peterg sila je to, co sa tu deje a nie to, co som napisal. to je iba realita. pre niekoho smutna a tazko sa cita, ale je na kazdom, ci bude klamat aj sam sebe alebo si naleje cisteho vina :)
donny nepaci sa ti moj realny pohlad? ok. nie je to pre mna ani podstatne. ale fotku si mohol naozaj o trochu zosvetlit :) chapem vsak, potreba pochvalit sa a pohladit si ego nazbieranymi palcami bola silnejsia ;) naco robit veci poriadne, to je straaasne namahave. polovicna robota je hitom nielen tohto leta :lol:
Bikejoring pekne zladene komponenty :) riedidlo byva zaludne. vycisti, ale ma tendenciu zltnut. butyl zase dost smrdi. lepsi je peroxid vodika. bud 10% alebo aj 30%. v poslednej dobe vsak pouzivam zubnu pastu na vlhku handricku. omotavky, tretry, biele bowdeny, sedlo, gumy na paky, biele botasky - vsetko krasne vycisti. mozes skusit :)
28.08.2014 - 13:32:35
00
dik za pochvalu :) bicykel už som tak zladený kúpil na inzerát, len som vymenil postupne plášte, podsedlovku (pôvodnú som stratil hneď na jednom z prvých výjazdov) dokúpil ešte jeden košík. ešte som k tomu dostal aj červeno čiernu omotávku, tak ju tam časom nahodím, tá by tam mala tiež pekne zapasovať. tú zubnú pastu niekedy skúsim, ale celkom dobrý by mal byť aj ten vyššie spomínaný cif, to tiež pekne čistí. čo sa týka toho riedidla, tak s ním musím bohužiaľ niekedy aj pracovať, takže som na neho dosť zvyknutý :D
28.08.2014 - 17:12:45
00
Je mi jedno, že nemám zarovnané plášte, že mám komín lebo mám skoliózu naj stupňa, že tam mám blikačku a držiak na kameru lebo som ich práve vtedy potreboval, že nie je reťaz na veľkom prevodníku, ale hlavne, že je to nekvalitná fotka /mal som aj lepšiu, ale tam neladila podlaha ku skrini/

No a ak by sa nedalo dostatočne zaostriť, tak je to Specialized Tarmac SL4/Shimano Dura Ace 7900/Fulcrum Racing Zero a nikto mi nezoberie nasledujúcimi komentármi to, že sa na ňom cítim ako Majka, Nibali, alebo Uráán - ale najdôležitejšie pre mňa je, že som si na ňom splnil svoje sny...



Zabudol si dodat ze dokaze zahrat nadherne melodie a je to skvely hudobny nastroj na dlhe vyjazdy :D :D Nibali a Uran mozno, ale s tym Majkom si to trosku prehnal :D :D
28.08.2014 - 17:23:14
00
Dovo, naozaj dosť ľudí ťa tu požiadalo o to, aby si sem do galérie dal svoj bike. Tvoja kritika tu veľa krát má hlavu a pätu, ale veľa krát mám pocit, že si akurát tak dobre zhúlený...
Teraz akože vážne, skús reagovať bez toho, aby si sem vsúval okolitej verejnosti báchorky o facebookových a pokecových táraninách, ale skús sa už konečne vyjadriť vecne. Nikto tu nepochybuje o tom, že si vášnivý cyklista, že o cyklistike vieš viac ako ktokoľvek tu na fore, proste že si asi naozaj borec.... Ale prečo toto všetko a sám seba zhadzuješ tým, že sa nedokážeš normálne odprezentovať. Ako človek, ako biker, ako niekto, kto sa aktívne dennodenne zapája do diskusií s ľudmi, ktorí s tým problém nemajú...
Nemáš ten pocit, že tu z tvojej strany nie je niečo v poriadku?
28.08.2014 - 22:13:06
01
dovo ved ja som skoro rovnako stary ako ty. tak ake decko?
ty tu vobec nerespektujes cudzie nazory, jediny spravny je vzdy len ten tvoj.
s tym odradzanim som myslel novacikov, nie starych clenov. novacik ked si precita tvoje kontraproduktivne komenty, tak sa vyserie na cele toto forum, nie este aby sem daval nejake fotky.
29.08.2014 - 00:02:48
00
tak konecne novy cestak CUBE + Shimano Ultegra Di2, vdaka TomasMen za spostredkovanie a Martinovi Dzurakovi zo http://www.strada-bikes.com/ za poskladanie.

