Ja z toho videa neviem posudit ako siel rychlo a ani to, ci dal dole nohu z plynu. Len som videl, ze sa vyhol idiotovi porusujucemu predpisy a zachranil mu tym zivot. A samozrejme, ze by som spomalil. Ide len o to, ze tu riesite, ze to je chyba vodica. On chybu nespravil, on napravil chybu ineho ucastnika premavky a sam seba tym ohrozil.

EDIT: Pozrel som si to teraz znovu - vobec sa mi nezda, ze by siel prirychlo. A hned ako ich zbadal, tak sa im zacal vyhybat velkym oblukom a spomaloval. Naozaj nechapem, co spravil nespravne ten vodic. Hadam nemal odparkovat a pockat, kym ho ti idioti obidu?
25.07.2014 - 15:17:40
00
LTO klud. nie som ziaden chytrak a nikoho nevychovavam. sam chodim vela na bajku v premavke a viem o com to je ked ta lizu trolejbusy 15cm. NIKDY by som si ale nedovolil ist v protismere ani to strhnut pod auto. Len som poukazoval ze to co casto vidim diat sa na cestach je neskutocne. ci uz v autach alebo na bajku. Clovek by si myslel ze na bajku budu ludia opatrnejsi kedze su zranitelni ale opak je pravdou. neviem ci je to tym ze casto nemaju vodicak alebo im chyba pud sebazachovy.
25.07.2014 - 15:23:24
00
chlapci chcel by som sa s vami fakt niekedy teda previezť na okreske ako teda neustále spomalujete a beriete ohlad na 6m širokej ceste pri každom jednom chodcovi alebo cyklistovi.. a nie nebavím sa o tom keď nevidím za horizont alebo do zátačky! bavíme sa o strete na dlhej rovnej ceste kde je prehlad ďaleko dopredu či je tam iná okolnosť okrem cyklistu..
by ma teda zaujímalo ako to riešite keď stretnete na tej ceste auto alebo kamión.. to úplne odparkujete do pola kým neprejde, alebo s ním sa vleziete na cestu?
25.07.2014 - 18:53:56
00
Pustim nohu z plynu a sledujem, co robi ta osoba. Ak spravi nieco hlupe, tak brzdim :) Ci je lepsie pridat, aby som to mal co najskor za sebou? :P
25.07.2014 - 19:34:48
00
Toto je tá predvídavosť :(
http://www.cas.sk/clanok/288569/vazne-zranene-dievcatko-8-po-nehode-odviezol-do-nemocnice-vrtulnik.html/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-%C4%8Das.sk-hp&utm_campaign=cross
Prekážka na ceste (hlavne dieťa, opitý, cyklista...) vždy treba spomaliť, nikdy neviete čo tá "prekážka" nečakane urobí :-(
A takých článkov sú denne desiatky......
25.07.2014 - 19:55:19
00
Vodič ich videl už asi na 150m, aj to, že sú dvaja veľa seba. Nespomalil, šiel rovnakou rýchlosťou. Potom sa posunuli do stredu vozovky (stále dosť miesta na zabrzdenie), kedy už vodičovi muselo byť jasné, že sú v protismere. Nespomalil, ale začal ich obiehať. :fubar: To je podľa vás normálna reakcia, keď vidím v strede vozovky cyklistu pohybujúceho sa oproti mne?

Prílohy:

CarCrash.jpg
CarCrash.jpg 64.08 KiB thumb_up0thumb_down

25.07.2014 - 20:12:17
01
Ja som dnes nabúral, z pravého pruhu do ľavého( v ktorom som šiel ja) sa mi tesne pred nosom pichol mercedes, prešiel 10m a naraz zastal na mieste na ZELENEJ pred križovatkou, samozrejme som nemal šancu dobrzdiť rozbil som si auto a ja som vinník. :y:
25.07.2014 - 20:23:08
00
Hm........ https://www.youtube.com/watch?v=puOXHOlBZqg#t=109
25.07.2014 - 20:25:39
00
dartmoor koli takymto praktikam v rusku vsetci vozia v autach kamery. chalanovi teraz zaplatis opravu zadku z poistky.
25.07.2014 - 20:27:10
00
Jemu sa nič nestalo :-| len ohnutý plast, nato tam je ten polystyrén.
25.07.2014 - 20:29:00
01
To tam nebol nikto kto by ti to dosvedcil?? :-o
25.07.2014 - 20:32:58
00
Tak nebol som sám v aute, chalan sa aj sám priznal že on urobil sprostosť ale policajt usúdil že som nedodržal bezpečnú vzdialenosť.
25.07.2014 - 20:34:57
00
lenže on ťa pri zmene jazdného pruhu obmedzil a následne aj ohrozil. Pokial sa pichol pred teba a po 10 metroch zastavil a ty si nemal ako zrazke zabranit tj. nemohol si sa vyhnut cez vedlajsi pruh alebo zabrzdit tak si myslim ze to policajti posudili zle.
25.07.2014 - 20:50:47
00
dajpokoj79 auc...zlomene rebra, prepichnute pluca... nic prijemne. A sofer dostal padaka po zverejneni videa.

inac... daj to do [you tube][/yout ube] (bez medzier) a na koniec uri daj t=1m40s namiesto toho casu, nech sa to lepsie pozera
25.07.2014 - 20:56:50
00
lenže on ťa pri zmene jazdného pruhu obmedzil a následne aj ohrozil. Pokial sa pichol pred teba a po 10 metroch zastavil a ty si nemal ako zrazke zabranit tj. nemohol si sa vyhnut cez vedlajsi pruh alebo zabrzdit tak si myslim ze to policajti posudili zle.


Veď to ja viem, on si chybu aj sám priznal pred policajtom ale policajt čo videl? Zadné auto narazilo do predného= nedodržanie bezpečnej vzdialenosti, fúkať, 50 €pokuta dovidenia.
25.07.2014 - 21:03:58
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up