Maratón Medzihorím - Memoriál Radovana Kaufmana

23.04.2011
2. kolo - Cyklomaratónska séria
2. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Partizánske - Malé Bielice (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
andrej25CraObsFlinkerftakopyskGreywolficemanivodrnojakub023jasopetoJezusjurajko1975kalcokrtko333kubasLubiklubos73Manusmartin190martinantoni13matotopemibajkmilsuMiMiNomipo13mirec33miro80mishoxmismesmysteryoborPa3kPipikovicR-u-d-erichardleromanesromanxRoskotigeragontmaxunigenavankesVladko1vulpeculayojo
či bezchybná neviem ale myslím že nejaké mušiská mala
23.04.2011 - 16:38:24
00
Pisal som "za mna". ;) Ja nemam co vytknut.
23.04.2011 - 17:12:07
00
t-max 3., romanx 5...Tomáš V. 1. v juniorke..pekne ;)

hmmm a na 26-tke ako obvykle samí "rekreanti" :tmi:

http://www.vos-tpk.sk/2011/partizanske_11.pdf
23.04.2011 - 17:56:36
00
:clap: len troška divne vyzerá ten 21 minútový odstup :)
23.04.2011 - 18:36:38
00
hmmm a na 26-tke ako obvykle samí "rekreanti" :tmi:


Keďže som sa minulý rok zo zdravotných dôvodom a kvôli častým výpadkov v tréningu stretával s takýmito "rekreantmi" veľmi často, som na jednej strane rád, že sa im túto sezónu poväčšinou vyhnem, ale na druhej ma neteší, že schopnosť čítať propozície a pochopiť o čom táto kategória je sa neposunula ani o krok dopredu :worried: ...
23.04.2011 - 19:22:13
00
mne sa veľmi páčila trať aj keď to značenie nebolo určite 100% , rýchla jazdivá, pekné zjazdy - tiež chválim označenie nebezpečných kameňov v jednej pasáži aj keď takých a neoznačených pasáží bolo viac. Takéto pekné a podarené veci ale človek rýchlo zabudne keď vletí na hlavnú cestu bez regulovčíka a ide 25km úúúúplne bez vody lebo namiesto troch občerstvovačiek sú zrazu iba dve, na tomto treba určite zapracovať lebo inak je to celkom pekná akcia. Inak gratulujem Tomášovi k bedni, asi preto sa tak usmieval keď som sa pýtal koľko mi naložil :D

Fotos hír: http://math0s.rajce.idnes.cz/23.4_2011_Maraton_Medzihorim_Partizanske/
23.04.2011 - 19:45:56
00
tak teraz moj pohlad:
-trat: super
-sprcha: super
-jedlo bolo jedle
-znacenie: nedostatocne (najskor sam-vratil som sa na razcestie a dobehli ma Tmaxom s Jarom Buchtikom, neskor sme zliezli z trate vsetci).
A vrchol vsetkeho bolo, ked mi tito dvaja trosku usli tesne pred cielom v dosledku poklesu vykonu (nemal som vodu od cca. 59km - KDE WTF BOLA TA 3 OBCERSTVOVACKA!!!!!!!) a regulovcik mi v zjazde na asfaltke ciastocne zatarasil cestu a poslal ma do 3 kola!. Sam som pochyboval ci je to ok, ale myslel som, ze na dalsej odbocke nas poslu dole. Neposlali. Takisto dopadol jasopeto aj Tomas Legnavsky. Jaso to strihol do ciela pri zahradkach o hodny kus dalej, Tomas si to odkrutil ako ja: +3 kolo a celkovo 88,1km a 2454m vyskovych. Myslel som, ze zgegnem od smadu, isiel som takmer 30 km bez vody. Ked som minal jezusa, tak mi dal lognut z flasky (velika vdaka :bow: ). Regulovcik si nas poplietol s pomalsimi z dlhej (davali sme im 1 kolo) :fubar:
Kedze som podal protest (jasopeto tiez) a organizatori uz z trate vedeli, ze nas poslali o 1 kolo viac (od regulovcika a motorkara), tak nam bolo vyhovene a na zaklade realneho umiestnenia pred predmetnou odbockou (cca. 5 km do ciela) nam upravili celkove poradie.
Celkovo som bol z tohto oranizatorskeho faux paux znechuteny a pokazilo mi to dojem z pretekov.
Pre buducnost odporucam organizatorovi zaviest podobny system ako na Horalovi, t.j. naramok pri prejazde urcitym checkpointom. Regulovcik potom bude vediet kam ma koho poslat. Alebo upravit trat.
Dakujem vsetkym, ktori to precitali az sem a dufam, ze uz podobnu "story" nezazijem.

