omg prepac matt ze som sa smial.
a urcite ani nabuduce nedrz hubu, spravil si to najlepsie co si mohol
08.08.2014 - 17:09:05
00
nic sa nedeje, ja som to nemyslel v zlom. skor ma ale stve ze uz pomaly nikto sa neozve a potom sa kazdy cuduje ze podobny ludia nam denno-denne zneprinemnuju zivot. ok, ja chapem, kazdy moze mat zly den/den blbec ( aj ten pan co vcera sedel za volantom ), ale takto sa veci neriesia. a nabuduce co? budem mu nebodaj trosku zavadzat a rovno ma odbachne?
08.08.2014 - 21:43:45
01
Na mna pytek vytiahol gun na biku medzi pernekom a neviem cim.uz som to tu niekde pisal.podla mna si tiez spravil to co si mal.hold smola ze to bol taky k...aky bol ale tak nad takymi sa treba povzniest.raz sa mu to vrati curakovi.necudoval by som sa keby mal v prepaske gun.takymto prepina..fasko nemal nemal co robit pol hodinu lebo musel cakat na slapku tak nahanal cyklistu po meste spychos..
08.08.2014 - 23:03:57
00
ja by som na 99% tipol že neni až taký *urák aby si udrel, len chce sekať formu, z fyzického kontaktu už by mal prúser! ale hej načo zbytočne riskovať aj to 1% :/
09.08.2014 - 00:02:30
00
.. a aj kôli týmto veciam idú aj môj aj Lukinov cesťáčik do ....
ak má niekto záujem - na cenách sa dohodneme ;-)
09.08.2014 - 09:00:14
01
ja som našťastie podobnú skúsenosť ešte nemal (a dúfam, že ani nebudem mať) okrem pre mňa už bežného obiehania na tesno a pustené ostrekovača :swear: okolie TN, BN, TO a PE sa mi čo sa týka vodičov zdalo byť relatívne ok, ale je vidno, že výnimky sa nájdu vždy :fubar: už teraz sa strachujem, keď si vezmem bike do školy v BB nech môžem jazdiť aj tam, lebo už vrámci mesta idú niektorí ako úplní psychopati :tmi:
09.08.2014 - 13:10:35
00
matt kamera minimalne vpredu (ak nie aj vzadu) a mas dokaz do buducnosti. plus su mestske kamery. nevesat na web, ale echo policajtom a tresne oznamenie. urcite by som nebol ticho ani nabuduce. nenechaj si vziat svoj konicek a chut do neho nejakym debilom, ktory si mysli, ze je majster sveta a mama ho bila po hlave tlcikom, ked bol maly. silnejsi clovek ma naviac, ale nie ten, co ma svaly :handshake: :bow:
09.08.2014 - 13:53:42
00
.. a aj kôli týmto veciam idú aj môj aj Lukinov cesťáčik do ....
ak má niekto záujem - na cenách sa dohodneme ;-)
Lubo to nemyslíš vážne? :o
09.08.2014 - 14:08:28
00
Myslím - už sú na bazári ;(
Ale pomohli tomu aj moje zdravotné problémy + veľmi rád sa zasa začnem po preliečení kolien venovať MTB ako pred rokmi a Luki je tiež naklonený myšlienke vypadnúť z asfaltu ;)
09.08.2014 - 14:18:12
00
Zlaté 90te roky. Počas 5tich rokov jazdenia poväčšine v klube len jediný konflikt s "dodávkarom", ktorý vošiel z vedľajšej cesty rovno do balíku. Nadával, pľul z okienka. Ale keď sme vytiahli pumpičky, že mu opravíme auto, zdrhol. Postupne sa to začalo zhoršovať a v roku 2012 som tvrdo zvažoval predaj cesťáku. Ale cestná cyklistika ma baví a vždy bavila oveľa viac ako horská. Tá je fajn ako občasná zmena... Som zvedavý, kedy sa situácia medzi ľuďmi a na cestách začne zlepšovať. Možno až keď vykapeme.
09.08.2014 - 14:19:10
02
SORRY odpovedal som cez Lukiho profil - teraz keď má tablet v oprave, tak sa tu delíme o comp častejšie ako voľakedy :lol:
09.08.2014 - 14:20:09
00
to máte až tak zlé skúsenosti, že vás to donúti skončiť s cestou? ja mám teda zatiaľ len nejakých smiešnych 2000km na ceste, ale zatiaľ som nemal skúsenosť, že by sa mal potrebu nejaký vodič na mne realizovať, podobným spôsobom ako tu popisujete. ja pravda, že si volím také trasy, kde je čo najmenšia premávka.. každopádne keby som býval niekde v meste a musel nim prechádzať, tak by ma to tiež nebavilo. nejak mi žiletka a mesto nejdú moc dokopy. minulý týždeň som si trocha pojazdil po uherskom hradišti, kde je to samá cyklotrasa. akože dalo sa, ale skôr mi tie chodníky prídu len na taký pomalý presun po meste, nie tam jazdiť 30km/h
09.08.2014 - 14:33:23
00
Neviete ako sa vyvíja prípad s farizejom z Pribiša? Status Ľubice Dadovej je už z FB vymazaný! :o https://m.facebook.com/#!/story.php?story_fbid=10203167763007957&id=1024050741
09.08.2014 - 14:42:10
00
Cesty sú samé "Hovädo" a lepšie to už nebude :!:
Ja predávam hlavne kôli zdravotným problémom a Luki sa už nejako "vezie" somnou ale na lepší MTB čo vymení za terajší plus doplatok z výťažku z predaja sa teší a ja budem spokojnejší keď budeme na asfalte len na nutné priblíženie k lesu resp. moje dochádzanie do práce.
... a aby som nebol úplne mimo tému - pred dvomi týždňami som dostal bodyček od 7,5 tonky v NR od magora z Levickou ŠPZkou :tmi: a už vtedy som sa pohrával z myšlienkou seknúť z cesťákom ;)
... A JE TO TU
09.08.2014 - 14:44:20
00
skoda. u nas je moznost aspon do toho rakuska skocit pobajkovat kde to je citelne civilizovanejsie. ale hlavne ze ste nezanevreli celkovo na bajk. dajte sa do poriadku a vela stastnych km prajem :)
09.08.2014 - 14:52:28
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up