:handshake:

:n:
17.05.2010 - 08:39:23
00
Pozeral som mapu dlhej trate. Zaujímavá nová trať od Kozieho chrbátu po Košarisko.
Z Rusniakov k Červenmu domčeku sa ide po zelenej TZ? Je tam ešte stále ten štrk ako pred dvoma rokmi, keď som tade šiel posledne?
Od Slivu sa pôjde singlom ako minulý rok?
Od Kamenných jarkov hore na červenú - to bude tiež zaujímavé. Zatiaľ som to išiel len dole.
18.05.2010 - 12:14:13
00
Pozeral som mapu dlhej trate. Zaujímavá nová trať od Kozieho chrbátu po Košarisko.
Z Rusniakov k Červenmu domčeku sa ide po zelenej TZ? Je tam ešte stále ten štrk ako pred dvoma rokmi, keď som tade šiel posledne?
Od Slivu sa pôjde singlom ako minulý rok?
Od Kamenných jarkov hore na červenú - to bude tiež zaujímavé. Zatiaľ som to išiel len dole.

ano od kosarisk je pre vacsinu bajkerov z blizskeho okolia bratislavy nieco nove...k cervenemu domceku sa ide po zelenej-isiel som to uz je to trochu ujazdene, jeden usek je tam trochu kamenisty a od slivu sa pojde po singli ako minuly rok, pokial sa niekto neozve, ze je jeho spravca-vyzera to ironicky ale bohuzial je to tak!
18.05.2010 - 13:15:42
00
Neber to osobne. Všetci sme bikeri a v podstate nám ide o to isté (aspoň dúfam). Je treba chápať jednu aj druhú stranu.
18.05.2010 - 13:23:52
00
minulý rok sa nám veľmi paćilo, takze ak všetko bude ako má tak sa vidíme, škoda akurát skrátenia trate z tuším predtým 53 na 40km. inac pozeral som mapu, tak to sa krizuje s nejakou DH traťou alebo ako to je?
26.06.2010 - 17:38:23
00
Križuje aj nekrižuje. DH trať ide v podstate napravo od trasy maratónu. Stúpa sa po náučnom chodníčku, je tam zopár serpentín s kamenistým podkladom. Mám rád tento výstup na Kamzík, taký rýchly je (na rozdiel od asfaltky/žltej od horárne na Železnej studničke).
26.06.2010 - 18:05:33
00
aha takže sa tým minimalizovali asfaltové úseky z minulého roku? ináč ostáva stále väčšina trate /aspoň tak mi to prišlo/ single? bolo to veľmi pekné jazdenie minulý rok...
26.06.2010 - 18:41:04
00
S asfaltom neviem, nikdy som tieto preteky nešiel. No a singlov je tam podľa mňa max. 25%, aj to preháňam. Ale trať vyzerá pekne, ide aj po cestách, kde som ešte nebol. A to sa mi ráta. :P
26.06.2010 - 18:57:49
00
Zaujíma ma iná vec.
Približne o mesiac je maratón.
Kedy sa bude čistiť trať? Alebo sa bude meniť na poslednú chvíľu?
Zjazd z Kamzíka - je padnutých asi 5 stromov.
Singel nad Slivom pri vjazde do údolia Vydrice neprejazdné. (samotný singel som nešiel)
Problémy určite budú aj na singloch od červenej smerom k Rači.
Čo na to organizátori?
26.06.2010 - 20:45:39
00
zmenili trasu, dnes som ju presiel a jediny problem so stromami je asi 200m pri Vydrici pod Bielym Krizom. (singel nad Vydricou pri Slivovi som nesiel ale klasicka zvaznica je v poho prejazdna)

tomco3131: trasa ktora sa sla minuly rok je v pase kvoli kalamite a popadanym stromom. cast bude podla novej mapy rovnaka zvysok je aj tak ok :) asfalt dokopy asi 1km na kratkej.
26.06.2010 - 22:38:44
00
Dnes som bol prejsť malú časť dlhej trate. Od Jurského jazera po Pod Kozím chrbátom.
Bolo to v podstate v pohode suché a prejazdné.
V stúpaní Pod Somárom sú cez trať dva stromy. Pod prvým sa dá prejsť na biku. Druhý sa dá podísť (nie na biku)
Otázka: nová trasa od zelenej TZ (z hrebeňa na Košarisko) smerom na žltú TZ (na Rusniaky). Dá sa nájsť bez problémov a je prejazdná aj mimo maratónu?
27.06.2010 - 19:22:22
00
ja s kamošmi s partie (3) sa tiež zúčastníme maratónu. a ak by ste potrebovali pomôcť s prípravou trate do BA to nemám daľeko. (motorovú pílu mám). :rock:
28.06.2010 - 10:46:39
00
Dany usek:nová trasa od zelenej TZ (z hrebeňa na Košarisko) smerom na žltú TZ (na Rusniaky) niekde v polke zjazdu po zelenej z hrebena na Kosarisko je odbocka kusok hore na asfaltku.Ides po asfaltke a na prvej krizovatke zaboc vlavo dostanes sa na sotolinu.Potom stale po nej,je tam tusim este jedna krizovatka,da sa odbocit vpravo ale ty sa drzis povodneho smeru.Dalej sa uz napaja zlta TZ takze by nemal byt problem,vsetko v poho zjazdne,isiel som tade v sobotu.Pohybujes sa po hranici vojenskeho priestoru takze ani v tom by som nevidel problem.
28.06.2010 - 11:03:41
00
Maresek: Ja som skoro tymi istymi miestami tiez siel v sobotu. Som nevedel, ze tadial vedie cesta na Babu resp. z Baby. ;)

My sme sli po zltej opacnym smerom od Cerveneho domceka a za Skalou sme zahli doprava na neznacenu lesnu cestu. Ale zrazu sa tam potom zjavila nova modra znacka - zaznacil som v mape modrymi stvorcekmi. Len neviem kde ta modra zacina, lebo sme sa na nej len zrazu z nicoho nic ocitli. Mozno este nie je doznacena cela. Ale hlavne ze zacina nad Kosariskom - presne tieto useky od zltej smerom do vojenskeho priestoru este chcem prejazdit a toto je idealny vstup. :)

Prílohy:

nova modra.jpg
nova modra.jpg 342.41 KiB thumb_up0thumb_down

28.06.2010 - 12:57:35
00
nechysta sa dakto prejst celu malu trat pohodovym tempom niekedy cez predlzeny vikend ? :tmi:
pridal by som sa, aby som nezabludil pocas preteku :-P
29.06.2010 - 20:54:20
00
keyboard_arrow_up