:party: :lol:
03.07.2013 - 13:32:39
00
Roflexovi asi stále nedošlo, že jeho názory, respektíve vyjadrenia sú úplne scestné.
Neoverené fakty, napríklad SZC a Kulhavý,
Ponižovanie všetkých okrem seba.
Bohužiaľ Roflex, ponižuješ aj Slovensko, no prosím, povedz (napíš) kto má ísť na tie MS sveta, keď nie Juhásové... ďalej píšeš, že to "hanba" že skončili "na chvoste".
Tak po prvé, neboli ani zďaleka na chvoste!
Po druhé je lepšie skončiť v 2/3 pre štartového poľa ako nemať žiadnu účasť sloveniek v elitnej kategórii.
Po tretie, už len prejsť tú trať je brutálne náročné, dnes som mal výklad na mape, som pozeral..... (rád by som si s tebou prešiel aspoň nejaký "dedinský" maratón)

Najviac ma trápi, že tu urážaš baby, ktoré sa tam dostali zaslúžene, splnili viac, ako očakávali, znehodnocuješ ich výkony, znehodnocuješ Slovensko a v poslednom rade mi je ľúto teba, lebo sa prezentuješ v naozaj negatívnom svetle.
Ja mám 18, ber to tak, že ti to píšem ako rovnocenný, zamysli sa cez noc nad tým, čo si popísal a do zajtra sa ospravedlň, myslím si, že to tu viacerí ocenia. Lebo takto ukazuješ, aký si Ty "slaboch" a meno Rastislav Števček bude poškodené ;-) A ver tomu, že tí ľudia, čo ti tu píšu, vedia veľa ;)
03.07.2013 - 21:40:01
00
nemam sa preco ospravedlnovat, kedze som pisal svoje nazory a hole fakty, bohuzial, ked sa to niekomu nepaci, moja vec to rozhodne nie je :) a to, ci ma niekto z fora bude niekde ohovarat ma trapi asi tak ako, ci bude na dubravke pieskovisko, alebo asfaltove parkovisko... :rofl:
03.07.2013 - 22:55:07
00
nemam sa preco ospravedlnovat, kedze som pisal svoje nazory a hole fakty, bohuzial, ked sa to niekomu nepaci, moja vec to rozhodne nie je :) a to, ci ma niekto z fora bude niekde ohovarat ma trapi asi tak ako, ci bude na dubravke pieskovisko, alebo asfaltove parkovisko... :rofl:


Názory si písal, ale holé fakty ani z ďaleka, neviem, ako si na to došiel.
Nechcel som to písať, ale si naozaj tak hlúpi, že nevieš počkať do rána a naozaj si premyslieť, čo si napísať? Ty odpíšeš hneď.... bez rozmyslu - najväčšia hlúposť dnešných ľudí, ty si toho holým dôkazom!
Ohovárať ťa nebude nik, ale ty sa budeš hanbiť, ak ťa na pretekoch oslovím "Rastislav Števček ja som dynatom" a navrhnem ti, že sa stretneme s Juhasovými, som zvedavý, ako na to zareaguješ ;)
Doplnenie:
ked sa to niekomu nepaci, moja vec to rozhodne nie je

Niekomu nepáči?? To nie je otázka nepáčenia, ale otázka toho, že nepíšeš pravdu a to je problém. A poviem to tvojou rečou "Nepáči sa to nie niekomu, ale všetkým" ;)
03.07.2013 - 23:11:41
00
ze nepisem pravdu ? juhasove nestacia na svetovu spicku ani keby sa vyzmykali do poslednej kvapky, co je holy fakt!, nikdy nedosiahnu uroven uz len takej mladej Jolandy Neff, kdezto este na Grun-Ritu... toto nevyvratis, ani keby si sa podoubkoval...
03.07.2013 - 23:17:23
00
ze nepisem pravdu ? juhasove nestacia na svetovu spicku ani keby sa vyzmykali do poslednej kvapky, co je holy fakt!, nikdy nedosiahnu uroven uz len takej mladej Jolandy Neff, kdezto este na Grun-Ritu... toto nevyvratis, ani keby si sa podoubkoval...


