Ako je teraz natom cerovka? mokro či sa dá prejsť?
07.06.2013 - 10:41:02
00
prsalo v podstate tyzden v kuse. cize ano da sa prejst
07.06.2013 - 10:43:34
00
No, to som si precital, ze vytlacal, ale nepochopil som to .. ako moze bicykel vytlacat auto, preto sa pytam :D aby som sa dozvedel prakticke rady :lol: .. ale nie, bez srandy len chcem vediet ako k tomu doslo, ci siel zvrchu a vy zdola, ci ako ... ja uz v poslednej dobe asi uz prestavam sa rozculovat. Vcera mi jeden manazer s telefonom pri uchu nedal prednost ani ho to netankovalo, ist rychlejsie, tak ma zostreli. A v lese som minuly mesiac stretol nejedneho slepeho cyklistu... mozno aj tento bol taky :D


Ja by som povedal ze vcera si to bol prave ty co ma bikom vytlacil pred iduce auto pod zeleznicnym mostom pri bajkula obchode. V pravotocivej zakrute ja, vedla mna auto, za mnou auto (vsetko v pohybe) a ty si sa tam pichol necakane z chodnika tak nestastne mne z boku, ze si ma vytlacil pred auto a este i zbrzdil. Nastastie sme sa tam len rozbiehali tak auto len trochu pribrzdilo a sirsim oblukom nas obchadzalo kedze sme v tom momente boli dvaja vedla seba. Bral som to ale ako pomstu ze som sa pred teba nizsie pichol z chodnika ja, aj ked som ta ani nepribrzdil ani neohrozil, a tak som si radsej zahryzol do jazyka a radsej len nepozdravil.
07.06.2013 - 12:08:48
00
Ak si bol v kratasoch na modrom bajku a neskor ma obehol do kopca po chodniku smer Koliba, tak ano, stretli sme sa. Ovsem bolo to trochu inak ako popisujes, zabudol si totiz na jednu vec, ktoru si tam na krizovatke stvaral :D a zjavne ani netusis preco som siel po chodniku. Ak som sa Ti prilis pichol pred koleso, tak to vobec nebol umysel, zaco sa mozem len ospravedlnit a mozes ma kopnut do chranica za to :lol:
07.06.2013 - 12:18:04
00
Ano, ta krizovatka je nestastna. Podla znacky som tam mal prednost aj ked som mozno nesiel uplne koser kedze ciary na zemi takmer vobec nevidno. Chcel som sa pekne zaradit za auto tak ako to zvyknem robit, lenze auto zastalo skor ako som cakal a ja som uz krizoval cestu co sa tam pripaja. Z prava nevyzeralo ze mi auto da prednost a necha miesto na zaradenie, tak som sa sibol do prava medzi auta a chodnik. Bola tam medzierka tak som chcel ist trochu blizsie dopredu, kedze zvycajne tam i tak auta odbocuju dolava. Lenze som si vsimol ze dva auta tam davaju smerovku doprava, tak som zastal vedla nich, nech vedia ze tam som a cakal kym sa pohnu nech nejdeme dvaja naraz vedla seba doprava. Nakoniec sme tam boli v tej zakrute traja. Pravda nedal som znamenie ani ked som do krizovatky vchadzal, ani ked som z krizovatky vychadzal. Nevyzeralo ze je to potrebne.Takze na tej krizovatke som svaral veci, priznavam, ale skor som sa prisposoboval situacii.
Takze predpokladam ze ti vadilo ze som zastal v tej medzere, pricom sa tadial dalo v pohode prejst. Mne to uz ale neprislo bezpecne ak by sa naraz tie auta pohli, preto som tam zastal.
07.06.2013 - 13:53:48
00
No, tak to sa tam zislo asi viacero faktorov, ako uz v zivote byva .. ale kedze si to popisal cele zo svojho pohladu, tak som zrejme spravil chybu pri zaradovani sa na cestu. Vdaka tomu, ze tade jazdim asi 15 rokov /aj ked posledne 2 roky skoro vobec/ tak ked tam stoja auta dolava a nejdu ludia, tak sa vyhnem kuskom chodnika /casto tam byvala neprijemna zapcha, pricom na Kolibu ide hlavna/ a stala sa z toho rutina. A kedze si tam stal a doprava bolo volno, tak som nejak automaticky predpokladal, ze chces ist asi dolava. A nasledne som sa bud nepozrel poriadne alebo nedostatocne dolava, ci mozem na cestu, alebo proste som bol slepy .. pre mna je ponaucenie, ze si na toto budem musiet dat pozor a naucit sa chodit inak /kedze zotrvacnost je sfina/. Prave najlepsie je sa tejto blbej krizovatke vyhnut sa chodnikom ako som urobil ja /kvoli autam/, lenze treba davat pozor na chodcov a nasledne zaradenie /co spomaluje, ale je to lepsie, aspon z mojho pohladu/. No nic, mal si mi vynadat :D, aj ja som len jelen a robim chyby :angel: /sa mi zda inak, ze si nejak moc rychlo akceleroval :lol:/ Toz sa Ti este raz ospravedlnujem za vzniknutu neprijemnu situaciu :bow:
07.06.2013 - 14:12:33
00
to je nejaka krizovatka na Cerovke? :lol:
07.06.2013 - 14:27:04
00
aj tou krizovatkou prides na cerovku...
07.06.2013 - 14:49:18
00
.....Cerovka je prejazdná od Železnej na Kačínsku asfaltku.
K ďalšej časti poprosím informácie o stave.
......

