Isli ste uz niekto nededza, kotrč.lučka, zastranie, zadubnie, budatin, zilina, mojs, varin. Paradna trasa cez zastranie a zadubnie sa to da paradne rosturovat alebo sa to da cez duben cez horu tiez dobra kava odporučam....... :lol:
10.04.2007 - 23:27:39
00
to som este takto nesiel, ale taky duben vela raz :) take rychle, trosku na odreagovanie, ale nie moc. je to kratke :)
tiez som siel z teplicky, a potom po cervenej cez zastranie, ponad lucku az na Nededzke Jarky, a z tade dole do Gbelian. na tej luke som dal najvyssiu tuchlost co som siel na mojom biku. pripadne to nie je zle ani z poza zastrania po zelenej do KNM. odstial potom trochu nudne po asfaltke cez rudinku a vranie spat do ZA. na tej zelenej som sa prvy krat minuly rok vytrtkal na takom zasranom blate. ghrrrr. som bol jak prasa a vonku slnko svietilo :) ludia tak divne kukali, ze kde za takeho pocasia nasiel blato... :)
11.04.2007 - 00:15:09
00
celkom v pohode je napriklad toto http://risko.zuzo.sk/bike/trails/ZA-Rohac%20Ciakov-Hricovsky%20hrad-ZA/
11.04.2007 - 00:25:17
00

no ja som isiel podobne. z ovciarska po cervenej. celkom pekna trasa, len treba tlacit na hricovsky hrad. a potom som z rohaca siel na sulovsky hrad.

Prílohy:

Untitled-1.JPG
Untitled-1.JPG 346.87 KiB thumb_up0thumb_down

11.04.2007 - 10:38:44
00
Ale ja som viacmenej radsej do hôr po ceste ma to bohvie ako nebavy......... dost nuda :lol: :)
Inač odporučam s terchovej do lutiš cez tie osady hore tak vysoko to je parada len dost kratke...... :wink:
11.04.2007 - 19:11:13
00
Ale ja som viacmenej radsej do hôr po ceste ma to bohvie ako nebavy......... dost nuda :lol: :)
Inač odporučam s terchovej do lutiš cez tie osady hore tak vysoko to je parada len dost kratke...... :wink:

a nedalo by sa hodit nejaku mapu. je to vzdy lepsie a mam potom lepsiu predstavu o trase.
12.04.2007 - 14:11:07
00
Ale ja som viacmenej radsej do hôr po ceste ma to bohvie ako nebavy......... dost nuda :lol: :)

no na tych predoslych zrovna moc po cestach nie je :) i ked na tej mojej trosku je. tomu sa neda vzdy vyhnut. snazim sa ako sa da.
12.04.2007 - 18:45:13
00
Ja som včera išiel pokusne na sedlo roháča a potom som ešte pokračoval po zelenej k rozdelovníku ktorý tam nebol-)) zelená išla smerom dole do ľava (na strome bola tabula jaskyna) a žltá išla rovno. Nevedel som kde to ide a či je to schodné tak som sa radšej vrátil. S mojim 10,5 ročným krosom sa nedajú robiť zázraky. :lol: Poradte kde sa po tých značkách dostanem a za aký čas a či to vôbec ide s bikom.
12.04.2007 - 20:08:39
00
Ak si pozrieš tú mapku čo je v predchádzajúcom Icemanovom príspevku, je z nej zrejmé že žltá ide buď do Súľova alebo do L. Závadky (ako doporučená cyklo trasa) a zelená do Hlbokého. Dlho som tam nebol, takže stav osobne nepoznám.. 8)
13.04.2007 - 08:13:16
00
Mapu som videl ,ale chcel som niekoho kto to už prešiel. Teória je pekná ale prax je prax. :D
13.04.2007 - 10:32:38
00
Ak si pozrieš tú mapku čo je v predchádzajúcom Icemanovom príspevku, je z nej zrejmé že žltá ide buď do Súľova alebo do L. Závadky (ako doporučená cyklo trasa) a zelená do Hlbokého. Dlho som tam nebol, takže stav osobne nepoznám.. 8)

no ja ked som bol na rohaci, tak som sa rozhodol pre cervenu a to bol dost butal,obcas aj nosenie a tlacenie. nabuduce pojdem radsej po zltej, ked je to ta "doporucena" trasa.
13.04.2007 - 16:22:59
00
Ale ja som viacmenej radsej do hôr po ceste ma to bohvie ako nebavy......... dost nuda :lol: :)
Inač odporučam s terchovej do lutiš cez tie osady hore tak vysoko to je parada len dost kratke...... :wink:

a nedalo by sa hodit nejaku mapu. je to vzdy lepsie a mam potom lepsiu predstavu o trase.

Nemozem tu mapu nikde najst nevies kde by som ju nasiel na nete a stiahol?
15.04.2007 - 19:21:27
00
Ak si pozrieš tú mapku čo je v predchádzajúcom Icemanovom príspevku, je z nej zrejmé že žltá ide buď do Súľova alebo do L. Závadky (ako doporučená cyklo trasa) a zelená do Hlbokého. Dlho som tam nebol, takže stav osobne nepoznám.. 8)

no ja ked som bol na rohaci, tak som sa rozhodol pre cervenu a to bol dost butal,obcas aj nosenie a tlacenie. nabuduce pojdem radsej po zltej, ked je to ta "doporucena" trasa.


Ak tam budeš tak nechod ani na jednu ale pokračuj rovno a potom trafiš červenú a dorazíš na hričovský hrad a nič sa tam nenosí ale pekne sa maká v zjazde!!!! :D :lol:
16.04.2007 - 19:48:09
00
nemyslel si nahodou Sulovsky hrad? sak od Hricovskeho hradu som prisiel na Rohac. al ak si fakt myslel ist na Sulovsky hrad, tak to fakt skusim, ak sa nemusi nic nosit, lebo potom po cervenej je fakt pekny zjazd.
16.04.2007 - 19:56:29
00
no ja ked som bol na rohaci, tak som sa rozhodol pre cervenu a to bol dost butal,obcas aj nosenie a tlacenie. nabuduce pojdem radsej po zltej, ked je to ta "doporucena" trasa.


z rohaca na hricovsky hrad? tlacit? nosit? kde pre boha? sak to sa pekne zjazdi, len skoda ze za nejakych 5 minut :) ked som to siel par krat, tak som bol v podhradi ani neviem ako.a z biku som teda nezosadol.
17.04.2007 - 09:43:45
00
keyboard_arrow_up