Kedze len soferi nie su tie hovada na cestach, tak sa teraz pozrieme na to z inej strany :))

youtube.com/watch?v=2EKl2sXhNUU&t=0



Perfektny kanal... oplati sa sledovat. Btw...kiez by bolo aj u nas tolko cyklistov na cestach....
20.06.2014 - 23:25:27
00
mne je z toho videa blbo, lebo sa tam jazdi nalavo :) fakt by som nemohol jazdit v UK, to by som mal permanentne karamboly, a bol by som aj v jeho videach :)
21.06.2014 - 01:35:40
01
to je ale smola:
http://sportky.topky.sk/c/126121/sportovci-tragicky-zomreli-pri-treningu-na-cyklistov-sa-prevratil-nakladiak-s-prasatami
22.06.2014 - 16:57:22
00
Dnes ma jeden ale uplne vytocil! Siel som v KE od Palackeho popred Aupark na Juznu triedu. Na semafore Palackeho x Jantarova som sa postavil vedla BMW, ako obycajne pri akceleracii som bol rychlejsi a potom tesne za krizovatkou som sa stiahol do odbocovacieho pruhu a pustil ho. Pozrel som sa za seba a kedze bola dostatocna medzera vosiel som do pruhu. Tam sa uz cesta zuzuje na jeden uzky pruh bez krajnic. Tak som sa vysunul asi meter od kraja. Vtedy sa na mna zacal lepit dajaky pako. Kedze asi o 100m som odbocoval vlavo, siel som dost rychlo a nemal som sa kam uhnut som vystrcil lavu ruku a vysunul sa este viac do pruhu.
Vtedy sa ten idiot natrepal rovno vedla mna a zacal ma v tom uzkom pruhu obiehat. Kedze siel len trochu rychlejsie tak som mu zaklopal na spolujazdcove okienko. Videl som len vystrceny prostrednik. Spomalil som, presiel som poza neho a obehol ho zlava. Tam som mu zaklopal na soferove okno a opat len prostrednik. Samozrejme na hned prvom semafore (na Namesti osloboditelov) chytil cervenu. Jednoducho idiot.

Najblizsie ked mi toto dakto spravi tak proste nadrzo otvorim zadne dvere nech si ko*otko bude musiet zastavit.
24.06.2014 - 21:45:38
00
ja by som ho na tom semafoe vysprchoval iontakom....otvoris dvere das mu sprchu zabuchnes odides..kym si pako odopne pas budes prec...
24.06.2014 - 21:52:09
00
Ked bude mat zamknute, ako to ma vacsina aut pocas jazdy, tak neotvoris nic.
24.06.2014 - 21:56:06
00
A aj keby sa otvorit dalo, tak tym, ze stihnes zmiznut, by som si nebol tak isty... Netreba mat prilis hrdinske reci.
24.06.2014 - 21:57:19
06
Uz viac krat som to chcel napisat, ale vzdy som sam seba presvedcil, ze netreba...

Kolko z vas sa realne pobilo s niekym na ulici ? Nie so spoluzakom cez pestavku alebo s kamosom zo srandy pred krcmou ?
Je to folklor na vacsine mojich oblubenych for a strasne rad tom - motorkari odkopavaju spataky, bikeri spliechaju iontak, hadzu bidony a gulicky z lozisiek, tuneri vytahuju bejzbolky z kufra a vsetci dohromady by typka dali na salat, keby...

Ano, ak bude za volntom sediet nejaky sralo, tak kym sa spamata, budes prec. Ale moze sa ti stat, ze kym sa spamatas ty, budes privrety medzi jeho a nejakym na kraji cesty zaparkovanym autom a kym sa vymotas z klikov ( alebo nebodaj z klipsni, strapov, cohokolvek ) a ramu, tak mas rozbitu hubu, zopar uderov do brady a hovoris si, ze ta jeho cajocka ma nielen dobre kozy, ale je aj fakt mila, ked mu nedovolila aby ta vo finale este neskopal... :-)
24.06.2014 - 22:39:59
03
Treba si veriť :D :D
24.06.2014 - 22:44:19
00
Ja si zanadavam na mieste a tu a potom ma to prejde ;)
24.06.2014 - 22:44:25
01
Dvakrát ma už naháňali, aj tak ma nedostali... Pritom som asi štyroch vystriekal - jedného ionťákom, ostatných len vodou, jeden, čo mi nedal prednosť dostal po zrkadle avšak len odpredu dozadu aby sa spamätal, prišiel som o dva bidony. Jeden sa raz chcel biť a vyliezol z auto, medzi ním a mnou bol však môj bicykel vo výške jeho hlavy a pred nosom mal umastený prevodník a reťaz. Mali ste vidieť to zdesenie v jeho očiach, keď sa trochu upokojil a naznačil som, že mu hodím bicykel na kapotu novučičkého auta..A ešte jednému som zabuchol dvere, keď chcel vystúpiť... Odrazil som aj dve zrkadlá, ale v autách neboli šoféri - jeden stál na cyklochodníku a druhý na prechode, ale to som bol peši. Buchnáty a kopance do karosérie pri zblokovaní ani nerátam, rovnako ako otázky, či už vydávajú vodičáky na gynekológii alebo na urológii (podľa pohlavia). Prípadne poznámky, že trúbiť už vie, je čas aby sa naučil(a) šoférovať..
Všetko asi tak za 15 rokov...
24.06.2014 - 23:07:35
04
Priatelia , z vlastnej skúsenosti Vám doporučujem sa otvorenej konfrontácii vyhnúť , a to za každých okolností. Nikdy totiž neviete koho máte pred sebou , a pokiaľ si neodhadnete správne súpera, može to mať pre Vás " neblahé" následky. Ste predsa cyklisti, vytrvalostní športovci, neviete na 99% podľa pohybov , vonkajších znakov a iných indícií , s kým máte do činenia. Sám som priznávam " dával" , ale s odstupom času , by som už vzniknutú situáciu prehodnotil a rozhodol sa pravdepodobne ináč. AK dáte na misky váh riziko možných následkov pre Vás a fakt , že si pomažete Vaše ego /ostriekate ho ionťákom a utečiete/, myslite aj na tú najhoršiu eventualitu , a to že si už na bicykel nikdy nesadnete...Ak si poviete, seriem na mudrovanie jedného bikera , tak si aspoň osvojte - prečitajte vo voľnom čase v rámci regenerácie učenie dávnych majstrov bojových umení ako aj ich športových odnoží... Stačí na začiatok : Krav maga: http://cs.wikipedia.org/wiki/Krav_maga#Z.C3.A1kladn.C3.AD_pravidla -ak sa dá boju/otvorenej konfrontácii sa treba vyhnúť/...dobrú a nekonfliktnú noc
24.06.2014 - 23:30:38
03
... Odrazil som aj dve zrkadlá, ale v autách neboli šoféri - jeden stál na cyklochodníku a druhý na prechode, ale to som bol peši. ...


fakt hrdinske, nieco medzi Batmanom a Zorom
24.06.2014 - 23:45:05
00
Neviem si predstavit ako jednou rukou otvoris dvere, vytiahnes iontak a ostrekas ho. Nemas sancu to stihnut.
Ramon: ja sa bitky nebojim, 99% casu mam pri sebe v ruksaku na rychlo dostupnom mieste aj slzak takze v pripade nudze sa obranim. Ale konflikty nijako nevyhladavam a urcite nehrozi aby som dakoho vytiahol z auta.
25.06.2014 - 06:36:47
00


.. hmm, prevrátil sa na nich náklaďák s prasatami. Dúfam, že to neboli moslimi.
25.06.2014 - 08:59:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up