2 alena : tak zatial ma nebolia ale co nebolo moze byt , ehm tieto parady sa natieraju na postihnute miesto alebo sa to je ? :oops:
inak tie hovedzie slachy atd , uz nie je riziko BSE ?
20.05.2009 - 07:37:51
00
tiez by som poprosil... Je vhodne uzivat napr. spomin. artrostop aj v mojom pripade:
2 tyzdne dozadu som "lahol" z biku, vs.koncatiny odrete. Po 4 dnoch mi vybral z lav.kolena 80 ml vody (mala oranz.farbu, mudr.vravel nieco o rozklade krvi :roll: ), no a o dva dni idem opat, bo uz mam koleno znova ako balon. V druhom kolene citim ostru bolest, ked ho napr.silnejsie zatazim pri chodzi, co sa pri probl.lav.kolena stava casto. Dakujem. :)
20.05.2009 - 08:16:25
00
tiez by som poprosil... Je vhodne uzivat napr. spomin. artrostop aj v mojom pripade:
2 tyzdne dozadu som "lahol" z biku, vs.koncatiny odrete. Po 4 dnoch mi vybral z lav.kolena 80 ml vody (mala oranz.farbu, mudr.vravel nieco o rozklade krvi :roll: ), no a o dva dni idem opat, bo uz mam koleno znova ako balon. V druhom kolene citim ostru bolest, ked ho napr.silnejsie zatazim pri chodzi, co sa pri probl.lav.kolena stava casto. Dakujem. :)


v tvojom pripade sa skor ta voda vytvorila nasledkom padu....a kedze si potom extremne zatazoval druhu nohu predpokladam ze sa spravila sa voda aj v nej....tak to bolo aj u mna,po namahe /1 tyzden/ na jednu nohu mi opuchla aj druha. Lenže u mna všetko začalo vdaka začinajucej artroze ,ktoru može človek kludne dostat už aj v 30-tke /volakedy davno toto bola choroba starcov/ čo je podstatne,klbnu výživu by mal brať každy kto namaha klby-bikuje,beha...atd. pretože klby sa opotrebovavaju a telo si ich nedokáže tak rýchlo regenerovať.treba tomu pomáhať. ak teda nechces aby ti doktor do kolena pichal hyaluronove injekcie,ktore bolia ako svina svinska, a ktore sluzia na obnovu chrupavky, tak aspon 2 krat do roka tlač do seba Artrostop alebo iny výživový klbny preparat. Tie lieky nemajú žiadne vedlajšie učinky a ich najvačšou zložkou sú výťažky z morských živočíchov... a nečakaj učinok ale hned.ich učinok sa prejavi zhruba az za 4 mesiace....hold chrupavka a casti klbov sa obnovuju poooomalyyyy .kto chce vidiet ako vyzera take koleno plne vody tak nech sa páči. vlavo koleno plne vody,vpravo koleno s vodou ale uz nie v takom rozsahu..... :mrgreen: :mrgreen:


Naposledy upravil sasovcan dňa 20.05.2009 - 21:38:42, celkovo upravené 1 krát.

20.05.2009 - 10:26:56
00
Sasovčan, sama by som to lepšie nenapísala.
20.05.2009 - 21:09:37
00
A to je zdravoťáčka :lol:
20.05.2009 - 21:24:45
00
A to je zdravoťáčka :lol:




Tak, tak



Sasovčan, teda tie nohy máš pôvabné. Pomaly začínam strácať svoj komplex.
20.05.2009 - 21:39:39
00
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A čo hovoríš na tieto :lol: Určite máš krajšie a menej chlpaté :P :P :P

Prílohy:

02..jpg
02..jpg 220.62 KiB thumb_up0thumb_down

20.05.2009 - 21:59:15
00
Mne vodu z kolena vyberali 2 x v živote. Vyvrtol som si koleno na futbale. Prvý raz mi vytiahli nejak pol deci, druhý raz menej. Odvtedy už to koleno nie je 100% a preto som vlastne skončil s futbalom.
A čo sa týka tej kĺbovej výživy, má vážne zmysel ju užívať. Aké má účinky a ktorú by ste mi odporučili?
20.05.2009 - 22:04:18
00
ja som jedol tusim sa to volalo condrosulf ci tak dako...neviem ci to hadzat do jedneho vreca s artrostopom ale pomohlo
20.05.2009 - 22:08:46
00
No pridám aj ja svoje kolienka: bežne nič ale sú obdobia, kedy je problém čo i len zdvihnúť nohu z postele... čas od času je cítiť nejaké divné vŕzganie v pravom kolene...

