Zaujimave, ze ostatnym to ide aj ked ani nie su na FB. :) Ale asi o dva posty nizsie som cely obsah toho linku pastol priamo do fora ako text (prispevok od Lubice Dadovej).

Nebude to tým, že nie každý má "inteligentný" mobil aby si to tam v nejakom facebookovskom programe pozrel? Na fórum chodia aj tí čo majú NB alebo PC, ako napr. aj ja a im to asi nepôjde (moja teória)...

Aha, tak potom dobre, ja som si myslel, že v tom linku je niečo iné ako si potom neskôr postol.
07.08.2014 - 22:31:09
00
ja urcite nebranim toho tlsteho brava, urcite na to raz doplati. ta baba k nemu bola este moc mila, mala by zobrat svojich timovych kolegov na trestnu vypravu.


A čo ježiškove "nastav aj druhé líce"? :)
07.08.2014 - 22:35:02
00
... mnoho z nas je tu veriacich.

... tak ti treba.

Na veriacich náboženskú daň, tak ako napr. v Nemecku. Ale to si birmovaný komunista nedovolí.

P.S. - neveriaci katolík, ktorý ma za ženu luteránku...
07.08.2014 - 22:43:40
00
FB je silna zbran : rozoslal som vsetkym jeho znamym tuto zalezitost: nech si spravia o nom mienku aj jeho ovecky: tych ludi bolo pekne mnozstvo :D
07.08.2014 - 22:46:46
06
Ty jeden zvrhlík bezbožný..../ a dávam tam všetkých smajlíkov...-canopus ale vie , že len *****/
07.08.2014 - 23:59:21
00
no tak po dnesnej dalsej skusenosti zo slovenskych ciest uz asi stacilo a ponukam svoj cestak na predaj. radsej budem chodit peso do lesa na hriby, tam snad nikomu "zavadzat" nebudem...

aby som to v rychlosti opisal...
idem si domov z kratkeho vyjazdu cez mesto po krajnici ( takmer po chodniku ), dobehnem nejaku pani na bicykli a kedze sa nikde neponahlam tak idem pomaly za nou. medzitym sa zozadu doruti k nam nejake auto a kedze po lavej strane v jednosmerke parkuju auta, musi pribrzdit a samozrejme sa pcha medzi nas a odparkovane auta. nakolko ma velku opachu ( zda sa mi ze Range Rover alebo nieco podobne ) tak je to len tak tak. aby naznacil ako velmi mu zavadziame, pusta este ako bonus ostrekovanie celneho skla. pani predo mnou sedi na bicykli uz len silou vole a cakam kedy mu padne pod auto. vtedy na neho zakricim ze co robi a preco ma pustene ostrekovace?! ( podotykam ze som nepouzil ziaden vulgarizmus co sa aj teraz sam sebe cudujem ). pan si to vsak berie osobne a rozhodne sa mi prvy krat zablokovat cestu a asi ma poriesit za moju trufalost sa vobec ozvat. obchadzam jeho auto aj nestastnu pani po chodniku a radsej to dalej nehrotim lebo uz tusim ze nieco nie je v poriadku. zaradim sa opat na cestu a pan ma opat obieha, opat mi skrizi cestu a uz vidim ako sa otvaraju dvere a vyskakuje z neho pan tak trikrat vacsi ako ja. v rychlosti ho obchadzam po lavej strane a asi nevie prehryznut ze ma nechytil. skace do auta a uz pocujem ako mi doslova ide po krku. odbacam doprava do dalsej jednosmerky a mojim asi jedinym stastim je ze je tam strasne vela ludi lebo mam pocit zeby nemal problem ma zrazit :sweat: ked uz pocujem ako sa mi ruti na zadne koleso, odbacam na poslednu chvilu na chodnik medzi domy kde viem ze je jedina moznost ze nemoze ist za mnou. vidim vsak ze to nevzdava a doslova leti dalej na aute aby obisiel cely blok a dobehol ma. ja zatial odbacam na dalsej jednosmerke do protismeru a radsej miznem v dalsich jednosmerkach ( podotykam ze uz radsej stale idem v protismere )

ako nebudem struhat formu, v tej chvili som zdrhal ako krisa z topiacej sa lode. za 33 rokov som uz zazil kadeco, ale dnes som sa prvy krat skutocne bal ineho cloveka a mal pocit akoby moje zdravie vysi na vlasku. este teraz mam z toho pocit ktory by som neprial skutocne nikomu.


