Jj, je to fajn shop .. zrejme vela robi ked majitela su aktivni bajkeri :y:
10.08.2010 - 13:34:38
00
Diskusia z poslednych par dni, ktora nemala nic spolocne s touto temou, bola presunuta do pieskoviska, kam patri. Prosim uz to tu neriesit.

Vas administator pokec.sk
02.09.2010 - 20:36:13
00
podla mna mala s touto temou spolocne vela
02.09.2010 - 21:43:38
00
Nespokojny zakaznik vyjadri svoj nazor na dany obchod, na zaklade nespokojneho prispevku niekto z daneho obchodu odpoveda a potom to administrator oznaci za nepodstatne informacie k teme.
Dakujem administratorovi za prehladnu temu bez prispevkov :puke:
Niekto je z toho dazdu v Londone uz asi mimo.
02.09.2010 - 22:39:43
00
toho dazda je momentalne viac na Slovensku. Cela diskusia je presunuta, ako som napisal, ak mas zaujem, precitaj si ju, takisto to moze spravit hocikto, koho to zaujima. 10 stran urazok a vulgarizmov nepovazujem za prispevky k teme a nikto, kto si bude chciet precitat nieco o BMBike na to zvedavy nebude.
02.09.2010 - 22:48:42
00
úvodný názor bol názor, ale to čo sa rozpútalo potom už bolo mimo..
02.09.2010 - 22:49:37
00
Ten úvodný názor obsahoval zbytočné vulgarizmy, ktoré to celé v podstate rozpútali.
:n:
02.09.2010 - 23:02:31
00
som "byvaly" wwwmtbikersk

bohuzial, admin moje konto zablokoval, vraj z dovodu asociacii a ze som nicim konstruktivnym neprispel

admin:

1) kvoli asociaciam si mi kludne mohol napisat spravu a po spolocnej dohode si mi mohol zmenit nick na iny (nemam s tym ziadny problem)
2) pokial mas pocit, ze kritika (konkretna) servisu nie je nicim kostruktivna - tak potom o com je toto forum, kde si nemoze clovek dovolit napisat aj negativny nazor na nieco

P.S. so zmazanim mojho nicku si samozrejme zmazal vsetky moje prispevky o co ti asi v prvom rade islo - chapem ze predajna na ktoru som vzniesol kritiku plati na tejto stranky bannery ai je pre teba finacne vyhodnejsie zmazat negativnu reklamu, z ktorej nemas nic

nehnevaj sa na mna ale toto je uplne ucelova CENZURA :n: :n: :n:

tymto pre mna nazory na tomto fore na jednotlive obchody straca na akejkolvek relevantnosti, nakolko vidim ako rychlo dokaze byt negativny nazor odstraneny

na to ako si vyriesil cele toto vlakno nech si urobia nazor ostatny prispievatelia (sorry inac cicina ala imbus c. 2 tiez nie je konstruktivna ale tu si nezmazal - tom som rad lebo som sa nej fakt nasmial)

dufam, ze tento moj prispevok tu vydrzi aspon hodinu :D
03.09.2010 - 12:00:10
00
mtbfahrer:

v prvom rade, uznavam, ze som ti mohol napisat a poziadat ta o zmenu nicku, pripadne ti ho zmenit sam. Ale vysvetlim, preco som to tak spravil.

Ako isto vies (alebo ti ini potvrdia), do fora skoro vobec nezasahujem, nechavam to na moderatoroch. Tuto temu by som si ani nevsimol, keby som nedostal email od angelsmyway a dalsieho uzivatela fora, upozornujuceho na to, co sa deje. Narychlo som si nasiel prispevok, ktory sposobil 10 stran balastu (tvoj prispevok), a zacal som ich citat. Tvoj prispevok bol copy-paste skopirovany angelsmyway (bez citacie), tak som usudil, ze angelsmyway a wwwmtbikersk je jeden a ten isty clovek a kedze ani jeden nemal prispevky mimo temy o BMBike, predpokladal som, ze su to len ucelove nicky pre tuto temu. V tvojich prispevkoch boli vulgarizmy a neboli konstruktivne, to uznas. Navyse si si vybral nick, ktory by sa mohol asociovat s nazormi mtbiker.sk a to nie je v nikoho zaujme (nech su nazory hocijake). Preto bolo tvoje konto zmazane. Zostatok diskusie bol presunuty inde, to uz vies.

Toto forum je otvorene, ale ma svoje pravidla a zasady: announces/forum-mtbiker-sk-pravidla-diskusneho-fora-t11356.html. Tvoj prispevok bol zmazany podla pravidiel, s ktorymi si suhlasil, ked si sa registroval.

