoris povodny.. :?
14.08.2008 - 08:28:28
00
dudo: co to tam mas za oiest na tej prvej fotke-si uz raz menil...-ty tunner! :twisted:
ja mam taky ako na tej druhej-hovoris povodny.. :?


urcite si nebol sam co zodrali dosticky :) ale prispevok od pisosipa hovori za vsetko. Ale inac ti gratulujem ze si dal tohotrocneho Horala, skoda ze som tam nebol, mozno nabuduci rok tam uz budem aj ja :-)

Zaslal: 13.08.2008 - 13:59:15 Predmet:

--------------------------------------------------------------------------------

Pomaly končím servis. U mňa škody minimálne. Až som preqapený. Len zadné doštičky. Ale tie tam boli už riadne dlho. Predné boli funglovky a sú v pohode. Som dumal prečo to aj tak nebrzdilo. Na tých mechanických kotúčovkách asi hlavne povoľovali lanká(možno sa rozmočili )a ostatné súčasti brzdného mechanizmu. A aj keď som to vyšruboval na max, tak nestačilo.
Ale pár qapiek vody bolo aj vo vidle, aj v nábojoch, aj v hlavovom. Z rámu sa nevylialo nič.
Zajtra ešte vyčistím páčky, doštelujem brzdy a keď bude všetko ok, tak popoludní dám výjazdík.
_________________
KREJZI2008 finisher
14.08.2008 - 08:34:15
00
Ja len k tým diskom. Možno je to úplne nesprávne a zakázané, ale ja sa s tým neseriem. Normaálne handra, riedidlo (najbližšie po ruke) a uvidíš ako sa budú lesknúť. A to som neurobil prvý ani posledný krát a disky sú tie isté od 2001. A malé nelesknúce sa časti, sa stratia v tom celkovom lesku. :twisted:
14.08.2008 - 08:59:11
00
Na dnes večer máme v Kristiáne debatu istú. Dudo dones brzdu do šenku. Chcel by som kuknúť naživo.
14.08.2008 - 09:15:39
00
[quote=""][/quote]
funglovky som nemal to je pravda ale ani moc zodrate neboli-ale boli to originalne-ziadne metalicke ani nic ine..takze tam moze byt rozdiel-a zasa na 2.stranu ja brzdim dost-hlavne z takych kamenoch-a o citlivosti v tej kose moc hovorit nebudem-dalsi dovod preco..takze jedny to mozno vydrzali,tie moje nie-nemyslim si vsak ze to bolo tim ze uz boli moc zbrusene...aj ked ktovie -fakt je ze 2 tyzdne predtym som isiel "zVOLEn"!!!-to bolo nieco velmi podobne -kvalitou blata-krejzikovy-s kopou kamena..a slnkom.. :wink:
14.08.2008 - 11:48:16
00
Chalani s Avidami uprimnu sustrast. Z dobreho zdroja mam informacie, ze zohnat nahradne diely na Avidy je horsie ako krizova cesta. Ale kde je vola tam je cesta ako sa hovori hehe...
14.08.2008 - 11:56:33
00
... ja som funglovky zadne mal... ale suhlasim s ROpakom, ze to nebola chyba brzd... :roll:

Turbi> ako si vedel? :oops: :P
14.08.2008 - 11:57:47
00
..... ale suhlasim s ROpakom, ze to nebola chyba brzd... :roll:

:oops: :P

myslis ,ze chyba jazdcov? :roll: -tak to on asi myslel-teda ak som to spravne pochopil!-asi tak ze sme to isili dalej aj ked nam bolo jasne ,ze ako to asi dopadne-aj ked naivne som myslel,ze az take zle to nebude! :oops:

inak ak mate niekto nejake linky na nahradne diely-hlavne tie piesty-platnicky maju snad vsade (kup,kolo-kram...) :wink:
14.08.2008 - 12:51:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty / Brzdy / Kotúčové brzdy)
keyboard_arrow_up