A ďalší problém sú lýtka v poslednej dobe na bike veľa času nemám no lýtka bolia a bolia ako keby som na biku sedel celé dni non stop...

Dá sa s tým niečo robiť ??? alebo to treba celé vymeniť??? :roll:
20.05.2009 - 22:12:41
00
tak ja som skušal Condrosulf, Arthrostop,Artryn, asi najviac sa mi osvedčil Arthrostop. Hlavne ma na lieku zaujimaju tieto udaje: glukosamín sulfát,Chondroitin sulfát,-to je zaklad výživy klbu a cim viac miligramov balenie obsahuje tym lepšie,dalej ma v baleni zaujima ci to obsahuje napr vapnik, a nejake tie vitaminy ktore posobia antioxidačne.A vyborna vec je aj žraločia chrupavka. aj tu som si daval. Pri dlhodobom užívaní týchto preparátikov sa mne osobne obcasne klbne bolesti znizili asi o 70 percent. Uz mavam problemy hlavne v zime,ale to aj preto lebo vtedy sa aj menej pohybujem. Bikovanie doplnam aj plavaním,tiež výborne pomaha. Primeraným športovaním sa v tele obnovuje kostná a svalová hmota a užívaním pomocných prostriedkov sa klby efektivne vyživuju.Predlžuje sa ich životnosť. a všetko to spolu suvisi a zapada do seba-ak bude kostna hmota,bude aj chrupavka z výživou lepšie fungovať a svalstvo vytvorene primeranym športom spevni celu vazbu klbov... Lebo zhruba 80 percent klbov sa vam pocas života opotrebuje.To je fakt. A vela ludi si mysli že: no teraz ja chcem byť zdravý a idem behať.....behanie je šport pre ludí ktorí majú fakt klby v 100 percentnom stave,čo je aj geneticky dané. človek z osteoporozou,artrozou behať nemože,lebo si tie vrzgajuce kolena zhumpluje ešte viac. Absolutna jednotka v športe je plavanie,pretože pri nom sa klby namahaju minimalne. Ale aj bicyklovanie-ale zase nie take ze si dam tažší prevod a idem do toho najvačšieho kopca....bikovanie je v podstate zdravšie ako chodza.ale zase platí -primerane. Nie sa chrtiť a dupať silou mocou do kopca. :mrgreen:
20.05.2009 - 23:35:06
00
Poobede sem hodím porovnanie preparátov kĺbnej výživy, cenové, aj podľa účinných látok a skúsime vyselektovať ten najvhodnejší.
21.05.2009 - 05:49:08
00
A ďalší problém sú lýtka v poslednej dobe na bike veľa času nemám no lýtka bolia a bolia ako keby som na biku sedel celé dni non stop...


...neskúsiš magnézium a masáž? Mne pomohlo...
21.05.2009 - 08:28:55
00
Skuste pohladat tuto temu na http://www.bike-forum.cz vrcholila ak sa nemylim kedysi pred rokom. Najviac sa mi pacil jeden zo zaverov, ze to iste dosiahnes castym pojedanim huspeniny. Dolezite je aby si preparaty ci huspeninu pozival hlavne v obdobi rastu. Potom uz je ucinok vraj dost diskutovatelny. Jeden z najefektivnejsich parametrov preparatov je ten ekonomicky. Samozrejme pre predajcu. Ak tu ma niekto kvalifikovany nazor, celkom rad si ho precitam.
21.05.2009 - 09:53:43
00
Mne ortoped odporucil CONDROSULF 800 + colafit. Pri cyklisike som pocitoval vrzganie a pichanie v kolene po 2mesacnom uzivani koleno ako nove :)
21.05.2009 - 12:21:13
00
keyboard_arrow_up