Ahojte, nevie niekto poradit vhodnu cyklotrasu z BA do NZ?
Zvazujem moznost ist po dunajskej hradzi do Komarna. V Komarne by sa preslo na opacnu stranu Vahu a potom pravym brehom Vahu az do NZ. Je to celkom okluka ale priorita je co najmensia premavka... Po Komarno na hradzi je to uplne bez premavky a kvalitny asfalt (hradza na useku Cicov - Komarno je strk ale da sa obist po malofrekventovanych cestach cez Cicov - Klizska Nema - Velke Kosihy). Cestu z Komarna do NZ po pravom brehu Vahu nepoznam ale asi sa da bud po nespevnenej hradzi alebo celkom dobrej asfaltke ktora prechadza paralelne s hradzou.
Ak niekto pozna lepsiu moznost budem Vdacny za kazdu radu :)
29.06.2014 - 14:32:57
00
Ahoj,

BA -> Gabcikovo po hradzi a potom cez okoc do Kolarova a NZ.

S pozdravom
Brani
07.07.2014 - 18:08:40
00
Váh preteká cez NZ? Kedy sa to zmenilo?
07.07.2014 - 18:11:03
01
Ahoj,

BA -> Gabcikovo po hradzi a potom cez okoc do Kolarova a NZ.

S pozdravom
Brani


Do NZ cez Okoc mozno nabuduce vyskusam. Ako je to tam s premavkou?
Inak ten variant po hradzi do Komarna a odtial popri Vahu je tiez celkom fajn. Usek Komarno NZ bol az na ca 8km usek pred Komcou kvalitny asfalt s velmi nizkou premavkou.
07.07.2014 - 19:31:10
00
Ahoj,

Nepredpokladam nejaku silnu premavku, ale siel som tadial xy rokov dozadu, takze sa nieco mohlo zmenit..
Su to lokalne miestne komunikacie, ale kvalitne..
dotm
Vah preteka cez Komocu co je dedina blizko zamkov..

Brano
08.07.2014 - 08:50:52
00
Dakujem za informaciu a s tym Vahom je to ako pises :)
08.07.2014 - 08:58:00
00
Ahojte, po roku sa opat planuje vylet BA-NZ. Neviem este, ktory variant sa pojde tento rok. Zaujimalo by ma v akom stave je usek hradze Cicov - Male Kosihy - Komarno? Pocul som totiz, ze sa tam planuje stavat cyklotrasa (minuly rok tam bola len vrstva strku). Neviete niekto v akom stave je vystavba resp. ci sa vobec nieco bude stavat?

Posielam odkaz na minulorocnu trasu ak by niekoho zaujimalo:
http://mapy.hiking.sk/?trasa=JAnsp
11.04.2015 - 09:26:53
00
keyboard_arrow_up