nemsova :arrow:

Prílohy:

P6080099.JPG
P6080099.JPG 211.51 KiB thumb_up0thumb_down

08.06.2008 - 21:46:10
00
no co je :?: :!: :evil:

Prílohy:

P6080100.JPG
P6080100.JPG 207.57 KiB thumb_up0thumb_down

08.06.2008 - 21:46:45
00
uzkorozchodna...

Prílohy:

P6080106.JPG
P6080106.JPG 209.81 KiB thumb_up0thumb_down

08.06.2008 - 21:52:15
00
vsetkym urc. znama, ale... mna to vsak tesi :D :D :D

Prílohy:

trasa.JPG
trasa.JPG 121.38 KiB thumb_up0thumb_down

08.06.2008 - 22:02:10
00
Nechcete si dať v sobotu 14.6 bikeristickú Kukanovu Desinu? Kámoši išli minulý rok (3.kusy) na bikoch, ale nedopadli dosť dobre... http://www.kukanovadesina.szm.sk/
08.06.2008 - 22:53:23
00
TRENCANIA POZOR!!!
piatok som isiel taku rychlovku na lucky z breziny cez soblahovsky les a nasiel som tam na zemi zamaskovany spagat,ktory bol pripevneny v lese na kamen,ktory ho mal vysvihnut do vysky asi tak hrude bajkera na bajku..!nejaky magor asi nema co robit a neuvedomuje si nasledky ake by to mohlo mat!!bezne tadial opacnym smerom(z lucok) chodievam tak 40tkou!nechcem si ani predstavit co by sa stalo keby to "vystrelilo" :evil: ..v tej rychlosti by som si to urcite nevsimol..takze si davajte bacha!..inak som to roztrhal a zlikvidoval!...
08.06.2008 - 23:03:11
00
TRENCANIA POZOR!!!
piatok som isiel taku rychlovku na lucky z breziny cez soblahovsky les a nasiel som tam na zemi zamaskovany spagat,ktory bol pripevneny v lese na kamen,ktory ho mal vysvihnut do vysky asi tak hrude bajkera na bajku..!nejaky magor asi nema co robit a neuvedomuje si nasledky ake by to mohlo mat!!bezne tadial opacnym smerom(z lucok) chodievam tak 40tkou!nechcem si ani predstavit co by sa stalo keby to "vystrelilo" :evil: ..v tej rychlosti by som si to urcite nevsimol..takze si davajte bacha!..inak som to roztrhal a zlikvidoval!...

Ja som išiel v piatok okolo 14:00-15:00 presne naopak a ledva som to dobrzdil..., ale spagat predo mnou klesol na zem. (bolo to tesne pred koncom lesa (byvala zeleznica) a vyjazdom na luky nad Soblahovom.) Dvaja parchantici (okolo 10-12 rokov) zrovna natahovali ten spagat nad cestu - boli vedla cesty v lese. Vynadal som im, zbalili to, ale vidim ze nie na dlho... nabuduce bude asi preplesk :cry:
08.06.2008 - 23:19:28
00
Ja som išiel v piatok okolo 14:00-15:00 presne naopak a ledva som to dobrzdil..., ale spagat predo mnou klesol na zem. (bolo to tesne pred koncom lesa (byvala zeleznica) a vyjazdom na luky nad Soblahovom.) Dvaja parchantici (okolo 10-12 rokov) zrovna natahovali ten spagat nad cestu - boli vedla cesty v lese. Vynadal som im, zbalili to, ale vidim ze nie na dlho... nabuduce bude asi preplesk :cry:

hajzlici-tie decka dnes uz nevedia co zo sebou... ja sopm tadial isiel okolo pol4..a 10 minut "likvidoval "ten ich kladkostroj.. :evil:
08.06.2008 - 23:35:36
00
Nechcete si dať v sobotu 14.6 bikeristickú Kukanovu Desinu? Kámoši išli minulý rok (3.kusy) na bikoch, ale nedopadli dosť dobre... http://www.kukanovadesina.szm.sk/


chces testovat nove kolesa :lol: a na konci zahodit bika do Vahu
08.06.2008 - 23:35:47
00

