Po prečítaní rozhovoru Latanku s Jožkom Oremom / celý článok nájdete tu / som mala hrču v krku. Viem že nie som sama, kto mal z toho rovnaký pocit, preto niekoľko fóristov prejavilo záujem
prispieť Jožkovi nejakou čiastkou na nové komponenty, prípadne bicykel.
Preto prosím tých, ktorí majú možnosti a empatiu, aby prispeli-hoci aj symbolickou čiastkou na nasledujúce
číslo účtu:
kód banky:
Len pre informáciu, je to môj nepoužívaný účet, z ktorého budem denne do tohoto vlákna podávať informáciu o stave konta. Je to len o dôvere, sama prispejem medzi prvými.
Prosím chronických diskutizérov, nech sa tu nerealizujú, len v prípade že chcú pomôcť.
Vyzbierané peniaze odovzdáme Jožkovi Oremovi na niektorom cyklomaratónskom podujatí / napríklad Oravský maratón/ a bude to mať aj určitú formu.
Ďakujem v mene Jožka a prosím, zatiaľ mu to nevyzvoňte, nech má prekvapko.
Alena

STAV KONTA K DNEŠNÉMU DŇU JE 1925-eur. PRISPELO 80 ĽUDÍ

NAKOĽKO STAV KONTA JE PLNE POSTAČUJÚCI NA ÚĆEL ZA KTORÝM BOL VYTVORENÝ,
ZASTAVUJEM ZBIERKU . O SPôSOBE A ČASE ODOVZDANIA BUDETE INFORMOVANÍ NA TÝCHTO STRÁNKACH.

ZOZNAM DOŠLÝCH PLATIEB

Alena Bohúňová/zdravoťačka/--- Robo Valašík ---Marta Udicová---Robo Baculík/Angel/ Marek Zivcic---PO---Roman Bareny /RB PRO/--- Peter Jasenovec---Fučekovská família---Ivan Bukovčan---
Anton Slezáček --- Patrik Kopcek---Neznámy darca 10,-eur---MIM INO---Poliak Mišo---Peter Maca Ing.---Rado Ondas---Neznámy darca 50,-eur----Marek Wild----Peťo Pech/Pesto/---Lukáš Malega/Danix/---Martin Januš---Ing Ján Sedlák---Neznámy darca 200.-eur---Jozef Rogos---Jozef Satanek/Kubiak/---Kaštánkovci Marika a Pali---Vlado Hlucha---Vlado Florek/Tatuse/---J.Veselovský---Vlado Cagala---Neznámy darca 5.-eur---Neznány darca 10.-eur---Palo Lacko / Lakko/---Stano Vanek---Renátka Belzarová---MTB Kolečko---RNDr.Milan Schurger---MirkoVrabel---Zilinskí bikeri---Peter Krakovsky---Fero Gamcik---Miro Zelenka-Chupacabra bike team---
Ing Jozef Nemčok --- Ivan Pastorek--- Neznámy darca 10,-eur---Neznámy darca 15,-eur---
Matuš Celec --- Neznámy darca-100,-eur---Neznámy darca 15,-eur---
Jožko Svaček/Drotar / --- Tomáš Mikoviny---Story----Rišo Lehocký---rodinka Pilných---
Jantárová Cesta - -- Vlado Bednárik---Juraj Benedik---Ing.Peter Nemec---Marek Liška---
Ján Ďuriš-Geoplan -- - Milan Gacik , Mgx---Miloš Karell---Ing Tomaš Gaal---Tomáš Hauser---
Ľubo Žubor/Gebula / --- Majo Pisoja /Konky family/---Žaneta Bachledova---Ján Sepesi---
Boris Bednar --- Ing.Slavo Strečanský---Nehrebecky Martin---Dušan Rajtik--- --- Heno Autner---Janko Ďuriš---Ing.Jan Prcin/janošik/---
Cyklomania.sk---Maťa Stoláriková/Saldi/---Palo Janoška---
CPK,Ľubo Dupkala/Tery/---Ľubica Bubniaková---Dzetkulic Martin---Lívia Hanesová---Ing.Jana Madaraszová---


Naposledy upravil alena zdravotacka dňa 07.07.2010 - 17:38:14, celkovo upravené 18 krát.