PS: tvoj prispevok je v pieskovisku ako prvy prispevok, pre referenciu.
03.09.2010 - 15:08:16
00
mtbfahrer:

v prvom rade, uznavam, ze som ti mohol napisat a poziadat ta o zmenu nicku, pripadne ti ho zmenit sam. Ale vysvetlim, preco som to tak spravil.

Ako isto vies (alebo ti ini potvrdia), do fora skoro vobec nezasahujem, nechavam to na moderatoroch. Tuto temu by som si ani nevsimol, keby som nedostal email od angelsmyway a dalsieho uzivatela fora, upozornujuceho na to, co sa deje. Narychlo som si nasiel prispevok, ktory sposobil 10 stran balastu (tvoj prispevok), a zacal som ich citat. Tvoj prispevok bol copy-paste skopirovany angelsmyway (bez citacie), tak som usudil, ze angelsmyway a wwwmtbikersk je jeden a ten isty clovek a kedze ani jeden nemal prispevky mimo temy o BMBike, predpokladal som, ze su to len ucelove nicky pre tuto temu. V tvojich prispevkoch boli vulgarizmy a neboli konstruktivne, to uznas. Navyse si si vybral nick, ktory by sa mohol asociovat s nazormi mtbiker.sk a to nie je v nikoho zaujme (nech su nazory hocijake). Preto bolo tvoje konto zmazane. Zostatok diskusie bol presunuty inde, to uz vies.

Toto forum je otvorene, ale ma svoje pravidla a zasady: announces/forum-mtbiker-sk-pravidla-diskusneho-fora-t11356.html. Tvoj prispevok bol zmazany podla pravidiel, s ktorymi si suhlasil, ked si sa registroval.

PS: tvoj prispevok je v pieskovisku ako prvy prispevok, pre referenciu.


1) skoda ze si mi nenapisal na tu zmenu nicku
2) podla prihlasovacej IP si mohol zistit ze ja a "angel" nie sme ta ista osoba, navyse bol som registrovany nejake 4 mesiace (kvoli inzercii) do for vacsinou neprispievam
3) schvalne som si dal do vyhladavania vsetky "vulgarizmy" ktore som pouzil pri mojom prispevku - na kazde slovo som nasiel niekolko stran vysledkov (pri jednom len jednu stranu) - takze taketo vysvetlenie moc neberiem
4) "angel" ta prosil o zmazanie lebo to prepiskol a obaval sa, ze sa to donesie jeho sefovi
5) to ze moj nazor sposobil 10 stran balastu - ten bol na 99% k "angelovi" a jeho vyjadreniam, na moju kritiku reagovalo len zopar ludi
6) neviem ako si predstavujes konstruktivnu kritiku, vo svojich prispevkoch som popisal shop, zavadu, dobu servisu, cenu servisu
7) som rad, ze sa diskutujuci minimalne dozvedeli o kvalitach jedneho "predavaca"


P.S ked uz maju platit pravidla (vulgarizmy) tak nech potom platia pre vsetky prispevky
03.09.2010 - 16:22:56
00
Súhlasím len s tým poslendým riadkom.

Bod 3 ... na kontrolovanie vulgarizmov a trestanie za to sú tu moderátori, červo je administrátor. Avšak pri riešení tohto problému zasiahol a spravil to čo spravil v súlade s pravidlami. Nemôžeš ukazovať na ostatných a písať, že veď aj oni píšu tak a nič z toho nemajú. Ani keď Ťa namerajú policajti a prekročíš rýchlosť, nemôžeš sa obhajovať tým, že ostatní jazdili tiež rýchlejšie na inom úseku.

Treba sa pozrieť na vec z druhej stránky, keby bol Tvoj príspevok v súlade s pravidlami, nebol by zmazaný a pravdepodobne by nevznikol ani konflikt a ja by som tu teraz nemal čo písať. A presne pre toto tu pravidla sú.
Ľudia by sa mali naučiť hľadať chyby aj v sebe.

No a nemusíš tu teraz rozpisovať hlúposti ale máš ešte jednu šancu napísať objektívnu kritiku shopu v rámci pravidiel fóra a nik to tu nezmaže. ;)
03.09.2010 - 20:42:02
00
Keď ma naseriete, tak to tiež presuniem do pieskoviska.... :lol:
03.09.2010 - 21:36:53
00
vsetko do pieskoviska, na fore bude len jedna tema :D
03.09.2010 - 23:13:05
00
romanx :shake:
stacia pravidla nie? :lol:
03.09.2010 - 23:42:10
00
podla mna angel a mtbfahrer nebude jedna a tá ista osoba...angel písal stylom á la 12 rocne dieta a ten druhy zasa uplne inym, distingvovanejsim stylom...alebo potom je to jedna osoba, ale velmi schizofrenicka :lol:
04.09.2010 - 11:06:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up