Bože :-D , veď sám si písal, že ostatné baby sú profesionálky a naše Juhásové sú amatérky, tak čo očakávaš, že vyhrajú? Nechápem, prečo riešiš stále to isté dookola.
Jolanda Neff je talent, pozri si, ako jazdí v elite na SP XCO.
Pre doplnenie, Juhásové jazdia myslím len tretiu sezónu. ;) Pekné pre Slovensko, že tam vôbec boli, zajazdili slušne (už to tu bolo spomenuté) a viem to ohodnotiť, lebo som štartoval na SP XCO 2x aj raz na ME v Junioroch (sám som bol šťastný, že som sa tam vôbec dostal a bol v repre, nikdy to nebol môj plán a preto viem, aké sú baby šťastné a ty im to takto doj*beš), poviem ti, že je tu úplný HARD samozrejme som zajazdil horšie, ako ony pomer umiestnenie/počet štartujúcich. Preto som si dovolil ti niečo napísať, lebo narozdiel od teba som niečo podobné zažil a nesedel len za NB a kritizoval. A radšej nepíš nič, lebo ti pošlem SS.
03.07.2013 - 23:38:01
00
co, ze je talent, vy beriete juhasove na slovensku ako polobohyne, tak treba porovnavat so seberovnymi nie ;) no a ona je tiez len po skole, vyhrala juniorky, cize sa musela aj ucit popri treningu a dosahuje neporovnatelne vysledky
a na toto, ze pekne pre slovensko, ze tam sli, ja som napisal, najskor si precitaj moje spravy a potom sa pridaj ku stadu, ze to beriem, ze vyuzili svoju sancu na pekny vikend pochytat atmosferu, nikto tam odnich ani nic necakal
03.07.2013 - 23:45:09
00
myslím si,že každý má právo na názor bez ohľadu na to či sa to niekomu páči...
04.07.2013 - 07:10:23
00
ze nepisem pravdu ? juhasove nestacia na svetovu spicku ani keby sa vyzmykali do poslednej kvapky, co je holy fakt!, nikdy nedosiahnu uroven uz len takej mladej Jolandy Neff, kdezto este na Grun-Ritu... toto nevyvratis, ani keby si sa podoubkoval...


Trosku to obratim a spytam sa ta, ako hodnotis vykon Michala Lamiho? Mas pocit, ze tam nemal tiez ist? Pred dvomi, ci tromi rokmi sa umiestnil tiez okolo 40. miesta. Ked som videl vtedy ten vysledok, povedal som si, ze tak to je parada skoncit okolo styridsiateho miesta na svete. Vtedy by si to tiez hodnotil podobnym sposobom ako teraz hodnotis sestry Juhasove? Porovnavas tu Juhasove a Neff. Jedno musis pochopit, ze vzdy bude niekto lepsi a niekto slabsi. Ja keby som trenoval poctivo cely rok a Lami by jazdil raz do tyzdna, tak aj tak by som na neho nemal. :)
04.07.2013 - 07:43:59
00
ono je aj veľký rozdiel keď niekto začne jazdiť v 5 a niekto 25 rokoch.
je úplne iná xc scéna vo švajci a u nás a taktiež základňa...
u nás po Ilavskej v podstate nikto.
04.07.2013 - 08:06:27
00
Trosku to obratim a spytam sa ta, ako hodnotis vykon Michala Lamiho? Mas pocit, ze tam nemal tiez ist? Pred dvomi, ci tromi rokmi sa umiestnil tiez okolo 40. miesta. Ked som videl vtedy ten vysledok, povedal som si, ze tak to je parada skoncit okolo styridsiateho miesta na svete. Vtedy by si to tiez hodnotil podobnym sposobom ako teraz hodnotis sestry Juhasove? Porovnavas tu Juhasove a Neff. Jedno musis pochopit, ze vzdy bude niekto lepsi a niekto slabsi. Ja keby som trenoval poctivo cely rok a Lami by jazdil raz do tyzdna, tak aj tak by som na neho nemal. :)