Prílohy:

IMAG1589.jpg
IMAG1589.jpg 281.41 KiB thumb_up0thumb_down

IMAG1590.jpg
IMAG1590.jpg 304.44 KiB thumb_up0thumb_down

IMAG1591.jpg
IMAG1591.jpg 291.51 KiB thumb_up0thumb_down

IMAG1586.jpg
IMAG1586.jpg 336.11 KiB thumb_up1thumb_down

29.08.2014 - 08:06:10
010
iron.hide zjavne ti nedoslo, ze "decko" sa netykalo veku ;)
zase mi podsuvas nieco, co je zalozene iba na tvojom domyslani a uplne mimo reality. praveze respektujem. netolerujem vsak vyhovorky, ktore sa tu tak vehementne prezentuju. to naozaj odo mna nemozes chciet, preboha.
to je problem novacika. nemozem a ani nebudem niest zodpovednost predsa za cudzie chabe sebavedomie. ked ho dokaze odradit napr. moj koment, nech si to vyriesi sam so sebou. ak nevie ustat nezaujaty nazor, ktory sa nemusi pacit jemu, ale hlavne jeho egu a ktory moze byt iny, ako ocakava, nech hlada pricinu iba u seba. psychologia ma sice bavi, ale riesenie takehoto problemu je mimo internet a v normalnej ordinacii :)

Bikejoringcif, solvina, soda bikarbona, prasok na pranie, jadrove mydlo a pod. jedna kategoria, ktora tiez cisti slusne.
ked si kupoval kosik, rovnaky nemali alebo mali iba posledny kus? ;)

MartinLC87 super :y: dal si v pravom case ukazkovy priklad, ako vkusne poskladat cestak cez komponenty nielen vyzorovo, ale i znackami. ak to bola vyhradne tvoja snaha, prilbu dole. ak si nechal nieco na Martina Dzuraka, pochvala aj jemu :) vela peknych kilometrov :handshake:
29.08.2014 - 08:29:47
00
vdaka, vsetko som nechal na Tomasa a Martina..im patri vdaka..;)
29.08.2014 - 08:44:44
00
tunajsi pani skladaci sa mozu chodit k tvojim fotkam minimalne inspirovat a hlavne ucit :)
ak budes mat cas, chut a zavesil si uz fotky sem do Galerie, nebolo by na skodu preniest ich do profilu a vyplnit podrobnosti. pripadne ho aj odvazit. co ty na to? :)
29.08.2014 - 08:51:15
00
dovo taký ako tam bol, nemali a kupovať dva nové, keď tam jeden bol, mi prišlo zbytočné, ale bola to chyba, jednak to neladí, čo je druhoradé, ale v tom pôvodnom moc nedrží fľaša
29.08.2014 - 08:54:08
00
jasne, vsetko bude..ale teraz ho idem vyskusat na cesty..;)
29.08.2014 - 09:12:53
00
Prvá fotka po testovacom výjazde :) Radosť jazdiť a pozerať sa :inlove:

Prílohy:

WP_20140829_002.jpg
WP_20140829_002.jpg 333.18 KiB thumb_up0thumb_down

29.08.2014 - 12:52:34
011
Mm, tie posledné dva bicykle tu majú niečo do seba... :lol:
Veľmo pekné :)
29.08.2014 - 15:52:44
01
Fakt su krásne. :y:
Vitaj v rodine :) :) :)
29.08.2014 - 17:39:27
00
Dnes doskladany Scott Foil Team Issue Di2. Predstavec prosim bez pripomiernok, jeho dlzka (zatial 90 mm), sklon + -, a vyska od ramu bude predmetom skusania. Zajtra bude skusobna jazda. Vaha 7002 g. Na kolesach sa da usetrit cca 300g.

Prílohy:

Scott Foil Team Issue Di2.jpg
Scott Foil Team Issue Di2.jpg 307.01 KiB thumb_up0thumb_down

02.09.2014 - 21:25:21
015
keyboard_arrow_up