Zdravim vsetkych, zhanam nejakych bajkerov, ktori by mali zaujem o spolocne vyjazdy v okoli Kosic, prevazne smer Kojsovka+prilahle kopce, cca. 60,70,80km, pripadne aj nejake dlhsie... :roll: samozrejme hovorim o vikendoch, cez tyzden koli praci stiham max. Jahodnu :?
Nie zeby solo bajking nemal svoje vyhody, no obcas nezaskodi s niekym zdielat trasu, pripadne sa podelit o znalosti roznych tras priamo v terene...
Ak by to malo uspech, mohla by sa z toho stat aj tradicia zrazov bajkforistov.
Moja predstava nie je nejake brutalne chrtenie, proste skor vyletne tempo :wink:
14.06.2006 - 13:55:00
01
Keby ste sli smer Kysak a pod. tak sa rad nikedy pridam...vysoky vrch janosikova basta a tak:)
15.06.2006 - 11:50:36
00
...jasne, tam to mam tiez celkom rad, ruzinok, sivec, sopotnica a tak... :wink:
15.06.2006 - 14:21:04
00
velmi rad sa pridam aj cez tyzden po robote bo aj ja makam do 17,00 cez vikend by som tiez uz konecne s niekym pojazdil bo vkuse sam to už cloveka nebavy
02.08.2006 - 10:55:49
00
Teraz sa nejako kasle pocasie, ale keby cez vikend nelialo, bolo by dobre nieco spachat...momentalne je moja priorita trochu pojazdit jednotlive useky tohorocneho maratonu, to znamena nejako sa dostat na jahodnu(mimo cesty :P ) a odtial po trase maratonu(alebo alt. pohrebeni) na Kojsovku, dat si tolko diskutovany zjazdik z Kojsovky, smer Opatka, Kosicka bela, a podla stavu kondicky spt na Jahodnu, alebo sa dorazit na Galovu, Vysoky Vrch, Hresnu atd. Ak by sa dalo, tak sa mozme stretnut na Lokomotive niekedy rano, povedzme o 8,00
02.08.2006 - 16:47:09
00
no podla toho kde bývaš......ale podstatne :-) vyhodnejšie - výškovo je to začinat napr. pri koniarni na Popradskej btw....
03.08.2006 - 08:18:22
00
no podla toho kde bývaš......ale podstatne :-) vyhodnejšie - výškovo je to začinat napr. pri koniarni na Popradskej btw....


to mi je jasne, ja byvam na Terase pri LIDLi, takze okolo koniarne je to najkratsie...ale ked je niekto z Furce alebo jazera, tak je lepsie riesenie stretnutia Loky
03.08.2006 - 09:15:23
00
Z jazera to ma podla mna rovnako, ci pojde na Lokotku alebo hore k jazdiarni ... z furce a tahanoviec to je jednoznacne lokomotiva ... kym som este byval v KE, tak sme stretnutia riesili rovno na Bankove, alebo kamennom hrbe ...
03.08.2006 - 09:18:56
00
Zdarec, nechcu otvarat novy thread, chystam sa niekedy na Kojsovku, ak sa podari, zatial som teoreticky naplanoval cestu takto http://schrapnel.eu/kojsovka.htm, rad prijimem poznamky a pripomienky, co a ako, kedze nikdy som (na biku) na kojsovke nebol ... nejake pekne cesticky, zjazdiky a tak .. :-) dik
22.05.2007 - 19:53:16
00
naplanoval si to klasicky ako to asi kazdy jazdi. akurat z jahodnej mozes ist aj po trase 30km 1.kbm, je to menej narocne na lajosku
cestou spat odporucam bud na pisivenkach odbocit na zltu dole dprava, pekny zjazdik alebo dojst po cervenej az na jahodnu (hore na svah k tomu trafu ci co to je) a tam jemne doprava po cervenej do lesa tiez vyzivny zjazdik:)
23.05.2007 - 00:15:08
00
naplanoval si to klasicky ako to asi kazdy jazdi. akurat z jahodnej mozes ist aj po trase 30km 1.kbm, je to menej narocne na lajosku
cestou spat odporucam bud na pisivenkach odbocit na zltu dole dprava, pekny zjazdik alebo dojst po cervenej az na jahodnu (hore na svah k tomu trafu ci co to je) a tam jemne doprava po cervenej do lesa tiez vyzivny zjazdik:)


hmm uvidime, ako sa podari, a hlavne kedy, moc casu na take celodenne vylety nemam :-( ... zajtra sa chystam na vysoky vych, mozno obkecam kamosa aj na janosikovu bastu a zliezt do kysaku ..
23.05.2007 - 08:14:58
00
ako uz pisal vladol, tvoja trasa je to najklasickejsie riesenie, moznosti, ako si to vylepsit, predlzit, a tak, je mnozstvo...idealne by bolo ist s niekym, kto to pozna a podla chuti, casu a kondicky si trasu upravovat
23.05.2007 - 09:26:58
00
ako uz pisal vladol, tvoja trasa je to najklasickejsie riesenie, moznosti, ako si to vylepsit, predlzit, a tak, je mnozstvo...idealne by bolo ist s niekym, kto to pozna a podla chuti, casu a kondicky si trasu upravovat

vsetko musi byt "tenkrat poprve" :-)
23.05.2007 - 09:48:31
00
ak by som siel po tej maratonskej, ale neodbocil by som pred lajoskou, da sa niekde neskor rozumne napojit na cervenu? niekde juzne od loreley alebo pod tisicovkou.
23.05.2007 - 10:37:52
00
da sa v idcianskom sedle, otazne je, ci je to "rozumne"...v podstate by si isiel opacnym smerom, ako viedla povodna trasa maratonu
23.05.2007 - 10:56:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up