Isli sme od Maleho Slavina po Kacinsku asfaltku, v tomto useku nie su ziadne problemy s prejazdnostou, je to akurat vo viacerych miestach blatiste a mokre

Singel nad Vydricou tiez trochu mokry, najhorsi je ten tazko prejditelny jarok, tam je uplny il a odrezany strom co tadial zrejme tahali

Singel smerom k horarni na Peknej ma ale padnuty strom ale aj novovybudovany skok :y: cez dlhsiu dobu padnuty strom
07.06.2013 - 20:52:52
00
Singel smerom k horarni na Peknej ma ale padnuty strom ale aj novovybudovany skok :y: cez dlhsiu dobu padnuty strom

ten skok ma tiez prijemne prekvapil, skoda ze zobrali ten strom cez trail co bol tesne predtym. dalo sa cez neho prejst
08.06.2013 - 23:00:06
00
Cerovka od Maleho Slavina po modru je v poriadku, dalej som ju nesiel.
08.06.2013 - 23:54:07
00
Singel nad Vydricou tiez trochu mokry, najhorsi je ten tazko prejditelny jarok, tam je uplny il a odrezany strom co tadial zrejme tahali

Singel smerom k horarni na Peknej ma ale padnuty strom ale aj novovybudovany skok :y: cez dlhsiu dobu padnuty strom

Presne, v tom jarku okolo toho stromu same smyklave blato... Ale keby tam ten strom zostal, dal by sa spravit mostik.
Na 26" kolesach ten jarok neviem prejst, tu som na testovacke Sportservisu skusal vyhody vacsich kolies a 29" bola citit :)
A na racianskom su tie skoky 2 (teda minuly tyzden tam bol este dalsi pred tym stromom)..
09.06.2013 - 00:05:39
00
Išiel som dnes cerovku od rotundy po asfaltku...prevažne močiare občas suché ostrovy :n: na dráhe nezastavovať, robia tam nálety upíry. Od asfaltky ďalej som nešiel lebo som videl len jeden veľký močiar
09.06.2013 - 22:22:11
00
Od Maleho Slavina tiez zle. A v utorok a stredu ma co-to poprsat znova, tak neviem kedy to bude v poriadku.
09.06.2013 - 22:27:42
00
lol vynadaju vam tu, ze jazdite po mokrej cerovke
09.06.2013 - 22:30:59
00
keyboard_arrow_up