Naposledy upravil matt dňa 08.08.2014 - 00:55:01, celkovo upravené 2 krát.

08.08.2014 - 00:11:37
00
:tmi: matt drsna skusenost....kristove rolety
08.08.2014 - 00:34:04
00
ja som tiez trochu obmedzil ziletkovanie, mal som za posledne tyzdne viac konfliktov ako za minule dve leta.
najlepsie je v lese a hotovo :) (ale nemyslim tym lesne asfaltky, tam tiez hrozia bezohladni flintosi na dzipoch)
08.08.2014 - 00:42:13
00
FB je silna zbran : rozoslal som vsetkym jeho znamym tuto zalezitost: nech si spravia o nom mienku aj jeho ovecky: tych ludi bolo pekne mnozstvo :D


good job :) to si mi pripomenul par podobnych akcii na stranke drunkcyclist.com, resp. na ich facebooku - vyskytlo sa par jedincov co ohrozovali cyklistov a tiez takych co si davaju do statusov vyroky ako "zabit ich vsetkych" - vid napriklad obrazok dole. no a admin vzdy zverejnil ich fb, twitter, meno, adresu, adresu prace, atd ... a potom nechal tisicky ludi - clenov, aby mu spravili zo zivota peklo :)

Prílohy:

10468085_753898721339831_5226479437943363245_n.png
10468085_753898721339831_5226479437943363245_n.png 39.33 KiB thumb_up0thumb_down

08.08.2014 - 00:53:22
00
matt asi nevies SPZ? ja mam tiez problem si to vsimnut v tom soku, ked som rad ze som vobec prezil. ale musim a chcem to trenovat, a potom zverejnovat.
08.08.2014 - 00:58:44
00
neviem, pravdu povediac ani neviem ake to bolo presne auto. ako pises, bol som "docela" v soku co sa deje ( asi v takom ako este nikdy )

to tak dopadne ked stale odkladam namontovanie tej Shimano kamery na riaditka...
08.08.2014 - 01:03:29
00
Po tom čo napísal Matt a písala tá babenka je človeku normálne / no dobre,priznám to.../ do plaču. Ja proste neviem,prečo sú niektorí ľudia tak hlúpi a zlí... Ja si ale dosť aj myslím,že takéto vyžrané svine proste len závidia štíhle telo a vypracovaný zadok...

Proste nemáme to mi bajkeri ľahké. Ja mám 80kg,chudnem na 70kg...idem do toho aj napriek tomu,že ma dá dole hocaké chlapča...

Vďaka tomu sa postupne snažím ´´zážitky s vodičmi´´ nehrotiť,lebo viem,že zadýchaný,upotený,zo starosťou kde v tej náhlivosti opreť bajk nemám šancu...

Čo sa týka spomínaných pindov lesníkov na lesných asfaltkách,odporúčam sa ani nepristavovať a ani neodpovedať a nepúšťať sa do debaty.

Na ceste detto - skoro si ma zabil? Nevadíííí,kedže si taký cocot,ani sa radšej na teba škaredo nepozrem...
08.08.2014 - 07:23:49
02
canopus : dobrá robota:) Aktuálne pán farár majú utajených priatelov,rovnako ako ´´nástenku´´ tak som si ho aspoň pridal za priateľa,uvidíme či si ma pridá:)
08.08.2014 - 08:29:40
00
zaujimave ze 99.99% vsetkych jeho znamych boli 15-40 rocne docela krasne zenske......chlipnik *****
08.08.2014 - 09:04:45
00
FB je silna zbran : rozoslal som vsetkym jeho znamym tuto zalezitost: nech si spravia o nom mienku aj jeho ovecky: tych ludi bolo pekne mnozstvo :D


pan boh ta za to zehnaj :)
08.08.2014 - 09:21:44
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up