08.06.2010 - 19:41:18
00
Poslane ;)
Ked to Polo naskrtol v diskusii, hned som tusil, ze este dnes sa to da do pohybu. Dakujeme Alenka!
Prosim vsetkych, ktori maju znamych predajcov, aby ich oslovili a pokusili sa vybavit nejaku zlavu na novy bike. Navrhujem aby sme zbierali do urciteho datumu a potom dame tu vo vlakne hlasovat, aky model mu vyberieme.
Potrebujeme vediet (kto Jozka poznate):
- vysku postavy, pripadne aku velkost ramu ma teraz.
- ci jazdi HT alebo FULL

Mam k dspozicii aj nejake nove dresy, len neviem jeho velkost.
08.06.2010 - 20:01:56
00
Angel poslal tachometer, takže ak by Vás napadlo to isté, už neposielajte, jeden máme.
Dík Angel aj za podporu pre dobrú vec.
08.06.2010 - 20:07:59
00
Jožko má veľkosť "M"...chcel som mu minule dať nejaké moje staršie veci, ale ja nosím XL a v tom by sa utopil....myslel som oblečenie


Naposledy upravil 25spider dňa 08.06.2010 - 20:32:47, celkovo upravené 1 krát.

08.06.2010 - 20:30:36
00
Poslane ;)
Potrebujeme vediet (kto Jozka poznate):
- vysku postavy, pripadne aku velkost ramu ma teraz.
- ci jazdi HT alebo FULL
Mam k dspozicii aj nejake nove dresy, len neviem jeho velkost.


Podla fotky pri Latankovom clanku je zjavne, ze Jozko Orem je podobneho vzrastu, ako nas byvaly "priemer" cyklista. Odhadujem velkost ramu "M". Prispejem financne a ponukam vyuzitie zaujimavej zlavy pri nakupe biku znacky SCOTT.
08.06.2010 - 20:31:56
00
este by som chcel podotknut ze kazde euro pomoze, je jedno ci niekto posle 1€, 10€, 100€
a jednoznacne som za nakup niecoho a nie odovzdanie financii
08.06.2010 - 20:33:25
00
:y:


Naposledy upravil alena zdravotacka dňa 08.06.2010 - 20:46:24, celkovo upravené 1 krát.

08.06.2010 - 20:35:10
00
[quote=""]Súhlasím, kúpime " niečo" myslíme tým bicykel, prípadne ďaľšie doplnky ak vyjdu. O tom rozhodneme viacerí. Značku a technické veci nechávam na iných, ja sa do toho nerozumiem.Ja tu budem od managovania.
08.06.2010 - 20:38:23
00
:cash: :clap:
08.06.2010 - 20:39:51
00
Do hlasovania dame take bajky, na ktore nam ponuknu zlavu.
Takze ako prva znacka je tu SCOTT ...vdaka lakko! :y:
08.06.2010 - 20:41:43
00
a da sa prispiet aj menej? pretoze napriklad teraz mam v penazenke 7€ a z toho este musim zaplatit skolse fotky takze tak nejako :sweat:
08.06.2010 - 20:49:18
00
a este: neni lepsie mu potom povedat ze mate pre neho peniaze a ist s nim vybrat bike? bo nikdy neviete koli dajakej prkotine mut o nesadne a to by bolo potom smutne
08.06.2010 - 20:50:42
00
s bajkom by som ratal na poslednom mieste, a ak to budu naozaj na najeky komplet bike tak by som mu dal nejaku poukazku v nejakej predajni a pojde si ho vybrat sam (samozrejme bez vymeny za financie), myslim ze vhodny XC bajk sa da najst u kazdeho vyrobcu
08.06.2010 - 20:55:26
00
O akých bajkoch sa budeme rozprávať zistíme asi až vtedy, keď budeme vedieť, koľko sa vyzbieralo.
A tak isto, bude potrebná nejaká súčinnosť s niekym, kto ho poznám, inak bike nemusí sadnúť.
08.06.2010 - 20:59:06
00
pri HT rámoch je to v princípe úplne jedno dnes.. hlavové uhly sú rovnaké, geometria až na pár exemplárov tiež, akurát ovešanie komponentov je trochu iné a prípadne materiály rámov..
uvidíme ako to dopadne, ale poukážka je fajn varianta.. keby vyšlo "len" na komponenty aj tak super :) aspoň bude mať radosť zo skladania
08.06.2010 - 21:01:31
00
keyboard_arrow_up