Ahojte,

chcem si kupovat novy bajk MTB, zatial som si v cenovej relacii, ktory by som chcel zan dat vyhliadol Giant Terrago O http://www.giant-bicycles.com/cs-CZ/bikes/mountain/2826/34488/ u nas stoji sice nekrestanskych 30 klackov, ale kamos z LM bol posledny vikend v Polsku s rodicmi a cestou sa stavil aj u predajcu znacky Giant a u nich ho maju po prepocitani na nase za 24000, co sa mi zda uz naozaj rozumny peniaz za tento bajk. Co si o tom myslite, oplati sa mi ho kupit v Polsku? Rozdiel 6000 je pre mna dost velky, je to peniaz. Bojim sa hlavne ak by sa nieco pokazilo v ramci zaruky, som sice z DK ale aj tak. Pripadne viete mi odporucit nieco ine v danej cenovej kategorii, ide mi hlavne o pomer ceny/vybavy.

Dakujem
14.05.2009 - 20:30:27
00
Tiez rozmyslam nad niecim podobnym a cenovy rozdiel urcite stoji za zvazenie. Kde presne bol tvoj kamos, Zakopane alebo Nowy Targ, cenu ma priamo od predajcu?

seth
14.05.2009 - 20:49:54
00
Tak bol som dnes u nemenovaneho predajcu v LM a ten mi po dlhsej debate spustil cenu pre vybrany model na 26000 a teoreticky ked tam bude jeho sef mozno, ze spusti este viac. Otec mi dnes spominal, ze zajtra ide sused na trhy no Polska, takze idem s nim a pojdem sa tam pozriet tak ci tak. Dam ti potom vediet ake su tam ceny vybranych modelov.

Mimochodom pozri si mail, mam celkom zaujimave info od chalana co robi predavaca v LM :) zajtra vecer budem vediet viac ... bohate, teda ci drahe je to nase lovensko :(
15.05.2009 - 18:27:51
00
Srry, ze pisem az dnes, ale vcera som sa vratil vysmiaty od ucha k uchu z Targu a uz mam doma svojho giantika :) tak som ho musel ist hned vcera vecer vyskusat a zoznamit sa s nim.

Toto su ceny polskeho predajcu z Targu pre Terrago modely:

Giant Terrago 0 Disc model 2009 - 750 eur
Giant Terrago 1 Disc model 2009 - 620 eur
Giant Terrago 2 Disc model 2009 - 550 eur

Akoze pre ludi z LM okolia, odporucam sa tam zastavit :)

BTW sused tam chodi kazdy tyzden kupovat maso a potraviny do restauracie, takze servisu sa neobavam :)
17.05.2009 - 10:50:03
00
keyboard_arrow_up