Edit: - gratulujem tmaxovi k bedni a dakujem zaroven organizatorovi za snahu riesit a nakoniec aj za spravodlive riesenie vzniknutej situacie :bow: .


Naposledy upravil romanx dňa 23.04.2011 - 20:42:09, celkovo upravené 2 krát.

23.04.2011 - 20:00:16
00
Ja som nenáročný jedinec, "improvizačné" značenie - beriem, neoznačenie niektorých dosť kritických a nebezpečných miest výkričníkom - no neviem, mohli ste dať... Čo ma však totálne dostalo, bola 3. občerstvovačka - buď sublimovala alebo bola dômyselne ukrytá, lebo som na ňu teda nenatrafil. A po tých skoro 20-tich km bez pitia sa mi nezjavila ani ako saharská fatamorgána. Možno som niekde spravil chybu, zle som hľadal... A keď už nebola, aspoň v cieli mohlo byť viac pitia. O rok pôjdem asi s nejakým radarom. :lol: Trať sa mi páčila, hoci som do cca polovice 1. okruhu nadával - samá zvážnica. :tmi: Ale potom prišlo vyžitie. :P
23.04.2011 - 20:13:38
00
hmmm a na 26-tke ako obvykle samí "rekreanti"

..tak to tazko, vacsina tam boli chrti :tmi: bolo to podobne ako keby dospelak so slusnym futbalovym umenim hral v partii malych deciek a tie sa potom poriadne ani k lopte nedostanu. Nuz ale co uz :x

Vrchol vsetkeho bolo, ked som na 8-om km chytil konar do kolesa a ohol patku s prehadzovackou. Zvysok trate mi to poriadne neradilo a preskakovalo a jeden mudrlant mi pri obiehani zahlasil: "ty ale davas tomu bicyklu!" .....nuz fakt vtipnééééééé :D


Naposledy upravil Hosť dňa 23.04.2011 - 20:45:18, celkovo upravené 1 krát.

23.04.2011 - 20:25:57
00
angel ty si asi jediný kto ma nepochopil :P
23.04.2011 - 20:27:44
00
ale pochopil....len som si neodpustil rypnut ;)
23.04.2011 - 20:36:05
00
Vrchol vsetkeho bolo, ked som na 8-om km chytil konar do kolesa a ohol patku s prehadzovackou. Zvysok trate mi to poriadne neradilo a preskakovalo a jeden mudrlant mi pri obiehani zahlasil: "ty ale davas tomu bicyklu!" .....nuz fakt vtipnééééééé :puke:

tymto ta ten mudrlant pozdravuje - mas nosit nahradnu... 8)

kratka trasa pre mna uplna parada (az na 2 defekty ale to je moja chyba)
23.04.2011 - 20:38:27
00
skôr si ma rozosmial :lol: ale nevadí...inak ako sa má Jožko Orem, akosi sa po ňom zľahla zem :P
23.04.2011 - 20:41:09
00
stax:
aj tak by som ju nevedel vymenit ;)
bolo ti odpustene 8)

katko:
no ten tiez...prehupol sa do dalsej kategorie a vraj je tam viac dobrych, na ktorych nema ....a bez bedne to vraj nie je ono ...ach :tmi:
23.04.2011 - 20:41:37
00
Ja na 26 km defekt jak sviňa (ani slime duša nepomohla - rozj... som aj plášť o riadny šuter v tej šotoline) potom to už bolo pre mňa viac ako deprimujúce asi 10-15 km ani predomnou a ani zamnou nikoho ;( potom som to dotiahol na tú peknú babu z KCK Oslany a už to šlo - pretekári pribúdali - a keď sa to premiešalo s 50tkármi už sa mi šlo úplne super :y:

Mladý to vytiahol na krásne 64 miesto medzi K1 :y: a som rád, že to došiel (hádzal aj tigra - 2x)

Inak super počasie aj trať :y:



PS: nemáte niekto fotky? Ja som urobil len túto jednu :(

Prílohy:

1.jpg
1.jpg 109.69 KiB thumb_up0thumb_down

23.04.2011 - 20:51:49
00
keyboard_arrow_up