chces testovat nove kolesa :lol: a na konci zahodit bika do Vahu

Nie. Len Vas pokusam - ak Kukanku nahodou pojdem, bude napeso...
08.06.2008 - 23:42:56
00
TRENCANIA POZOR!!!
piatok som isiel taku rychlovku na lucky z breziny cez soblahovsky les a nasiel som tam na zemi zamaskovany spagat,ktory bol pripevneny v lese na kamen,ktory ho mal vysvihnut do vysky asi tak hrude bajkera na bajku..!nejaky magor asi nema co robit a neuvedomuje si nasledky ake by to mohlo mat!!bezne tadial opacnym smerom(z lucok) chodievam tak 40tkou!nechcem si ani predstavit co by sa stalo keby to "vystrelilo" :evil: ..v tej rychlosti by som si to urcite nevsimol..takze si davajte bacha!..inak som to roztrhal a zlikvidoval!...

to co je toto. sak to uz fakt neni normalne, by som im ten kamen hodil do hlavy, nech sa trochu uvedomia. sakra praca, ked ma tam kdesi cosi nabuduce sepali, tak si tam pekne pockam na tvorcu... :evil: slahne ma raz z niektorych ludi!
09.06.2008 - 09:10:19
00
este ked sme boli deti kamos na toto raz skaredo doplatil, v tej ich lokalite decka natiahli spagat cez cestu ale ten hruby biely umelohmotny co nezhnije ani za tisic rokov, on siel na biku a zarezalo sa mu to do krku, nastastie to rozhodil ale jazvu tam mas doteraz.

Vratme sa k tej nedeli :D pozeram ze Bilecovia nelenili obuli slicky a vyzrazili :-) to je chvaly hodne. My sme vyrazili tiez, cez Selec na Inovec, a sli sme stale rovno smerom na Jakubovu, je to tam tiahle dlhe stupanie, po tom dazdi v niektorych usekoch idealny testovaci polygon na pneu. Da sa dobre odskusat zaber aj bocne vedenie. Potom cez Klenkov vrch a Jakubovu spat skoro az na Cierny vrch a po zvaznici popod chatu na Javorie a po cervenej dole na radar. Mokre to bolo len nad selcom tam bolo fakt trocha blata ale potom uz blato ziadne len mokro, smyklave najma drevo. Od Javoria dole po cervenej som cakal ze to bude pekna klzacka ale prave naopak, tam snad vobec neprsalo, bolo tam uplne sucho, a ten zjazd aj napriek tazbe dreva je ako po dialnici. Celkovo to bolo zaujimavych 40km, blato, mokro, sucho, zamracene, slnecno. Zazili sme vsetko ale nezmokli sme :-) objavili sme nove cesty ktore sme doteraz nevedeli kam idu a videli sme aj daku tu zverinu. Pozname uz kompletnu trasu ktora umoznuje dostat sa pohorim Inovca aj na crossovom biku z Radaru, Stankoviec ci Selca ponad Kalnicu az do Hradockej doliny k zrubu Medvedica a mozno aj na Bezovec alebo Tematin.
09.06.2008 - 09:37:08
00
este k tomu kladkostroju, kde sa to nachadza, je to na ceste alebo v lese alebo kde ? pripadne tusristicky chodnik ? GPS suradnice by neboli ? V akej vyske to je nainstalovane ?
09.06.2008 - 09:45:46
00
este k tomu kladkostroju, kde sa to nachadza, je to na ceste alebo v lese alebo kde ? pripadne tusristicky chodnik ? GPS suradnice by neboli ? V akej vyske to je nainstalovane ?

Súradnica: N 48.86731° E 18.0888° - v podstate cela trasa byvalej zeleznice v lese nad Soblahovom moze byt alejov pasci (parchantici urcite nespia)
09.06.2008 - 10:04:57
00
tak to myslis ze tie pasce boli normalne na tej tzv "streke" cize asflatka co ide z kubrice ponad soblahov, okolo horarne, ponad soblahovsku kyselku az nad mnichovu lehotu ? Neviete komu ta komunikacia patri ? Mozno to patri este mestu.
09.06.2008 - 10:13:07
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up