asi myslis rok 2009, :!: pozor, skoncit 39 zo 130 muzov so stratou nejakych 30 minut na Roela! :!: , u ktorych je to tempo este viac zabijacke ako u zien je teda vyborny vysledok!, ale skoncit 49 zo 60 so stratou hodiny a pol/tristvrte je chvost, zial, ale je to tak
ano, suhlasim s trikim, ze v tom rozdiel je, ale poradim precitat moje spravy vsetkym, co sa pridali do stada, ze som povedal, ze na slovensku u zien, najma v MTB UŽ ziadna konkurencia nie je, preto sa tam dostali pomerne lahko a presli z plytkej vody do hlbokej, co sa hned aj ukazalo
04.07.2013 - 11:31:00
00
Roflex, skús si prečítať toto - http://bikeboard.at/Board/MTB-Marathon-WM-Kirchberg-th183658 , najmä to čo napísali ženy po pretekoch, aby si si spravil predstavu o náročnosti tej trate...

"Ich fühle mich wie eine 85-Jährige."
Lisi Osl, am Tag danach

stratiť hodinu a pol nie je žiadna hanba, nech už je konkurencia na Slovensku aká je...ešte jeden príklad za všetky...ZOH Vancouver...naše baby si vybojovali účasť v hokeji a skončili úplne posledné, pričom USA a Kanada sú úplne inde...tiež sú to všetky amatérky (možno Jana Kapustová vtedy bola "profi", lebo hrala v Rusku)...načo sa tam potom trepali? a pritom kritériá stanovilo dokonca IIHF, čiže nie náš SZLH...jednoducho musíš pochopiť, že výkonnostné rozdiely sú medzi ženami ďaleko väčšie a výsledky nepadajú z neba, niekedy treba ten talent nahradiť tvrdým tréningom a čo ty vieš čo bude o 10 rokov...však koľko rokov má Gunn-Rita?
04.07.2013 - 12:28:55
00
opakujem sa hadam uz stykrat, nikto tam odnich nic necakal, isli tam na vylet ako aj nase hokejistky a zial aj nase biatlonistky, ktore koncia pravidelne posledne, alebo v poslednej 10tke, okrem dvoch, takze to je nasa uloha a bude to nasou ulohou este mooc moc rokov, kym sa nenaleju peniaze do sportu, aby sa vybudovala slusna zakladna
a btw co bude o 10 rokov ? asi ani nic, nemozeme od nich cakat, ze sa umiestnia v prvej 10tke, to je dosti scifi
04.07.2013 - 12:43:26
00
no tak to aby si si hľadal lepšiu krajinu na bývanie, najlepšie ten Švajc, tam nebude čo kritizovať... :)
04.07.2013 - 13:44:56
00
no zdá sa, že táto dabeta ozaj nemá zmysel a dokonca ani koniec,
"junáčik" (dovoľujem si použiť cudzie označenie)
tvrdo prestrelil, už to možno aj trošku pochopil, ale jeho vlastné (ešte stále detské)
ego mu nedovoluje to priznať
(že nemusí existovať len jedna a zhodou okolností len tá JEHO pravda)
ale máme pred sebou isto iste (jeho) skvelú MTB budúcnosť,
niekto, nemenovaný naleje do športu, peniaze, on sa ich "zmocní" a potom svetová špička tras sa
(len škoda, že nie je zároveň aj žena) :-)
a zároveń je to aj jediné šťastie pre Juhasky
:clap:
04.07.2013 - 15:13:00
00
keyboard_arrow_up