tak ja som sa dnes blatu uspesne vyhla po singloch medzi BK a Kolibou :y:
stax ze sme sa dnes stretli na singly k horarni na Peknu cestu ? boli ste dvaja a pustala som vas, isli sme si oproti

Prílohy:

Komentár súboru: ihlicnaty trail :)
DSC_0108.jpg
DSC_0108.jpg 411.61 KiB thumb_up0thumb_down

25.02.2014 - 18:29:33
03
zjazd Konské hlavy-Baba,ako to zrovnali buldozérom,to je úplná blatová katastrofa,tlačil som to aj dole,aj tak sa kolesá obalili blatom a kamením,predné sa prestalo otáčať :tmi:

Ze dakujeme tym "tolerantnym" bezkarom co sa nechcu prisposobit krajine a ostatnym uzivatelom lesa, ale chcu, aby sa krajina a ostatni uzivatelia prisposobili im... Toto je prejav nekultury a ignorancie ludi, co to spravili v mene "vyssieho" dobra. Bolo to pekne a technicky narocne stupanie (pre mna a aj mnohych inych vyzva a moznost zistenia ako na tom kondicne sme) a teraz je to snad najhnusnejsie miesto na cervenej znacke. A po dazdoch to samozrejme postupne bude erodovat mozno az do nezjazdneho stavu.
25.02.2014 - 18:49:56
02
silva stretli, mna to trklo az za tym potokom co nasledoval v nasom smere. nabuduce zastavime slubujem :$

prve serioznejsie "vencenie" Santikov, blato na zltej do krasnan, na singli k horarni a patbojarskej ziadne.

ad patbojarska - tak nam ju lesaci asi na 100m useku pekne rozbili - ze dakujeme! :@
25.02.2014 - 19:13:31
00
Zjazd z Konskych hlav na Babu je silny zazitok. V nedelu totalne rozbombardovane, ze sa tadial ledva dalo prejst pesi. Turisti, ktorych sm tam stretal tiez nadavali ako chore vrany. Co za expert ten narocny usek takto "sprijemnil"?
25.02.2014 - 20:37:05
01
treba napisat na to bezkarske forum a spytat sa ich :)
25.02.2014 - 20:44:34
00
lol, sranda toto.
ja som si dal dnes vecer Salas-Baba, celkovo v pohode, v tych par miestach tazby vzdy existuje nejaka vyjazdena stopa pre bikerov, celkovo sa to da.
avsak ten zjazd z Konskych hlav :D uz po par metroch sa mi nalepilo vsade 5 kg blata, fakt je lepsie bajk zobrat na chrbat hned hore na vrchole a potom nejako po okraji zijst peso dole, lebo inak budete tazko lutovat.

no a dalsia vec - modra znacka do Pezinka je tiez znicena, v poriadku je len na par usekov medzi stromami, ostatne useky po zvazniciach je podobne zlych ako Konske hlavy. vyhnite sa tomu, ak sa da. ja som potom radsej odbocil po zltej na asfalt, lebo to sa fakt nedalo :sweat:


Naposledy upravil iron.hide dňa 25.02.2014 - 22:10:38, celkovo upravené 1 krát.

25.02.2014 - 20:57:17
00
treba napisat na to bezkarske forum a spytat sa ich :)


ano, aj ja si pamatam ze to nedavno zrovnal nejaky ratrak, treba uznat ze tie hlboke rigoly odtial zmizli. ale skypril tu podu ako keby bol niekde na poli :x
a do toho este sneh, ktory sa tam topi este dnes, ako jedine miesto na celej cervenej.
25.02.2014 - 21:06:17
00
lto chcelo by to nejaku obchadzku konskych hlav, hodila by sa po cely rok, ved nie vzdy sa cloveku chce slapat ten krpal-zabijak po celom dni, no nie? :)
tam su asi huste lesy, ale mozno za pokus by to stalo, ved ked to lesnici znicia, tak to znicia, co uz :/

Prílohy:

konskehlavy.jpg
konskehlavy.jpg 68.71 KiB thumb_up0thumb_down

25.02.2014 - 21:31:52
02
takže kedy bude brigáda? :D
25.02.2014 - 21:33:20
00
Rigoly tam teraz nie su to ano ale otazne je ako to bude vyzerat po prvom poriadnom dazdi :/ Do poriadku by to asi mal dat ten kto je za ten nezmyselny cin zodpovedny.
25.02.2014 - 21:37:19
00
takže kedy bude brigáda? :D

nj ja by som prisiel :) aj ked je to dost daleko.
dartmoor, ked pojdeme na ten vyjazd do Dobrej Vody, tak je lepsie zacinat kludne az napriklad na Zochovej chate, lebo tato cervena je dost unavna, skoro stale do kopca tam ides. alebo mozno mam len taku zlu kondicku teraz na jar :/
25.02.2014 - 21:39:22
00
z rače po babu je to fajn, celkom smrť je čmelok-čertov kopec, to som ledva tlačil nie šlapal :D šak dohodneme sa, ja som na tom ešte horšie s kondičkou jak ty
25.02.2014 - 21:44:22
00
ale nie, uplne naopak :) raca - baba je zbytocna dlha namaha na zaciatok.
cmelok - certov kopec - skalnata - tam su fajn obchadzky, aj ked par kopcov tam je tiez, ale celkovo je to ok. kukni si bodkovane ruzove trasy na cykloserveri ;)
25.02.2014 - 21:55:52
00
ale ja reagujem na červenú TZ :P inak hej, sú tam skratky, a do pezinka vlakom?
25.02.2014 - 21:59:10
00
ad obchadzka Konskych hlav:
Existuje jeden strasne stary chodnik-singlac, ktory po cca vrstevnici obchadza Konske hlavy zo strany Pezinka, povetsine je uz ale zniceny,

Obchadzka Baby z Perneku je dlha a unavna, skratku zatial nepoznam, ak clovek nechce krizom dole hlava-nehlava + ta zvaznica je mokra aj ked sa vsade sype piesok , o tazbe ani nehovorim.

No, ked znicili to stupanie, tak uz ani nemam chut tam ist, to bolo celkom pekne miesto. Na lesakov nadavame a znicia to bezkari ? Toz, ak to je naozaj pravda, tak v zime im budem osobne chodit nicit stopu na Konske hlavy a polievat to budem este aj vodou.

ad Dobra Voda:
Do Pezinka treba vlakom :nod: .. ale od Cermaka uz je to len rovina, tak neviem co budete robit az po Dobru Vodu :lol:
25.02.2014 - 22:00:05
00
keyboard_arrow_up