touto cestou hladam bikerov z Košic, ktori by mali záujem na spoločné tréningy. Zatial mam pocit že v Ke je cyklistika mrtva, presvedčí ma niekto o opaku?
13.02.2008 - 15:36:49
00
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t=12053 :wink:
13.02.2008 - 15:56:42
00
ojooooj Tomi.... v KE to zijeee :) len treba lepsie pozerat :)
13.02.2008 - 17:21:42
00
touto cestou hladam bikerov z Košic, ktori by mali záujem na spoločné tréningy. Zatial mam pocit že v Ke je cyklistika mrtva, presvedčí ma niekto o opaku?

o 2 temy nizsie su vyjazdy v okoli KE, ktore maju 23 stran...
13.02.2008 - 21:18:27
00
Nazdar Davhan, nemam pocit ze by to v ke zilo co sa cyklistiky tyka, lebo tie dvoje troje preteky co sa tu konaju aj s maratonom rocne je to velmi slabe a tie ceny napr. v 1 kosickom bike maratone, 3000 sk za prve miesto je smiesne a trapne. Cyklistika tu je naozaj mrtva. Ludia tu cyklistike nerozumeju a je velmi tazke najst sponzorov.
13.02.2008 - 21:41:04
00
Ludia tu cyklistike nerozumeju a je velmi tazke najst sponzorov.


Tymto vyzyvam vsetkych Kosicanov, prestante uz konecne mudrovat o tej cyklistike a zacnite cashovat... :lol: :lol: :lol:

... a zoberte, prosim, Tomiho vyvetrat... :wink:
13.02.2008 - 23:02:05
00
Ludia tu cyklistike nerozumeju a je velmi tazke najst sponzorov.

Neda mi nereagovat. Tomi ty si zjavne trochu mimo. Vacsina z toho velkeho mnozstva kosickych bikerov robi tento sport pre radost a nie pre peniaze. Vyjazdy su dobrovolne a BEZ sponzorskych prispevkov nadnarodnych spolocnosti - mozes sa teda pridat aj ked nemas sponzora :wink:
A ak posudzujes bikersky zivot mesta podla mnozstva pretekov a hlavnej ceny na maratone... no comment
14.02.2008 - 07:33:00
00
Nazdar Davhan, nemam pocit ze by to v ke zilo co sa cyklistiky tyka, lebo tie dvoje troje preteky co sa tu konaju aj s maratonom rocne je to velmi slabe a tie ceny napr. v 1 kosickom bike maratone, 3000 sk za prve miesto je smiesne a trapne. Cyklistika tu je naozaj mrtva. Ludia tu cyklistike nerozumeju a je velmi tazke najst sponzorov.


ja som tiez nenasiel sponzorov a nakoniec som si bike musel kupit za vlasne :? ...zivot je niekedy svina

ak sa ti malia preteky, nie je problem vycestovat, a ak si taky dobry, ze ta zaujima cena za 1. miesto, tak by si so sponzormi nemal mat az taky problem
ocakavat ale, ze z cyklistiky vyzijes, by bolo dost naivne, na to treba jazdit inu ligu

mozes sa kedykolvek pridat aj k takemu plebsu, ako sme my...nejazdime sice na bednu, ale sakramentsky nas to bavi
14.02.2008 - 09:05:35
00
looool tak toto uz co je? vraj sponzor. :D
to Tomi: akoze nic v zlom ale ked uz by sme aj pripustili ze by doslo k jednaniu s nejakym sponzorom /to uz som velmi popustil uzdu fantazie/ co mu vies ponuknut? myslim tym napriklad nejaku placku z MS alebo ME a podobne. Lebo to ze mas cestny a horsky bike este ani zdaleka nestaci.
To by mal sponzora potom asi kazdy co sem chodi. Takze ak sponzor tak ti navrhujem: sadni na bike a bikuj o dusu, potom este trochu viac, zacni poriadne sypat, vraz do toho vsetky svoje prachy, skus sa presadit aspon medzi hobbikmi aby si ta niekto vsimol, prepracuj sa do nejakeho tymu a potom MOZNO budes mat sponzora. To je realita. Takze WAKE UP. Ale ak ti krivdim /nejaku placku uz mas/ tak sorry.
14.02.2008 - 09:29:29
00
Zaujimave citanie, kde si sa flakal doteraz. Takych ako ty, slovenska cyklistika potrebuje: rychly na pretekoch, schopny organizator, uspesny manazer, loigistik, ...
14.02.2008 - 09:32:59
00
ja take ambicie vobec nemam :) ja som rad ak stastne dojdem do ciela...
a to ze som rychly na pretekoch by som ani nepovedal. Skade to mas? :shock:
14.02.2008 - 09:35:57
00
to nepatrilo tebe mirec, ale zakladatelovi vlakna, sorry
14.02.2008 - 09:40:32
00
Ach ta dnesna mladez :) Chlapec predbehol na biku 2 kamosov na sidlisku a hned ma svetove ambicie.
14.02.2008 - 09:45:08
00
nechcem Tomáša obhajovať ....
(ak je to ten T, ktorého som stretol v nedeľu cestou na RYSY )
ale predpokladám, že by to asi natrel vačšine TU
ale ten jeho povzdych mi pripadal len ako vykrik do TMY :-)
ale je dobre, že niekto má ešte aj tato idály :P
14.02.2008 - 09:52:39
00
Dakujem za Vase nazory, rad by som reagoval a dal Vam otazku PRECO SLOVENSKO NEPATRI ALEBO NEMOZE PATRIT MEDZI KRAJINY KTORE MAJU PROFESIONALNE PRVODIVIZNE TYMI AKYMI SU NAPR. LIQUIGAS, ALEBO COFIDIS, KTORE MAJU ROCNY ROZPOCET OKOLO 7 MILIONOV EUR?????? ALEBO AJ VIAC. PRECO NA SLOVENSKU EXISTUJE LEN HOKEJ A FUTBAL A LEN TAM SA SYPU PRACHY? AKOKEBY INE SPORTY ANI NEEXISTOVALI? MAM FAKT POCIT ZE SPONZORI KTORYMI SU LUDIA CYKLISTIKE NEROZUMEJU, DOCKA SA STARA DAMA NIEKEDY VO SVOJEJ HISTORII AJ CELKOVEHO VITAZA SLOVÁKA???
14.02.2008 - 10:09:42
00
keyboard_arrow_up