Semančik sa odsťahoval do Humpolce, Olejár odišiel pracovať na Záhorie- Nafta Gbely. Ešte nejaká otázka? hehe
Už aby odmrzlo bo mi z toho .ebe.
18.02.2009 - 22:09:19
00
... este k tomu som si kupil motorku a len na tej som sa vyvazal, zatial rekord 280km/h na kosickej dialnici (PO-KE 4 minuty) :))). ...
...daval som ziadost k polisom 6 krat, 6 krat zamietli....


ako nic ma do toho neni, ale jazdis na motorke 280km/h a chces byt policajt?
hmmm... este ze ta nezobrali
;)
18.02.2009 - 22:26:23
00
Nazdarek Strejdo ešte sem tam zablúdiš na slávny Prešovský velodrom?Ešte tam niečo ostalo?-či tam ešte furt Pavela valči jak sam vojak v polu...Ja to tam pametam ešte z čias ked tam boli ženy Ilavská,Barilová,Kománková,Holubková a cely manšaft juniorov,dorastencov,a žiačikov.No pametám aj na nejakých mužov Gaži,Bačenko,Kralovsky,žilka,Gavron super chlapik mechanik LUKY a ešte pametam aj šláfka nejaky ten zastupca Laja Pavelu-ktory sa tiež snažil...No škoda že už o nich nič nepočut,akurat viem že verny bajku ostal Peto Kralovsky občas ho viem stretnút na nejakom tom MTBmaratone...Boly to všetko super chalani.
18.02.2009 - 22:52:00
00
Nebol Gaži z Rožňavy? Lebo jedného som poznal, ten bol z Rožňavy, dokonca istú dobu robil aj trénera a myslel som si, že to bol jeho syn.

Semančík sa neodsťahoval do Humpolce, ale nejakú dobu býval v Bratislave... Mal veľmi švárnu sestru, ktorá mala jedinú chybu - nedala mi!
18.02.2009 - 23:07:00
00
Hmmm, veru uz nema kto trenovat, dnesna mladez velmi spohodlnela, nieto este narocnu cyklistiku, oni maximalne pred barak zapinkat si s loptou a to je vsetko. Lajo Pavela tam troni sam na cyklo stadione, ved ma dohodu s mestom, ze akonahle vypadne, velodrom sa zacne burat a na miesto neho tam ma stat 5 hviezdickovy hotel, spolu s tym, ze sa zbura aj zimny stadion. A namiesto mestskej haly bude vsesportove zariadenie.
Lenka Ilavska uci v Poprade slovencinu a telesnu, Alena Barillova ma cestovku so svojim muzom v Spisskej, Milan Slavka, ktory bol Pavelov pomocnik skoncil veeelmi zle-raz si vysiel na bike na cestu a jeden zasraty plechovkar mu nedal prednost. Takze skoncil na vozicku na isty cas, odznova za musel ucit chodit, ale v hlave to uz nema v poriadku, koli tomu ho aj zena opustila (vyhodila ho na ulicu) a deti sa k nemu nepriznavaju, tak byva u sestry. Feri Bacenko robi taxikara, jeden cas som ho aj trenoval vo fitku, potreboval z brucha zhodit takych 30 kil Dano Kicura je v celom Presova velmi znami, ma autobazar, najznamejsi disco klub, vyvaza sa na BeeeeEMWeeeeee X5, Zilka je pri polisoch, ako aj Jaro Centko. Luky, nas najlepsi mechanik skoncil pri poziarnikoch. A Peto Kralovsky (Frenky) s tym sa casto stretavam, ved aj som s nim bol minuly tyzden a volal som o nech si pride zahrat s nami hokej- Chodime s Pavelom a ostatnymi cyklistami kazdu sobotu hrat hokej na stadion. Taakze v kratkosti asi tolko o presovskych cyklistoch.
19.02.2009 - 08:24:33
00
JoKo ano myslel som toho Gažiho z Rožnavy no nie otca ktory trénoval Rožnavčanov,ale mladeho Gažiho ktory bol u Pavelu na hostovaní ked sa Pavela snažil popri ženách mat aj nejakých mužov.No žial to dopadlo ako to dopadlo...
19.02.2009 - 09:27:06
00
Inak tato tema ma nazov galeria cestakov, takze na historiu, vlastnictvo jednostopych motorovych vozidiel, studijne/pracovne uspechy a pod. si pokojne mozete zalozit dalsie temy. ;)
19.02.2009 - 19:57:07
00
Jezus len dobre čítaj aspoň sa volačomu podučíš a zistíš,že kamarátova sestra je vždy tabu.
19.02.2009 - 20:06:45
00
jj, carbonove. a je tu aj moznost, ze ich budem menit kvoli sirke :) ale to sa uvidi tak o mesiac najskor..:)

aka je to sirka ?
19.02.2009 - 22:17:08
00
Inak tato tema ma nazov galeria cestakov, takze na historiu, vlastnictvo jednostopych motorovych vozidiel, studijne/pracovne uspechy a pod. si pokojne mozete zalozit dalsie temy. ;)

Jezus neboj možno raz založíme...Hi-Hi :lol: :lol: :lol:
19.02.2009 - 22:34:23
00
strejdo .... ty budes asi dobry cyklista, ako tal citam ... budes tahat spice na SP ?
19.02.2009 - 22:43:44
00
gemyny...su to 440mm
19.02.2009 - 22:50:56
00
gemyny...su to 440mm


uz som objednal fsa - sl-k ... ak nepridu, tam mozno kupim ... kolko stoja ?
19.02.2009 - 23:01:54
00
myslim, ze stoja do 6tis. ale vobec nie je v tejto chvili jasne, ci su na predaj :)
20.02.2009 - 08:50:42
00
gemyny ake spice mas na mysli? SP? ako myslis slovensky pohar? Tak za mnou budes mat paradny hak, hrudnik 115;), vyska 181 a 85 kg.
20.02.2009 - 14:49:02
00
keyboard_arrow_up