pedale su na vyhodenie ledva sa tocia
03.05.2013 - 16:08:05
00
Bike je doma, vybehol som snim len na 20 minut ale viem ze hardtail by som spat nechcel. Zadny tlmic ma sag 25-30% ten planujem este jemne prifuknut pretoze sa trosku bojim aby nesiel na doraz. Sag je oznaceny ryskou do 30%, doraz ale nie, cize odhadom pri obrubnikovom skoku a polnej ceste chodi tlmic na 80%. Trochu som sklamany ale z vidly neviem ci nie je prilis tvrdo nafuknuta, dostal som ju max na 8,5cm pri obrubnikovom skoku a polnej ceste...male nerovnosti neberie skoro vobec a dost zaostava za zadnym tlmicom, dokonca pri zjazde z obrubnika kopla... Tak by som rad vediet ako ju nastavit aky sag tam ma byt. No a neviem ci to je vzorkou pneu alebo rafikmi ale na pohlad to vyzera ako keby bola osmicka aj v predu aj vzadu + rychloupinaky na kolesach boli slabo dotiahnute.
06.05.2013 - 19:50:01
00
Ked ta kope vidlica staci nadstavit odskok. A skus sa s tym pohrat lebo epicon je obecne citliva vidlica...
06.05.2013 - 21:20:25
00
Zacinam mat pocit, ze clovek v CTM, co skladal moj bajk sa asi ponahlal domov. Kolesa hadzu 1-2mm, rychloupinaky nedotiahnute, volant zosrubovany nakrivo (v predstavci), prehadzovacka nenastavena poriadne, zle nasponovane lanko na lockout, ze sa ani vidla nezamkla obcas, rychloupinak na sedlovku nedrzi na rame... Bohuzial mi tieto drobnosti dost kazia radost z noveho bicykla a kedze som bajk objednaval cez net, tak si to musim dat vsetko doporiadku sam.

Ale aby som len nepindal, Monarch tlmic funguje paradne, ked sa dobre nastavi rebound tak to skoro vobec nehupe ale pekne tlmi. Vidla uz tiez nekope ale pri vahe 95kg je ju dost tazke nastavit tak aby vsetko zehlila a zaroven nechodila blizko k dorazu uz pri skoceni obrubnika. Este som trosku zarazeny ze nikde na vidle nevidim oznacenie "X2" ako na fotke.
08.05.2013 - 12:34:36
00
to iste som zazil... neprijemne stelovat si sam
09.05.2013 - 15:47:34
00
Po vcerajsku vibruje/huci zadny kotuc... na tom bicykli nebolo skoro nic poriadne dotiahnute takze, v ramci bezpecnosti odporucam kazdemu kto kupi CTM vsetko skontrolovat az potom jazdit.
09.05.2013 - 21:52:19
00
keyboard_arrow_up